2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar kontrolden geldim kocaman olmuş şükür sıpa. Ense burun ölçümü normal çıktı şükür ona, da. Kan sonuçları geç cikicakmis onları o zaman görücm artık. Hiç yerinde durmuyordu doktor da diyor çok hareketli minik bu arada merak edenlere ikili teste 90tl verdim sadece. İnşallah darısı başınıza içim rahatladı biraz da olsa

Cok sevindim iyi olduguna
Saglikli buyusun ,cinsiyet tahmini yapti mi?

Cok sevindim iyi olduguna
Saglikli buyusun ,cinsiyet tahmini yapti mi?
Valla bnde rahatladım inan korkuyordum. Karından görünmüyordu görünüyor artık ama çok bastırdı çok canım yandı valla. Cinsiyeti de esim sordu daha erken dedi bir dahakine bakalım böyle deyince kızmış gibime geldi. Sağlıklı ya aman şükür.

2020 ekim annelerinde bir arkadas ultrason goruntusune gore tahminde bulunuyor,%90tutturuyor.Merak ediyorsan sorabilirsin.
Kizmaz ya simdiki anne baba adaylari cok merakli oluyor alismistir doktor da

Ayy canim cok şükür cok sevindim masallah masallah uygunmus test 500 600 bekliyorduk cinsiyeti belli olmadi herhalde

hadi gözünüzaydın chagiless . çok çabuk büyüyorlar artık. bir sonraki kontrol ne zaman? ilaçları kestimi
Bu doktor progestan kapsülü hemen kesme dedi bnce. Zaten elimde de var devam edicm ona. Oksapar doguma, kdr devam edilecek. Folik asit kesti. Prolutex kestik. Demir ilacı verdi baktım içinde folik asitte var. Bir tane de vitamin verdi günde 1 onu icicem. İnş kan testi de güzel çıkar perşembe çıkar dediler arayıp öğrenicm onu artık.

Ayy canim cok şükür cok sevindim masallah masallah uygunmus test 500 600 bekliyorduk cinsiyeti belli olmadi herhalde
Bizde öyle bekliyorduk hatta dedim yanlış test mi elimizde kağıtla gittik direk ama doktorun verdiği 90 deyince şaşırdık cinsiyet için bsy demedi erken daha dedi zaten 1sn yerinde durmadı ki ama baya baktı kafa tasi kol bacak ölçümü ense burun 15 20 dk sürdü muayene. İnş bir dahakine goruryrz cinsiyeti

2020 ekim annelerinde bir arkadas ultrason goruntusune gore tahminde bulunuyor,%90tutturuyor.Merak ediyorsan sorabilirsin.
Kizmaz ya simdiki anne baba adaylari cok merakli oluyor alismistir doktor da
Ben instada birini buldum o baktı hem hesap hem ultrason baktı erkek dedi o. Merak ediyorum ama çok mühim de değil artık iyi olduğunu gördüm ya

Hey maaşallahhhh darısı başımıza 90 TLmi çok uygun geldi bana sizin hastanenin sigorta ile anlaşması var mı

Hey maaşallahhhh darısı başımıza 90 TLmi çok uygun geldi bana sizin hastanenin sigorta ile anlaşması var mı
Evet canım sigorta ile anlaşmalı burası. Birde bizim indirim var ayrıca şirketten kampanyalı ama onu söylemedim bile pahalı çıksa dicektim ama 90 deyince şaşırdık bizde. Muayene 95 verdik geldik yani inşallah darısı herkesin başına hepsi ayrı stres valla

Benim hastahanenin sigorta ile anlaşması yok du bakalım başıma ne çıkacak

Insallah canim bir dahaki kontrolun ne zaman bende carsamba gidecegim cok heyecanliyim darısı başımıza sağlıklı olsun da gec olsun güç olmasın ogreniriz elbet

Tup bebek merkezine mi başka mi gideceğin yer. Zaten o kdr masraf yaptık çok çıksa da vericektik ama hoşuma gitti yoksa tüp bebek doktoru çok pahalı bzm de.
Benim tüp bebek doktorum normal kadın doğuma da bakıyor inşallah doğumum olana kadar oradayım. Sordum hastaneye 180 tl dedi

Okadar evham yaptın bak bebisin cok iyiymiş zor aylar geçti artık bir nebze rahaylayabilirsin

Benim tüp bebek doktorum normal kadın doğuma da bakıyor inşallah doğumum olana kadar oradayım. Sordum hastaneye 180 tl dedi
Benim ki de bakıyor canım ama uzak kaliyor başka ilde git gel ayrı sıkıntı doğum için de burası olsun istiyorum çok gelen giden olur. 180tl de iyi bence 500 600 den çok çok iyi

Napiyim stres hc bitmick heralde bende canım. Şimdi ilaç kestik bsy olmaz, stresi İnş kan testinde bsy olmaz oo bitmick valla. Ama şükür biraz, rahatladım
Kipirdamalarini hissedince iyi olduğunu anlarsın artık.. Gerçi ozaman da kipirdamasini 1 gün hissetmeyi ce insan korkuyor özellikle son aylarda 1 gün oğlum hiç kipirdamadi ne yaptıysam yok hemen eşimi aradım gel beni hastaneye götur diye kayıt açtık sandalyeye oturdum kipirdadi oğlum bu yaptığın hakmi şimdi dedim resmen oynuyordu bizimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…