2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Benim de düşük var bide kilo var diye dedi ama çoğu kişi doguma kdr devam ediyor bna da doguma kdr demisti şimdi kafama takıldı neye göre ki acaba
Benim ikiz gebelik belki erken dogum olabilir diye 30.hafta demis olabilir.sen nezmana kadar kullanacaksin

Benim ikiz gebelik belki erken dogum olabilir diye 30.hafta demis olabilir.sen nezmana kadar kullanacaksin
Tup bebek doktorum doguma kdr demisti ama şimdi ona gitmedim burda devam edicm ya çok tereddütte kaldım bnde o yüzden gerçi zararı da yok en düşük doz zaten 4000lik çoğu arkdsm kullandı doguma kdr hep

Benim sadece prolutex vardı son gittiğimde 1 hafta kullan bırak demişti..
Hoş virüsten dolayı doğru düzgün igne de yapmıyordum ben artık..

Yaaa hayırlı olsun ilk cinsiyeti mızı de öğrendik darısı bizim basimiza

Hayırlı olsun canim kızın rabbim kucagina almayida nasip etsin insallah cok pahaliymis o test gerek var mi bilemedim ense kalınlığı falan iyiyse gerek varmiymis ki

Hayirli olsun canim gozun aydin kucaginada alirsin insallah minik kızını

İkili testi bugün yaptırdı doktor bana kalsa gerek yoktu aslında sonuçta down sendromlu dahi olsa aldırmayın düşünmezdim sadece erkenden öğrenip ona göre eğitim alırım diye düşünüyordum.. O yüzden bana gereksiz geliyor bu testler ki birkaç kişiden duyduğuma göre hiçbirinin garantisi yokmuş

Selam kizlar 2 haftadir cok kotu bulantilarim oluyo yedigim cikiyo kokulara dayanamiyorum bugun tup bebek doktoruma soyledim virus olmayan bi hastanede 3 gun serum versinler dedi bende gidemem dedim hamileligin kotuye gider dedi yedimi cikarttigim icin.hap verseniz dedim serum daha iyi dedi ama yinede Zofer 8 mg kullan dedi bu haptan kullanan varmi hic ?

Ah sorma canım çok korkuttu bizi bu hafta minik,yani karar veremiyorum açıkcası ikili testi de sordum 2400 lira dedi bu kadar yakınsa fiyatlar dna yı tercih edicem sanırım

kuzum peki ikiliyi yaptırmadan direk nifty mi yaptıracaksınız? O hangi hafta oluyormuş ve doğru çıkma yüzdesimi söyledi mi?

Ah sorma canım çok korkuttu bizi bu hafta minik,yani karar veremiyorum açıkcası ikili testi de sordum 2400 lira dedi bu kadar yakınsa fiyatlar dna yı tercih edicem sanırım
İkili testi 90tlye yaptırdım ben. Zaten genelde de ikili bsy çıkmazsa yönlendirirler diye biliyorum.

Aynen öyle bende onu düşünüyorum. Zaten bsy de olsa aldırmam o yüzden pek onemsemedim

kuzum peki ikiliyi yaptırmadan direk nifty mi yaptıracaksınız? O hangi hafta oluyormuş ve doğru çıkma yüzdesimi söyledi mi?
Evet kuzum onu yapınca ikiliye gerek kalmıyor diye biliyorum doktor anlattı ikilimi nifty mi dedi karar verirsiniz dedi sonuçları daha iyiymiş yüzde 99 gibi birşeydi galiba oda tüp bebeklerde bunları öneriyorum dedi sorun çıkma olasılığı yüksek diye bu daha iyi dedi direk onu yapacak herlde kuzum

Hayırlı olsun canim kızın rabbim kucagina almayida nasip etsin insallah cok pahaliymis o test gerek var mi bilemedim ense kalınlığı falan iyiyse gerek varmiymis ki

Amin inşallah canım hepimize nasip etsin İkili sonuç vermez sadece risk yüzdesini verir Bu kesin sonuç diyor. Bence de çok pahalı eşim de bende çalışmıyoruz virüsten dolayı hayırlısı olsun hakkımızda vallahi zor

İkili testi 90tlye yaptırdım ben. Zaten genelde de ikili bsy çıkmazsa yönlendirirler diye biliyorum.

Ay nasıl bu kadar fark olur şoktayım Özelde mi yaptırdıb ve Perinatolog mu yaptı kuzum ikiliyi. Benim sorduğum perinatologmuş.

Anladım çok sağol canım içimi rahatlattın ben niyeyse ikiliyi zorunlu bişeymiş gibi düşünüp doktorumdan şüphe etmeye başlamıştım Neyse araştırınca da yaptırmak mantıklı aslında kafamız rahat olacak

Aynen kuzum bende öyle düşündüm baya araştırdım en iyisi bu kafamda kalacağına yapıp kurtulayım dedim yoksa ikiliye güvenemiycektim benim doktorda senin doktor gibi dedi anlattı doğru buldum bende gene bize bıraktı dedik yaptıralım aklımız da kalmasın yani bu tarz testler yapılınca yeterli oluyormuş kuzum herşeye bakılıyormuş bunlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…