2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Doktordan geldim az önce cok şükür hersey yolunda 8 nisana ense kalınlığı icin detaylı ultrason günü verdi bebisimde büyümüş teyzeleri 3.33cm olmus cok şükür rabbim herkesin evladini kendine bagislasin sag salim kucagimiza alalim insallah

Oluyo mu sende de benim gitti şimdi ilk zamanlar oluyordu basinctan oluyormuş o da kan basıncindan ilk hamileligimde de olmuştu benim burnumu temizlerken geliyordu
Evet oluyor bende de bayadır var zaten burnum ameliyatlı benimde et sıkıntım vardı aldırmıştım gene şişti etler zaten doktorumda hamilelikte şişer gene zorlanırsın demişti alerjik rinitim var zaten 🤦‍♀️

Evet oluyor bende de bayadır var zaten burnum 2 kere ameliyatlı benimde et sıkıntım vardı aldırmıştım gene şişti etler zaten doktorumda hamilelikte şişer gene zorlanırsın demişti alerjik rinitim var zaten 🤦‍♀️
Hadi ya zorlanirsin ama alışırsın bence geçer merak etme zamanla havalar bahar olsa şu ortalık düzelse çıkıp gezsek sanki kafamız dağılacak gibi geliyo bna hep

Hadi ya zorlanirsin ama alışırsın bence geçer merak etme zamanla havalar bahar olsa şu ortalık düzelse çıkıp gezsek sanki kafamız dağılacak gibi geliyo bna hep
Aynen alışacaz mecbur sıcakla daha çok tıkanacak ama olsun yeterki bebişlerimiz sağlıklı olsunda 🤗 valla ya offf şu virüste bitse gitsede bi rahat nefes alsak denize falan gitsek AVM’lere gitsek bebeciklere bişeyler baksak bi kaç ay sonra

Benimde ameliyat olmam lazim ama korkuyorum korktuğum icin simdiye kadar olamadim
Keşke hamile kalmadan önce olsaydın hamilelikte çok zorluyor insanı.. Bende korktuğum için hep erteliyorum.. En sonunda baş ağrısı, boğaz ağrısı kronik rahatsızlığım oluştu burnundaki tikanikliktan dolayı.. Her gittiğim doktor kesinlikle hamile kalmadan önce ameliyat olmamı tavsiye etti, iyiki de olmuşum baş ağrım boğaz ağrım yok oldu, geniz akıntım tıkanıklık bariz bir şekilde azaldi.

D
Aynen alışacaz mecbur sıcakla daha çok tıkanacak ama olsun yeterki bebişlerimiz sağlıklı olsunda 🤗 valla ya offf şu virüste bitse gitsede bi rahat nefes alsak denize falan gitsek AVM’lere gitsek bebeciklere bişeyler baksak bi kaç ay sonra
Dört gözle bekliyorum bende ya gezmeyi sevmem pek ama bu virüs beni bile gerdi

aa canim cok tesekkur ederim:) bi bakayim tup bebek doktorundan sonra olmadi bu doktora devam ederim:) sen memnun kalmistin degilmi?
Rica ederim canım evet bir kere gittim çok ilgiliydi muayeneden sonra 1 saat açıklama yaptı sorunumu da giderdi sen yine doktoruna da danış canım..

Günaydın kızlar aranızda vitamin kullanan var mi omega falan doktorunuzun kullanin dedigi onerdigi hangi vitaminleri aliyorsunuz suan ben sadece decavit ve folik asit aliyorum

Günaydın kızlar aranızda vitamin kullanan var mi omega falan doktorunuzun kullanin dedigi onerdigi hangi vitaminleri aliyorsunuz suan ben sadece decavit ve folik asit aliyorum
Günaydın, ben bunları kullanıyorum
957B08E7-CAAA-470C-86C9-559DAE298B44.jpeg

Günaydın canım bana folik asit verdi bide benim b12 düşük o yüzden b12 verdi. Benim doktorum da mümkün oldukça omega önermiyorum dedi daha önce ki tedavim de doktor vermişti başka bir doktordu. Şimdi ki doktorum böyle takviyeler yerine besinlerden al vitaminleri balık vs. Ye dedi

Günaydın canım bana folik asit verdi bide benim b12 düşük o yüzden b12 verdi. Benim doktorum da mümkün oldukça omega önermiyorum dedi daha önce ki tedavim de doktor vermişti başka bir doktordu. Şimdi ki doktorum böyle takviyeler yerine besinlerden al vitaminleri balık vs. Ye dedi
Başka doktorada sormadim canim halsizlik var hep üzerimde sizdede oyle mi tansiyonumda düşük folikasiti ne zamana kadar kullanacaksin doktorun bisey dedimi

Kizlar bulungum yerdeki acil servise gittim cok sukur bi sorun yokmus kalp atisini duydum kanama alani ne yok dedi doktor dinlen ilaclarina devam et dedi biraz rahatladim. Lekelenmem bugunde devam dediyo sabah kari agrisi bel agrisida olunca gittim cok sukur iyimis allahim.korktugumuza ugratmasin rabbi yavrularimizi kollarimiza almayi nasip etsin insallah🤲🤲🤲

X