2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar ellerim egzamayla doldu, hamilelikte görülen biseymis Allahim ellerimi halıya sürtcem öylesine kasinio, bakalım doktor ne dicek

Bana sadece coraspini bıraktırdı. Estrofem é devam ediyorum bide sabah jel akşam iğne oluyorum progestan.
Kalp atışlarını duyunca bırakmak gerekiyor estrofemi korkuyodm ztn iyi oldu. Coraspin de gitti. Progestan hap prolutex oksapar var şuan

Kızlar ellerim egzamayla doldu, hamilelikte görülen biseymis Allahim ellerimi halıya sürtcem öylesine kasinio, bakalım doktor ne dicek
Ay çok zor :) benim genel olarak egzama sorunum olduğu için anlarim canım. Çoğu doktor ilaç vermiyor zeytinyağ sür dedi benim ki mesela ilk hamileligimde bir de kaşıntı için karbonatlı şu kullan geçiriyor :)

Gerçekten çok fena bisey bu, excipial diye bi nemlendirici varmış hamilelikte de kullanilabiliomus birazdan onu sorcam doktora, haber veririm sana da

Gerçekten çok fena bisey bu, excipial diye bi nemlendirici varmış hamilelikte de kullanilabiliomus birazdan onu sorcam doktora, haber veririm sana da
Bu sefer hc bsy yok bende ama aklımızda olsun haber et yine :) kız bebekler çok kuruluk yapar egzama olur derler bir arkadaşımın yüzü bile olmuştu inan

Ayyyy hadi inşallah öyledir
Ne olursa razıyım ikisini de çok istiyorum ama severken zor oluyo cinsiyeti sırf ondan merak ediyorum valla. Ramzi teoremi varmış ona fln baktım erkek görünüyor sonra üzülüyorm kndi kendime ya diyorum kızsa kuserse bana

Allahım nerde isteyen varsa onlara da bize de sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah, saglikla dogsunlar da kiz erkek farketmez ama bi tarafim hep kiz diyo bu arada doktor excipial yazdı, ramzi teoremi neymiş hiç bilmiorum

Kiz erkek hiç farketmiyor öğrendiğiniz anda havalara ucuyorsunuz ben bir kız aşığı olarak oğlumu duyduğumda çok mutlu olmuştum iyiki de oğlum olmuş şimdi o bana aşık çok güzel Bi duygu bu çocuk la annenin aşkı bir başka kızda olurmu bilmiyorum ama oğlumla resmen aşk yasiyoruz

Kullan bakalım iyi gelir inşallah canım. Aynen oyle sağlıcakla gelsin yeter ama çok merak ediyorum kız mı erkek mi teoreme göre 6.7. Haftada ilk ultrasonda bebeğin durduğu yere göre tahmin yapılıyormus %90 doğru diyorlar

Gözlerim doldu ya ben hep kız olsun bana arkadaş olsun derdim ama erkek dha bagliymis anneye öyle diyorlar. Bu arada ufak kasik ağrılarım var bugun geçip gidiyor bir anlik normal heralde dimi

Gözlerim doldu ya ben hep kız olsun bana arkadaş olsun derdim ama erkek dha bagliymis anneye öyle diyorlar. Bu arada ufak kasik ağrılarım var bugun geçip gidiyor bir anlik normal heralde dimi
Normal kuzum normal rahim büyüyor..
Dediğim gibi daha kız annesi olmadım ama erkek annesi olmak muhteşem bisey

Kızlar Selam,
dün aksam ev soğuk olmamasına rağmen felaket bı üşüme geldi.. bugun de o üşüme devam edıyor.. üzerim yeterınce kalın..işyerinde klımanın sıcak bölümünüde açtım ama sankı ateşim varmıs gibi içim titriyor.. ama ateşimde yok.. hayrolsun inaşşah.. sizde de böyle üşüme geliyor mu? Hamilelikten olabılır mı?

Oluyor canım bu afakanlar basıyor bi üşüyorum değişik bi ruh halindeyim

Aynen canım benim de öyle bazen çok üşüyorum bazen sıcak basıyor. Benim genel olarak ayaklarım buz gibi

Kalp atışlarını duyunca bırakmak gerekiyor estrofemi korkuyodm ztn iyi oldu. Coraspin de gitti. Progestan hap prolutex oksapar var şuan
Allah Allah bana 3 ay devam dedi bide estrofem yetersiz olduğu için bant ta kullanıyorum ostrojjen hormonumda düşüklük vardı çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…