2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

benim de tansiyon doktorda 14 evde 12-13 inşallah ilerleyen zamanlarda sıkıntı yaratmaz bu durum

Başka doktorada sormadim canim halsizlik var hep üzerimde sizdede oyle mi tansiyonumda düşük folikasiti ne zamana kadar kullanacaksin doktorun bisey dedimi
Bende hep yorgun hissediyorum kendimi içimden hiç bişey yapmak gelmiyor tabi bunda evden çıkamıyor olmamızın da etkisi var. Herhangi bisey demedi canım 15 gün sonra ilaçları bırakırsın dedi ama estrofem progesteron vs. Için dedi folik asiti sormadım bende

Kizlar selam
İse gideN varmi aranizda? Ben onumuzdeki hafta icin de izin aldim.. korkuyorum resmen sokaga cikmaya... buarada bugun uyandim.. goguslerimde hic dolgunluk ve aci yok.. sizinde boyle arada oluyor mu? Ufaktan bi endiselendim ya

Kizlar selam
İse gideN varmi aranizda? Ben onumuzdeki hafta icin de izin aldim.. korkuyorum resmen sokaga cikmaya... buarada bugun uyandim.. goguslerimde hic dolgunluk ve aci yok.. sizinde boyle arada oluyor mu? Ufaktan bi endiselendim ya
Evet canım benim de bir var Bi yok sürekli böyle devam ediyor. Bazen üç gün olmuyor bazen iki gün üst üste normal demek ki. Ben raporluydum izin başlattılar arkasından evdeyim hep.

Kizlar selam
bizimde idari izin uzamış normalde çarşamba başlayacaktım zaten izin olmasa rapor alacaktım

bu prolutexi 2 ampul vuruluyorum 2 gündür ama çok acıyor karnım ya. enjktörü değiştim ondan sanırım 1 tık daha kalın sanki. ucu ayrılabilen başka markada yok mecbur devam

bu prolutexi 2 ampul vuruluyorum 2 gündür ama çok acıyor karnım ya. enjktörü değiştim ondan sanırım 1 tık daha kalın sanki. ucu ayrılabilen başka markada yok mecbur devam
Az daha dayanalim bitecek nasıl olsa uç fark etmiştir canım ondan yoksa bnde hc acı yok morarma da yok

Mide bulantımdan dolayı yemem gerekenleri yiyemiyorum, midem almıyor.

Bence şırınganın içindeki ilaç metal iğneden taşıp iğneye bulaşırsa, o yakıyor. Bana bir hemşire demişti.

Kizlar selam
İse gideN varmi aranizda? Ben onumuzdeki hafta icin de izin aldim.. korkuyorum resmen sokaga cikmaya... buarada bugun uyandim.. goguslerimde hic dolgunluk ve aci yok.. sizinde boyle oluyor mu arada

Aynen canim doktorum banada 12. Hafta da bırak dedi folik asitide hic sormadim havasiz kalmak evde kalmakda zor

Tansiyonun baya yüksek canim cok dikkatli ol bol bol su ic benim tansiyon cok düşük 8 5 genelde o yuzden ayağa kalkinca başım dönüyor
ben ilk gebeliğimde 33.haftadan sonra preaklampsi başlangıcı yaşadım. o günden sonra tansiyon bende takıntı haline geldi. doktorda yüksek çıkıyor hep. evde daha normal. yediklerime dikkat ediyotum çoğunlukla. doktor bakıyor işte duruma göre ilaç başlanabilir ilerleyen haftalarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…