2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Zaten kuzenimden alcm çoğu şeyi ama ilk heves yine kendim çok alırım heralde. Etraf iyice kötüye gidiyor bu gidişle doğumlari da evde yapcaz heralde hepimiz
Allah korusun inşallah bu virüs bitecek yaza kadar sürmez inşallah..
İlk olunca insan her şeyi almak istiyor
Gerçi ben şimdi de herseyi almak istiyorum ama almamaya çalışacağım oğlumdan kalma bisuru şey var kullanırım bende yazık boşa masraf yapmayayım..

Sürekli kullanılacak şeyler önemli de kısa süreli şeyler masraf puset bile kaç ay kullanılacak sanki alınacak mecbur ama

Kızlar aseren oluyormu canıniz gördüğünüz biseyi cok cektigi falan bende hic olmadi daha hangi dönemlerde oluyorki asermek

iyi pazarlar

bende aşerme geçen gebelimde hiç olmadı. bunda da öyle birşey hissetmedim daha.herkeste olmuyor sanırım

günaydınlar kızlar

sabah baya bulantım vardı zorla kahvaltı yaptım. peşine yemeklerimi de hallettim şimdi iyiyim.
sağlık ocağını aradım bilgi verdim. ebe şu an kan tahlili yapmak lazım ama riskli ortam çıkma dedi. 5 haziranda gel dedi takip için

Kızlar ya baş ağrısı için ağrı kesici içiyormusunuz iki gündür geçmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…