2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Günaydın annişler. Gerçekten zor bir sürec inşallah en zararsız en iyi şekilde atlatırız ülkece. Bende sadece iğne için çıkıyorum evden onda da eşim maske eldiven taktiriyor. Eşim dışarı gidip geliyo diye yanımda bile uyumuyor artık

Az once tekrar muayene oldum kanamam dunden beri kesildi ama kanama alani dune gore büyümüş canim sıkıldı. Walla iyice moralim bozuldu
Benimde kanama alanı vardı en son gittiğim de suan ne durumda bilmiyorum ama doktorum tüp bebek tedavilerinde genellikle oluyor böyle kanama alanları çok karşılaştığımız bişey dedi

Benimde kanama alanı vardı en son gittiğim de suan ne durumda bilmiyorum ama doktorum tüp bebek tedavilerinde genellikle oluyor böyle kanama alanları çok karşılaştığımız bişey dedi
Buyumesi can sıkıcı, surekli yatiyorum insanin elinden baska bisey de gelmio ki

Ya kızlar bende iki gündür acaba bebeğe bsy olursa bunu anlar miyim diye okuyup duruyorum. Karnımda ağrı sizi bsy yok kanama akıntı bsy yok. Diyelim ki bebeğin kalbi durdu bu belirti de vermiyormus çok taktım buna düşünüp düşünüp kendimi yiyorum.

Kuzum neden öyle seyleri düşünüyorsun bebeğinin sağlıklı olduğunu düşün kötü düşünme..
Bu vesveseler gelince hemen oku tesbih çek dua et şeytanın vesvesesi bu..

Kuzum neden öyle seyleri düşünüyorsun bebeğinin sağlıklı olduğunu düşün kötü düşünme..
Bu vesveseler gelince hemen oku tesbih çek dua et şeytanın vesvesesi bu..
Hep elimde zaten tesbihim ama geliyor işte aklıma. Diyelim ki bsy oldu nasıl anlicm bilmiyorum hc bsy hissetmiyorum çünkü sürekli elim karnımda bide bnm randevu çok geç 8 Nisan o zamana kdr napcm Bn bilmem

Hep elimde zaten tesbihim ama geliyor işte aklıma. Diyelim ki bsy oldu nasıl anlicm bilmiyorum hc bsy hissetmiyorum çünkü sürekli elim karnımda bide bnm randevu çok geç 8 Nisan o zamana kdr napcm Bn bilmem
Normal canım hiç birsey hissetmemen korkma 10 ve 12 haftadan sonra insan rahatliyor biraz ondan birsey hissetmiyorsun keşke bendeki belirtiler de yok olsaydı beni bitirdi bulantı..

Normal canım hiç birsey hissetmemen korkma 10 ve 12 haftadan sonra insan rahatliyor biraz ondan birsey hissetmiyorsun keşke bendeki belirtiler de yok olsaydı beni bitirdi bulantı..
Kötü bsy olsa belli ederdi dimi ağrı olurdu bsy olurdu en kotu. Gogusler de hafif kaldı sizi bulanti zaten yoktu bnm insan bunları da takıyor dert oluyor içime işte. Bu dönem Bnmde bulantıyla geçse razıydım inan bunyeleri mi değişsek ne yapsak

Hiç hayır demem valla bence birsey olsa hissederiz ben ilk hamileliğimde kanamamin olacağını hissetmistim gittim geldim kontrol ettim hiç birsey yokken kanamam oldu annelik duygusu işte herseyi hissediyorsun merak etme..

Hiç hayır demem valla bence birsey olsa hissederiz ben ilk hamileliğimde kanamamin olacağını hissetmistim gittim geldim kontrol ettim hiç birsey yokken kanamam oldu annelik duygusu işte herseyi hissediyorsun merak etme..
İlkinde bende öyle kramp girdi wcde gördüm kanı belli etmişti kendini ama bunda hc bsy yok sanki hamile değilim. Bebek iyi mi bilmek de zor gaye5 güzel gidiyordu olmz heralde bilemiyorum

Garip bir şekilde bulantım çok azaldı şoktayım
Dün gece çok rahatsızdim namaz kılıp dua ettim çok ettim hatta Allahtan yardım diledim. Gece uyurken rüyamda küçük bir dut ağacı gördüm biraz olgunlaşmış dutlar vardı ağaçta hepsini yedim sabah kalktım bulanti yok mucize gibi birşey bu son birkaç ayım mucizelerle geçiyor Allahım sen nelere kadirsin

Çok güzel rüya görmüşsün canım hayırlara vesile olsun. İnşallah daha da olmaz bulantın zormuş zaten olması iyi korkmuyon sen tecrubeli annesin tabi ben korkuyorum hemen belirti gidince. Mucizeler seninle olsun hep

Teşekkürler canım..
Evet tecrübenin verdiği rahatlığa dayaniyorum rüyamı eşime de anlattım dut mu aseriyorsun dedi yok dedim rüyamda doydum maşallah okadar yedimki sanki gerçekte yemiş gibiyim

Reengarenk Allah hayırlara çıkarsın.

bende bugün tartıya çıktım eksi 1 kilodayım. bazen bulantılarım oluyor ama yiyorum öyle böyle.
bende aşırı uykusuzluk var buvara sürekli uyumak istiyorum

Bende çok az uyurum normalde şuan akşam 9 10 gibi Bi uyuyorum sabah 7de uyanıyorum çok tatlı geliyo uyku bana da

Benim gibi olanda var mi acaba 10 gün araliklarla 3 ayrı doktora gidiyorum zaman uzayınca korkuyorum önceki düşüklerimden dolayi her gidişimde gidip gelene kadar dua okuyorum doktorun iyi diyisini duymadan da rahatlayamiyorm

Benim gibi olanda var mi acaba 10 gün araliklarla 3 ayrı doktora gidiyorum zaman uzayınca korkuyorum önceki düşüklerimden dolayi her gidişimde gidip gelene kadar dua okuyorum doktorun iyi diyisini duymadan da rahatlayamiyorm
Aynen benim de dusuklerden sonra böyle oldu korku var hep içimde. Ama ağrın sizin bsyin yok dimi

günaydınlar

işk gebeliğimde gidiyordum 2 doktora. ama 3 doktor birqz fazla. tedirginliklerinizi anlıyorum ama sürekli usg de iyi değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…