2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Haftayi 1 gun gecince bir ust haftayi söylüyor canim bende cok gec anladim banada boyunu söylüyor bazilari grm soyledi dedide farkli gelmisti bizim ultrasonda yazmiyor kac grm olduğu sadece boyu yaziyor
Bende de gram yazıyor
Haftayi 1 gun gecince bir ust haftayi söylüyor canim bende cok gec anladim banada boyunu söylüyor bazilari grm soyledi dedide farkli gelmisti bizim ultrasonda yazmiyor kac grm olduğu sadece boyu yaziyor
Yaa benim kafa gitti canım benimde 3.13 cm zaten gram degil ki

Kızlar gunaydin a101e perşembe günü çok iyi şeyler geliyo heyecan yaptım bebek küveti fln baya şey var

Kızlar gunaydin a101e perşembe günü çok iyi şeyler geliyo heyecan yaptım bebek küveti fln baya şey var
Bence şimdi alma canım e bebekte de var cok pahali değiller çokta tatlilar hem güvenilir plastik olunca ebebekten almanızı tavsiye ederim..

of şu sancılı günler geçse doya doya gezip alsak

ama çok şeye heves edip almayın cidden külliyen zarar oluyor bazı şeyler

of şu sancılı günler geçse doya doya gezip alsak

ama çok şeye heves edip almayın cidden külliyen zarar oluyor bazı şeyler
Zaten kuzenimden alcm çoğu şeyi ama ilk heves yine kendim çok alırım heralde. Etraf iyice kötüye gidiyor bu gidişle doğumlari da evde yapcaz heralde hepimiz

Zaten kuzenimden alcm çoğu şeyi ama ilk heves yine kendim çok alırım heralde. Etraf iyice kötüye gidiyor bu gidişle doğumlari da evde yapcaz heralde hepimiz
Kız Allah korusun daha 7 ay var doğuma inşallah herşey çok güzel olsun o zamana kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…