2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar sağ kasik ağrım var ya batma gibi oluyor belim de ağrıyo korkuttu bugün bu beni

Kızlar sağ kasik ağrım var ya batma gibi oluyor belim de ağrıyo korkuttu bugün bu beni
Benimde belim ağrıyor kardeşim evi süpürüyor bende mikroplar ölsün diye koltukları mobilya kapı ve yerleri buharlı makina ile sileyim dedim salonu yaptım daha yapamadım ağrı girdi belime

Benimde belim ağrıyor kardeşim evi süpürüyor bende mikroplar ölsün diye koltukları mobilya kapı ve yerleri buharlı makina ile sileyim dedim salonu yaptım daha yapamadım ağrı girdi belime
Kız yorma kendini ikiz bak bide bırak azcık kirli kalsın her şey virüs fln gelmez bize melek sayılırız

Kız yorma kendini ikiz bak bide bırak azcık kirli kalsın her şey virüs fln gelmez bize melek sayılırız
Ay bıraktım uzandım
Ama sanki heryer de virüs var gibi ya, daha virüs Çin deyken ben kasinmaya başladım ev kirlrnince dünyadan kopuyorum,

Ay bıraktım uzandım
Ama sanki heryer de virüs var gibi ya, daha virüs Çin deyken ben kasinmaya başladım ev kirlrnince dünyadan kopuyorum,
Ne yalan soyleyim yemek işlerine bayılırım da temizlik hiç sevmem Allah'tan eşim çok titiz her şeyi o yapıyo ama bak yine ağrı yapıyo. Sanki sag tarafta top var Bnmde batıyo sağ bacağıma vurdu Bi ara ağrısı sonra bele vurdu şimdi iyi biraz da pinpirikli olunca insan

Ben ne yemek yapmayı severim ne temizlik ama evim kirlenince içinde oturamiyorum.
Mecbur olmasam hiiiç iş, yemek yapmam
Batmalar ağrılar normal bebesin büyüyor

Ben ne yemek yapmayı severim ne temizlik ama evim kirlenince içinde oturamiyorum.
Mecbur olmasam hiiiç iş, yemek yapmam
Batmalar ağrılar normal bebesin büyüyor
Ben çok üşengecim bazen annem diyo çocuk istiyon bide hep temizlik yap fln zor bnce ya temizlik hele ütü cam silme fln uf uf. Benim bu ağrı dün hapsirmadan sonra oldu kas yırtıldı galiba çözemiyorum her zaman yok mesela yürürken batıyo

Şiddetli değilse birsey olmaz..
Tam tersi bebek olunca iş yapmaya hasret kalıcan
Benim oğlum gazkolik ti tuvalete bile gidemiyordum afedersiniz Cook tuvaletimi yarım bırakıp onu sakinleştirip tekrar girmisim
Sürekli açtim yemek yapmaya bile fırsat bulamıyordum neyime guvendiysem bide gidip ikiz yaptım akıllanmayacam ben

Allah dağına göre kar verir demekki senin kaldıracak gücün var bnce bide bu sefer tecrübeyle bnce üstesinden gelirsin. Bnm kuzen de diyo tuvaletimi yapamıyodm ağlıyordu valla zor ama razıyım napiym

Benimde ameliyat olmam lazim ama korkuyorum korktuğum icin simdiye kadar olamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…