2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ozel hastanede yaptırdım kadın doğumcu yaptı canım neden perinatolog peki ikiz miydi senin

Gecmiş olsun canım hastanede yatmak istemiyorsan doktorun reçete yazsin hemisere ayarlayıp evde de takabilirsin serumu..

Ah sorma canım çok korkuttu bizi bu hafta minik,yani karar veremiyorum açıkcası ikili testi de sordum 2400 lira dedi bu kadar yakınsa fiyatlar dna yı tercih edicem sanırım
İkili test 2400 çok pahali canım neresi verdi bu fiyati

Hadi gözün aydın canım İnş kan sonuçlarımız da temiz çıksın ya bna lab perşembe çıkar dedi senin cuma günü gidicem bklm bende. Kiz dedi He bnm ki demedi ya bsy :s
Doktorun sekreteri 2 3 gün sonra beni ara hatırlat belki cikmis olur dedi doktor 1 hafta sonra çıkar sonuç dedi. Ama beni tekrar 2 hafta sonraya çağırdı. Kıza benziyor ama tam emin değilim falan dedi bakalım 2 hafta sonra onuda öğreniriz inşallah

Bnm doktor da 10 güne çıkar dedi lab perşembe çıkar dedi. Bir daha 1 ay sonra gel ddi ama dayanamazsn erken gel dedi Bn iki güne heralde tup bebek doktoruma gitcm Bi kere de kafam rahat etsin

Bnm doktor da 10 güne çıkar dedi lab perşembe çıkar dedi. Bir daha 1 ay sonra gel ddi ama dayanamazsn erken gel dedi Bn iki güne heralde tup bebek doktoruma gitcm Bi kere de kafam rahat etsin
Yine ikili için mi gidiceksn? Yaa benim doktor haftadan önce yi kabul etmiyor yaa

Ozel hastanede yaptırdım kadın doğumcu yaptı canım neden perinatolog peki ikiz miydi senin

yok kuzum ikiz değil hastaneyi aradım perinatolog yapıyor ikiliyi de fiyatı 2500 dedi. Kendi doktorum zaten yapmıyoro yüzden yakındaki başka hastaneyi aradım

İkili test 2400 çok pahali canım neresi verdi bu fiyati

Altunizade Acıbadem canım yakın diye orayı aradım perinatolog yapıyormuş ne gerek varsa anlamadım

canim cok sevindim Rabbim saglikla kucagina da almayi nasip etsin insallah

Bütün doktorlar yapıyor ikili taramayi benim bildiğim normal özel hastanede yaptırdım yani canım.

Bence de hiç gerek yok ben oğlumda hiç birini yapmadım tüp bebek doktorum beni bir yere yonlendirdi bebegin herseyine baktilar onu yapinca 2 li 3 lü 4lu hiç birini yapmadım ısrarla yap diyen doktorları anlamıyorum her halükarda ben bu çocuğu doğuracağım zaten bakalım bu seferki doktorum da ısrar edecek kesin..

aynen benim doktorda bunu söyledi. kendisi zaten detaylı usg yapıyor. ben herşeyini ölçüp biçiyorum. bir sıkıntı olursa yaptırırız ve bu testlerin özellikle tüp bebekte doğru sonuçlar vermediğini söyledi.

Yok şimdi dert oldu içime Bi gideyim şu ilaç kesme mevzunu konuşayım Bi. Senin hangileri devam şuan ilaçlardan
Benim elimde 3 tane jel 1 tane iğne kaldı onları bitir bi daha kullanma dedi sadece vitaminler devam. D vitamini b12 ve folik asit bide multivitamin verdi

Benim elimde 3 tane jel 1 tane iğne kaldı onları bitir bi daha kullanma dedi sadece vitaminler devam. D vitamini b12 ve folik asit bide multivitamin verdi
Bnm folik asit kestirdi vitamin verdi içinde hepsi var onun da. Dur bklm neler kesilck ya çok taktım

Kan testine göre tekli ilaca geçecek benim ki de. Kan sonucu çıkana kadar vitaminlerin hepsini kullan dedi bana
Bnm hiç test fln yok direk verdi valla ama Bn çok uyuyordum günde en az 15 saat fln gün içi de uyumuyordum. İki gündr biraz daha formda gibiyim. Kan hapı verdi bna bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…