2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

günaydın kızlar
bebişler görülse de insanın içi rahat etmiyor. beni şimdilik 2 haftada 1 çağırıyor doktor.ben böyle devam etsin isteyeceğim bir süre daha😁
biz ikili test yaptırmayacağız bu sefer. geçen seferde kendi doktorum istememişti ama yedek gittiğim doktor yapmıştı. burun kökü ve enseye bakacağız zaten olumsuzluk görürsek yaparız dedi. bir de tüp bebekte özellikle dondurulmuş embriyolarda çok sağlıklı sonuçlar çıkmıyor dedi. ben güveniyorum doktoruma. hayırlısı artık. beni haftaya çağırma sebebi plesentayı bir görelim dedi. bu gittiğimde oluşmaya başlamış ama ilerlemesini takip edelim dedi😁

Am
Günaydın kızlar hayırlı kandiller rabbim hepimize bebegini saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah isteyen herkese de nasip etsin kimsenin kucagini bos birakmasin herkesin gönlüne göre versin inşallah bugun doktora gidenler hayırlı haberlerle gelin insallah bide lutfen birbirimize dua edelim
Aminnn kuzum. Birbirimizi tanımasakta halimizden en çok anlayan birbirimiz oluyoruz yinede. Hepimiz için dualarım 😙

Kızlar günaydın hayırlı kandiller, sabah 6 gibi dalmisim cok kotu ruya gordum bebeğin erkek olduğunu ve karnimda öldüğünü soluyo doktor, kendime gelemedim ayarim kacti. 1 hafta var kontrole nasıl dayancam ödüm kopuyo
Ben böyle ruya yi kimi gördüysen ömür yazılmıştır diye biliyorum iyi düşün kuzum

İlaçları kesenler doktor nasıl biraktirdi yazabilir mi mesela prolutex yavaş yavaş mi birden mi özellikle oksapar kesildi mi szde doguma kdr devam diye biliyorum ben. Estrofem ztn bıraktım ben 6. Haftada. Şimdi glifor kestim zararliymis, levotiron tiroid için Dahiliyeye gidicem ona göre doz ayarlanck. Burdaki doktor kan hapı birde vitamin verdi. Folik asit kestim. Progestan hap biraz daha devam edicm.

Selam kızlar, benim de bugün doktor randevum vardı. Çok şükür bebişim sağlıklı, kanama durmuş. Ama kanamam olduğu için benim ilaçları kesmedi hatta haftada 1 iğneye devam dedi. Bir de bana çok büyük ihtimalle kız dedi🥰 Hiç beklemiyorum cinsiyet tahmini çok mutlu oldum.
Şimdi kafam çorba oldu nedenine gelince benim doktorum ikili testi önermiyor. Sonuç çoğu zaman doğru çıkmıyor saçma bi risk yüzdesi veriyor sen zaten panik ataksın kurup duracaksın diyor. Üçlü testi öneriyorum yada paran varsa direk Fetal DNA testi yaptır. %99 sonuç doğru çıkıyor dedi. Biraz fiyat araştırdık 2500-3000 TL arası🥺 Ne yapmalıyım sizce kafam çok karıştı. Herkes yaptırdı mı ikiliyi?

Selam kızlar, benim de bugün doktor randevum vardı. Çok şükür bebişim sağlıklı, kanama durmuş. Ama kanamam olduğu için benim ilaçları kesmedi hatta haftada 1 iğneye devam dedi. Bir de bana çok büyük ihtimalle kız dedi🥰 Hiç beklemiyorum cinsiyet tahmini çok mutlu oldum.
Şimdi kafam çorba oldu nedenine gelince benim doktorum ikili testi önermiyor. Sonuç çoğu zaman doğru çıkmıyor saçma bi risk yüzdesi veriyor sen zaten panik ataksın kurup duracaksın diyor. Üçlü testi öneriyorum yada paran varsa direk Fetal DNA testi yaptır. %99 sonuç doğru çıkıyor dedi. Biraz fiyat araştırdık 2500-3000 TL arası🥺 Ne yapmalıyım sizce kafam çok karıştı. Herkes yaptırdı mı ikiliyi?
Aaa kuzum ben senin kanaman olduğunu bilmiyordum. Ignene devam et bnce de şimdilik. Aslında tam tersi diye biliyorum eğer ikili iyiyse diğerine gerek yok. Ense kalınlığı burun kemiği de normalse bnce ikili yaptr geç derim. İnşallah sağlıcakla gelsin 🙏

İlaçları kesenler doktor nasıl biraktirdi yazabilir mi mesela prolutex yavaş yavaş mi birden mi özellikle oksapar kesildi mi szde doguma kdr devam diye biliyorum ben. Estrofem ztn bıraktım ben 6. Haftada. Şimdi glifor kestim zararliymis, levotiron tiroid için Dahiliyeye gidicem ona göre doz ayarlanck. Burdaki doktor kan hapı birde vitamin verdi. Folik asit kestim. Progestan hap biraz daha devam edicm.
9.haftada progestan fitili tamamen biraktim,prutex haftada 1 devam,oksapar 30.haftaya kadar devam ,ecoprin devam.
Vinalac vitamin ,haftada bir d vitamini kullaniyorum

9.haftada progestan fitili tamamen biraktim,prutex haftada 1 devam,oksapar 30.haftaya kadar devam ,ecoprin devam.
Vinalac vitamin ,haftada bir d vitamini kullaniyorum
Trombofili paneli baktırmış miydin sen canım oksapar için neden 30. Hafta dedi ki. Benim previt positive verdi her şey var içinde full vitamin bir de maltofer fol diye kan hapı verdi.

Trombofili paneli baktırmış miydin sen canım oksapar için neden 30. Hafta dedi ki. Benim previt positive verdi her şey var içinde full vitamin bir de maltofer fol diye kan hapı verdi.
Benim sorun yok ama 5.tup denemede tuttu belku tedbir amaclidir

İyidr iyidir korkma güzel haberle gel bize de haber ver 🥰
Şimdi çıktım çok şükür herşey güzel bi sorun yok kan tahlili de verdik onun sonucunu beklicez ama doktorum herşey çok iyi dedi kıza benziyor ama kesin bisey diyemem 2 hafta sonra gösterir tam olarak dedi :) çok şükür

Şimdi çıktım çok şükür herşey güzel bi sorun yok kan tahlili de verdik onun sonucunu beklicez ama doktorum herşey çok iyi dedi kıza benziyor ama kesin bisey diyemem 2 hafta sonra gösterir tam olarak dedi :) çok şükür
Hadi gözün aydın canım 🤩 İnş kan sonuçlarımız da temiz çıksın ya bna lab perşembe çıkar dedi senin cuma günü gidicem bklm bende. Kiz dedi He bnm ki demedi ya bsy :s

Canım benim doktorda nifty testini önerdi tüp bebeklerde risk yüksek çıkıyor dedi laboratuvar ortamında oluşturulduğu için anamoli riskleri yüksek dedi bu testlerde daha çok şeye bakılıyormuş siz bilirsiniz dedi seçenekleri sundu araştırdım bende yaptırıcaz 3000 bizimkinin fiyatı da.

X