2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Saglik ocagina kayıt yaptirdiniz mi kizlar ben yaptirmadim kacinci haftadan itibaren yaptirmak lazjm
kalp atışını duyduktan sonra kayıt yaptıran gerekiyor canım..
Kızlar ya baş ağrısı için ağrı kesici içiyormusunuz iki gündür geçmiyor
Canım ağrın olunca parol minoset icebilirsin bir zararı yok.. Kanamam olduğu zaman ağrım çok vardı ben içiyordum dayanılacak gibi değildi.

Çok sağol canım ya valla dünden beri bitirdi bu ağrı beni doktorda öyle dedi içibilrsin dedi normaldede çok başım ağrır migren var gibi ağrıdımı geçmez böyle olduğu zaman içicem bende

Çok sağol canım ya valla dünden beri bitirdi bu ağrı beni doktorda öyle dedi içibilrsin dedi normaldede çok başım ağrır migren var gibi ağrıdımı geçmez böyle olduğu zaman içicem bende
Öbür topikte cavap yazacaktım isim çıktı orası çok kalabalık olunca mesajlar gözden kaciyor

Ben çok mu gec kaldim yani bu dönemde saglik ocagiyla isimiz oluyormu hic yada sizi hic cagirdilar mi islem yaptilar mi

Ben çok mu gec kaldim yani bu dönemde saglik ocagiyla isimiz oluyormu hic yada sizi hic cagirdilar mi islem yaptilar mi
Kan tahlilleri yapiyor ,tetanoz asisi icin gun veriyor.
Saglik ocagina kayot yapilmazsa ,bebek icin devletin karsiladigi asilarda sikinti oluyor diye biliyorum

Geç değildir canım sen hemşireni ara söyle..
Bana kan tahlilleri yaptılar tetenoz aşısı için de gün verdiler..

Asi kaçıncı haftada canim bu aralar cok cikmak istemiyordum ama gideyim
Kayıt için geç kalmış değilsiniz telefonla ebe hanımla görüşerek bildirim yapın, önemli olan onlar için kalp atışı duyulup gebeliğin netleşmesiydi. Aşı olarak tetanoz aşısı yapılıyor gebelikte iki doz, yapılma zamanı olarak genelde istenen şey bebeğin hareketlerini hissetmeniz olası bir durumda bebeğe aşıdan bişey oldu diye saçma suçlamalara maruz kalmamak için. İki aşı arası en az 28 gün tabi doğru olan tarihe uyarak iki aşıyı da tamamlamak. Eğer daha önce yakın bir tarihte tetanoz aşısı yaptırdıysanız bunun bilgisini veriniz ebe hanıma. Gebelik boyunca sistemde doğuma kadar 4 defa izleminiz olacak zaten büyük ihtimalle ilk aşı tarihi ikinci izleme denk gelecek, 4 izlem harici ikinci aşı için gitmeniz gerekebilir

Saglik ocagi herhangi birsey yapiyormu canim
Tansiyonumu ölçüyor doktorun istediği kan tahlillerimi onlarda kontrol ediyor. Yapmam gereken ve yaptırmam gereken testler hakkında bilgi veriyo. 4 keré falan kontrolé çağırmaz dediler ama bu korona olayı bitene kadar çağırmazlar artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…