2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Hemen uyuyup sabah olsun da gideyim diyorum bende de heyecan tedirginlik tüm duygular bir arada inşallah güzel haberler veririz birbirimize tüm anne olmak isteyenlere
Aynen öyle ama uyuyamıyorum da kucagimiza alana kadar böyle devam eder herhalde bu durum. Aminnn canım aminn Rabbim hep hayirli güzel haberler vermeyi nasip etsin. İsteyen herkese de yaşatsın bu duyguyu

Günaydın kızlar hayırlı kandiller rabbim hepimize bebegini saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah isteyen herkese de nasip etsin kimsenin kucagini bos birakmasin herkesin gönlüne göre versin inşallah bugun doktora gidenler hayırlı haberlerle gelin insallah bide lutfen birbirimize dua edelim

A Amin canım herkese hayırlı kandiller dilerim. Dünden beri ağrım var nasıl bastırdıysa artık ezik ağrısı resmen

Kızlar günaydın hayırlı kandiller, sabah 6 gibi dalmisim cok kotu ruya gordum bebeğin erkek olduğunu ve karnimda öldüğünü soluyo doktor, kendime gelemedim ayarim kacti. 1 hafta var kontrole nasıl dayancam ödüm kopuyo

Allah korusun canim cok düşünüyoruz ya bilinc altına yerlesiyor iyi düşünmeye çalış

Allah allah o kadar niye bastirdiki canim gecmis olsun keske canının yandığını soyleseydin
Zaten ah uh yaptım hep kendi de dedi ama bir dahaki daha rahat olur fln dedi göbekten zor görünüyormus ama bildiğin ezildi İnş zarar görmesin de acısına razıyım valla

Valla ondan hepimiz korkuyoruz canım inan ki kan sulandirici kullaniyorum diye içim rahat ediyor ama yine de korku salıyor. Bu haftalar da kabusta çok oluyor ama içini ferah tut ondan korkma. Dayanamazsn erken git bnce

Valla ondan hepimiz korkuyoruz canım inan ki kan sulandirici kullaniyorum diye içim rahat ediyor ama yine de korku salıyor. Bu haftalar da kabusta çok oluyor ama içini ferah tut ondan korkma. Dayanamazsn erken git bnce
Bende kan sulandırıcı kullandığım için rahatım ama ne bileyim rüya o kadar gerçekti ki kendime gelemiorum

Amin canım 3 ay dolsun diyodum doldu bir ay daha diyorum geçsin. Sonra doguma kdr oyalicm heralde kendimi böyle sabır hepimize en önemlisi
Simdi aynısını Bende diyorum 3 ayda tehlike geciyormus diyordum simdi 4 aya kadar dikkat edeyimde diyorum boyle böyle gidecek herhalde rabbime emanet virüs var zaten dışarıda çıkamıyoruz evde yatalim bol bol dinlenelim inşallah

Zaten çok disari çıkan biri değilim ben ama ben bile sıkıldım artık gezmek istiyorum ne zaman bitck bu illet bilmem. Dün hastanede herkes, maskeli valla korku filmi gibi olduk tedirgin oluyor insan dha çok. İnşallah sağ salim atlatalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…