2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kizlarrr beni yine hastaneye yatırdılar ay tövbe yarabbim vallahi psikolojim bozuldu. Lekelenme zaten devam ediyodu, bugün kontrolum vardi bebek saglikli cok şükür kalp atışı görüldü. Ama geçen hafta olmayan 3.5mm bi kanama alanı da görüldü neyse muayeneden çıktık serum aldim lavaboya girince kanama vardı hemen karından muayene ettiler bebek çok şükür iyi ama kanamanin devam etme ihtimaline karsi yatisim yapildi şimdilik tekrar kanama olmadı. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Gecmis olsun cnm,ya benim de lekelenmem var ama doktorlar hic onemsemiyor .Iki ayri doktorum var biri tup bebek doktorum digeri de ozelde ikisi de normal diyor anlamadim .
Bizi noye onemsemiyorlar

Kıyamam kuzum dua et doktorun yatış yapıyor benim ki yapmaz kesinlikle ilkinde 4mm kanama alanı vardı ona rağmen çıkardılar hastaneden. Emin ellerdesin bence içinde rahat eder böyle orda dha cabuk geçer gezmeden etmeden çabuk kapanır kanama yerin merak etme sık dişini azck bk bebis iyiymiş

Gecmis olsun cnm,ya benim de lekelenmem var ama doktorlar hic onemsemiyor .Iki ayri doktorum var biri tup bebek doktorum digeri de ozelde ikisi de normal diyor anlamadim .
Bizi noye onemsemiyorlar
Ah canım keşke hiç kanamamiz lekelenmemiz olmasa da bunları yaşamasak, inan tuvalete gitmeye korkuorum

Inşallah arkadaşım çok şükür hemen müdahale edilir diye içim rahat ama o korku mahvedio insani, gecen hafta kanama alani yoktu bu hafta çıktı, halbuki tuvalet dışında yerimden kalkmiorum neden oldu bilmiorum bakalım sağlıkla dogsunlar da razıyız, yeterki bisey olmasin

Geömşm olsun canım şu haftalarda geçsin inşallah bir an önce.. Yatış vermesi iyi olmuş aslında gözetim altında olursun

Geömşm olsun canım şu haftalarda geçsin inşallah bir an önce.. Yatış vermesi iyi olmuş aslında gözetim altında olursun
inşallah bebeklerimizle beraber sağlıkla atlatalım inşallah, evet gözetim altında olmanın verdiği rahatlık var ama bisey olcak mı korkusu da çok kotü

Geçmiş olsun canım iyi olmuş senin de için daha rahat eder. İnşallah tekrarı olmaz

geçmiş olsun hastanede olmak iyidir. gözetim altında olunva insanın psikolojisi de rahatlıyor

Günaydın kızlar kar yagiyor burda camdan izliyorum evden çıkmaya korkuyorum zaten hayırlısıyla virüsten kurtulsaydik gezmeyi özledim

günaydın herkese

eve tıkılmak çok kötü ama böyle bir durumda olması gereken bu. sadece markete gidip geleceğim hemen bugün. kızım da çok sıkıldı. anne gezmeye gidelim deyip duruyor olayları idrak edecek yaşta değil maalesef.

Günaydın kızlar burda hava güneşli balkonda hava alıyorum şimdilik bende vakalar artıyor şimdilik böyle dha mantıklı geliyor bna da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…