2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Insallah bir sıkıntı yaşamazsın canim ablamda tansiyonu cok yükselmişti gebelik zehirlenmesi oldu hemen sezeryan olmustu bol su ic canim

Aynen canim doktorum banada 12. Hafta da bırak dedi folik asitide hic sormadim havasiz kalmak evde kalmakda zor
7 Nisan da ikili test için gidicem unutmazsam sorayım bi folik asiti. Ptesi gittim soracak şeylerim vardı ama bebeğimin hareket ettiğini gösterince herşeyi unuttum hiç bişey sormadan geldim

yalnız bu izin bitince işe giderken giymeye pantolon almam lazımizin bittiğinde göbüşler büyümüş olacak kesin giremem pantolonlara. çünkü ilk gebeliğimde de benim karnım çabuk çıktı. internetten bakıyorum ama bilemedim pek.

7 Nisan da ikili test için gidicem unutmazsam sorayım bi folik asiti. Ptesi gittim soracak şeylerim vardı ama bebeğimin hareket ettiğini gösterince herşeyi unuttum hiç bişey sormadan geldim
Bende soramadim unuttum seninle aramızda 2 gün var sanirim 2 gun büyük bebisin sana grm hakkında bisey dedimi sadece boyuna mi bakiyorsunuz cok merak ediyorum sali günü gittigimde 3.33 cm olmustu

11 haftadayim ama hic kilo almadim vermedim de insallah o zamana almam kilo suanlik hic gobisim yok benim eski pantolonlarım oluyor kacinci haftadan itibaren cikiyor göbekler canim tecrubelisin sen

Birde bu koku hassasiyeti ne zaman biter acaba? Herşey kokuyor içim kalkıyor gibi sürekli hiç bişey istemiyor canım, yemek yiyemiyorum.

Canim bebegin baş popo mesafesi
Ben kese görmeye gittiğim de söyledi aslında bebeği görüyorum boyu 4.7 mm dedi herkes kesenin boyunu da yazıyor ya bide ultrason kağıdında crl 4.7 mm yazıyor acaba benmi yanlış anladım o kesenin boyumuydu diye düşündüm

Bende ayni durumdayim esime bile kokuyorsun diyorum adam benden bıktı sanirim 3 4 aya ancak geciyor
Ya çok kötü 2 gündür herşey kokuyor kendi kıyafetim kendime kokuyor üstümü değiştiriyorum. Eşim zaten yaklaşamıyor bile. Ki kişisel temizliğine çok dikkat eder ama sorun bende kokmayan şey bile kokuyor gibi geliyor bana

Bende yiyemiyorum doğru düzgün et balık tavuk yiyesim gelmiyor normalde en sevdiğim şeylerdir ama yok yutamıyorum
Ya ben bugün siyah zeytin ve ekmek, biraz yoğurt birazda çubuk kraker dışında hiç birşey yiyemedim. Yumurta, et ve türleri, balık hiç yiyemiyorum. En çokta sarımsak kokusu bugün çok kötü yaptı. Halbuki normalde severim. Birde kolonya canımdan bezdirdi eşime lütfen diğer odada sık ben duymayayım diyorum ama böyle de çok zor oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…