2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Elini karnina koy esmalar çek emin ol ki Allah isimleri hürmetine koruyacak bebeğini🤲🤲🤲
Sürekli elim karnımda canım dualarımı eksik etmiyorum. Çok ağrım oldu pembe akıntı da devam edince burdan acile gittim bir doktora çıktım. Zaten onu istiyodm takip için de baktı bebek çok iyi içeride kanama da yok şükür. İğne oldum geldim şimdi

Sürekli elim karnımda canım dualarımı eksik etmiyorum. Çok ağrım oldu pembe akıntı da devam edince burdan acile gittim bir doktora çıktım. Zaten onu istiyodm takip için de baktı bebek çok iyi içeride kanama da yok şükür. İğne oldum geldim şimdi
insan olur olmaz korkuyor 10 gün öyle olunca ben alıştım artık neyseki bebegin iyiymiş çok şükür..

evet bende oyleyım suan calıstıgım yerı hamam gıbı yaptım otuyorum korktum hastalanacagım dıye ama sanırım hormonlarla alakalı... zaten ara ara regl agrısı gıbı bı agrı vuruyo ozaman bı vucudum buz gıbı oluyor...
Normal bişeydir herhalde genel olarak bende üşüyorum. Ya o ağrılar bende de oluyor ara ara bide kasık ağrısı oluyo farklı ama adet ağrısından çok korkuyorum bide kullandığım jel bugün hafif pembe olarak geldi normal bi durum biliyorum aslında ama yinede korkuyorum

Gecmis olsun,dinlenin bol bol

Yaa canım şimdi okudum çok uyuyorum ben. Çok şükür bebeğin iyi. Ben hergün 7 kere ayetel kürsi okuyorum koruyor herşeyden diye duymuştum

Yaa canım şimdi okudum çok uyuyorum ben. Çok şükür bebeğin iyi. Ben hergün 7 kere ayetel kürsi okuyorum koruyor herşeyden diye duymuştum
Ona da mı başlasam ya bir sürü duam oldu 😍 insan ferahliyor okurken zaten. Uyku bende de çok var 9 gbi uyuyorum sbh 8de uyanıyorum anca gece yokum burda pek o yüzden.

Geçmiş olsun kuzum🌸 Bu hafta bende de ilk defa lekelenme oldu. Korkup merkezi aradım bende hemen. Bana 9 ay boyunca lekelenme olması normal dedi. Aktif kanama olduğu zaman korkarız dedi. O da iç çamaşırınızı yada bir ped dolduracak kadar kanama olduğundaymış. Çok şükür kesildi benimki de ama dev mide bulantılarım var ve sürekli kabız oluyorum. Yediklerime aşırı dikkat etmeme rağmen oluyor. Bu hafta resmen 2 kere tuvaletimi yapabildim onda da duphalac şurup içtim. Vallahi kızlar başka önerisi olan varsa açığım şu an. Kayısı,kuru erik,hoşaf,baklagil, meyve,sebze.. bunları bol bol tüketiyorum başka ne yapabilirim?

Ona da mı başlasam ya bir sürü duam oldu 😍 insan ferahliyor okurken zaten. Uyku bende de çok var 9 gbi uyuyorum sbh 8de uyanıyorum anca gece yokum burda pek o yüzden.
Ben gün içinde çok uyuyorum aşırı uykum geliyor. Ben 7 ayetel kürsi okumadan uyuyamıyorum çok inanıyorum 😇

Kızlar genital bölgesinde ağrı veya benzeri değişik bir his yaşayan var mı ?

Geçmiş olsun kuzum🌸 Bu hafta bende de ilk defa lekelenme oldu. Korkup merkezi aradım bende hemen. Bana 9 ay boyunca lekelenme olması normal dedi. Aktif kanama olduğu zaman korkarız dedi. O da iç çamaşırınızı yada bir ped dolduracak kadar kanama olduğundaymış. Çok şükür kesildi benimki de ama dev mide bulantılarım var ve sürekli kabız oluyorum. Yediklerime aşırı dikkat etmeme rağmen oluyor. Bu hafta resmen 2 kere tuvaletimi yapabildim onda da duphalac şurup içtim. Vallahi kızlar başka önerisi olan varsa açığım şu an. Kayısı,kuru erik,hoşaf,baklagil, meyve,sebze.. bunları bol bol tüketiyorum başka ne yapabilirim?
Hoşaf yazmışsın ama benim bi tarifim var dene istersen bana iyi gelmişti.. Kayısı kuru üzüm ayva elma mandalina karışık hoşaf yaptım bana çok iyi geldi.. Duphalac ida düzenli içsen iyi gelir... He tabi bol bol su..

Ya bana da basta bütün ilaçlara 3 ay devam etcen demişti sonra muayeneye gittiğim de coraspini bırak kanama yapabilir dedi
Canım selam keseyi görmeye gittiğim de estrofemi bıraktım. Keseyi görmeye gitmeden bir gece önce kanama yaşadım ve doktora korkarak gittim çok şükür bi sorun yoktu ve doktor corasprinden kaynaklı olduğunu söyledi ve bıraktırdı onu bıraktıktan sonra kanamam kesildi gerçekten. O yüzden tedirgin olma asprin kanama yapıyor ve o kanama daha korkutucu
Kızlar genital bölgesinde ağrı veya benzeri değişik bir his yaşayan var mı ?
Aynı sorun bendede oldu hemşireme sordum tabi hemen panikten 🙈 rahim genişlediği için bu tarz ağrılar çok normal dedi. Benim ağrı gibide değil de böyle ince bir çizgi şeklinde aşağı inen bir sızlama gibiydi şu an geçti üç gün falan oldu ama ara ara saniyelik geldi geçti

X