2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Gunaydin canim benimde 4 gündür burnum tıkalı neden oluyor acaba geceleri uyuyamiyorum özellikle boguluyor gibi oluyorum hic böyle olmazdı nefes alamiyorum havasiz kaliyormusum gibi oluyor
Günaydın hamilelikte daha çok oksijen gerekiyor vücuda bu yüzden nefes darlığı gibi hissetmek normalmis diye okudum

günaydınn bugün uyku tutmadı. alerji yüzünden burnum tıkandı uyandım bende
Gunaydin canim benimde 4 gündür burnum tıkalı neden oluyor acaba geceleri uyuyamiyorum özellikle boguluyor gibi oluyorum hic böyle olmazdı nefes alamiyorum havasiz kaliyormusum gibi oluyor
günaydın alerjiniz varsa veya burunda et kemik varsa hamilelikte tıkanıklık ondan kaynaklanabiliyor.
Bende de kemik et vardı tüp bebek tedavimi yarım bırakıp ameliyat oldum çok hasta oluyordum her gittiğimde de ameliyat diyorlardı.. Oğlumda çok çektiğim için bu sefer ameliyat olmadan hamile kalmaya cesaret edemedim iyi ki de olmuşum.. Doktor alerjin hemen gecmeyebilir dedi o bile geçti çok şükür..

benimki alerjik. 2 senedir çekiyorum. aşı tedavim var ama şu an biraz erteledik

benim doğum sonrası alerjim çıktı. daha önce hiç birşeyim yoktu sezeryanın tetiklediğini söyledi doktorum. vücut florası bozuluyormuş ameliyat ortamında. polen, çavdar tozu alerjim var. biz aşı tedavisine başladık temmuzda. dozlarım devam ediyor ama gidip görüşemiyorum doktorla. hamileleikte devam etmesinde sakınca yokmuş. kadın doğumcumda kalp atışını falan duyalım sonra sıkıntı yok dedi bu seferde virüs işi çıktı

Kizlar benim kahverengi leke dunden beri devam ediyo doktorumu aradim oksapari kesmemi.soyledi sizlerde kac gun surdu lekelenme korkuyorum dusuk.olur diye

Kizlar benim kahverengi leke dunden beri devam ediyo doktorumu aradim oksapari kesmemi.soyledi sizlerde kac gun surdu lekelenme korkuyorum dusuk.olur diye
Coraspin kesti bnm ki leke olunca bir kere geldi zaten ama iğne lazım şuan sana vuruldun mu iğne keser bnce

Igne vurulmadim her pazartesi vuruluyordum proluton u 2 gun.oldu
Bnm her kanamada çift doz progestan vuruyor doktor. Nasıl vermemiş ekstradan acaba proluton daha kuvvetli diye mi bilemedim. Coraspin oksapar mi vardı sadece oksapar mi devam ediyordun kesti

Canım benim bir kaç gün oldu ama kesildi. Kontrole de gittim birşey yoktu bebeğim gayet iyiydi. İçini ferah tutmaya calış. Benim öğrendiğim kahverengi leke değil önemli olan kırmızı taze kan olmaması doktorumda aynı şeyi söyledi burda ki arkadaşlar da aynı şeyi söyledi hep

6+5te basladi 7+2 de bitti,4 5 gun surdu hep kahverengiydi ,hic kanamaya donmedi iki doktor da normal dedi,dinlen dedi.oksapari kestirmedi ,ben kendim ecopirini kullanmadim lekelenme surecinde
Sanirim bazi haftalarda bu lekelenme oluyor.

Bnm her kanamada çift doz progestan vuruyor doktor. Nasıl vermemiş ekstradan acaba proluton daha kuvvetli diye mi bilemedim. Coraspin oksapar mi vardı sadece oksapar mi devam ediyordun kesti
Canim benim dun kalp atisi kontrolum vardi
Estrafem ve prolutex i kesdi dun. sadece folic asit,progestan fitil 2 sabah 2 aksam bide 20 . Haftaya kadar haftada 1 gun proluton kullan dedi bide oksapara devam.demisdi insallah gecer lekelenme

Insallah benimkide kesilir canim cok sag olun

6+5te basladi 7+2 de bitti,4 5 gun surdu hep kahverengiydi ,hic kanamaya donmedi iki doktor da normal dedi,dinlen dedi.oksapari kestirmedi ,ben kendim ecopirini kullanmadim lekelenme surecinde
Sanirim bazi haftalarda bu lekelenme oluyor.
Korkuyorum canim ya hic lekelenmem yokdu vijinal muayneden sonra oldu.neden oyle muayne ediyorlar anlamiyorum
.benimkidr dun gayet saglikli dedi doktor 7.6 dedi insallah gecer rabbim buyukk

Korkuyorum canim ya hic lekelenmem yokdu vijinal muayneden sonra oldu.neden oyle muayne ediyorlar anlamiyorum
Canım benimde oldu 6.haftalarda başladı iki hafta sürdü iki kere kan geldi kanama alanı varmış proluton vuruluyorum dupaston verdi bide serum aldım bikere geçer seninkide kan sulandırıcıyı tamamen ne zaman kesecek belli mi

Nisan 28 vermisdi radevuyu o zamana kadar devam dedi oksapara bugun aradigimda 1 hafta.birak.dedi sonrada 1 gun vur bir gun vurma dedi.insallah gecer lekelenme

Eger alttan bakmazsa net goremezler bebegi 12.haftaya kadar alttan bakiyoruz dedi doktorum.
Ilk vajinal kontrol sonrasi lekelenmem oldu,dunku kontrol sonrasi olmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…