2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Merhaba arkadaşlar kimse cevap vermedi bilgi sahibi ve benimle benzer duruma düşmüş arkadaş arıyorum.ben dondurulmus 2 adet bu zamana kadar elde edemediğim kalitede embriyo elde ettim ama 3 gün dondurulmus.lakin 15 gündür estrofem ilacı kullanıyorum hiç bir lekelemem olmadi cumartesi günü doğurganlık aşısı yaptırdım transferden 5 gün önce yapılıyor istersen tabi yüzde 5 yüzde 10 sansi varmis yaptırdım..o gün kanama olabilir dediler ama benim 2.5 gün kahverengi lekelenmeler oldu bu bağlamda bulent tiras doktorum estrofemmi aşıdan kaynakli olduğunu bilemedikleri icin birdaki aya transfer ol istersen demiş hemşire iletmiş.bende içine kuşku düştü sordum..Bide transferi istediğim icin evrakta imzalayacakmışım.ama kanama aşıdan dolayı düşünüyorum.gebelik aşısı yaptirip 2 veya 3 gün kahverengi veya pembemsi kanama yaşayan oldu mu ?

Fikri olan yok bana burdan nefes veren olmayacak galiba
Canım ne yazık ki bir bilgim yok ama Bülent hoca erteleyelim dediyse vardır bir bildiği doktorlarımıza güvenip inanmak zorundayız bu süreçte. Üstelik Bülent hoca alanında çok çok başarılı benim kuzenim de onda tedavi olcak ve inan Bülent bey e tedavi olmak icin Almanya dan Türkiye ye yerleşecek onun durumu farklı ve sürekli doktora yakın olmaşı gerekiyor

Fikri olan yok bana burdan nefes veren olmayacak galiba
Canım bu konu biraz özel galiba çok fazla şey okudum bu sayfalarda ama bu gebelik aşısıyla ilgili pek bir bilgim yok.. buradaki arkadaşlardan bilen çıkmazsa bence tüp bebek etiketiyle gebelik aşısı başlığı altında yeni bir konu aç o zaman herkes görecektir ve en doğru Kişiler deneyimleri olanlar sana cevap verecektir.. benim fikrim, çok sık uygulanan bir sey değil bu aşı herkesin bilgisi olacağını sanmıyorum..

İyi akşamlar kızlar. Öncelikle hepiniz inşallah bebeğinizi kucağınıza alırsınız. Ben cumartesi günü transfer oldum 3.gün embiryosu 10 hücreli tek embiryo konuldu. İlk günden beri belim ağrıyor gögüs ağrım azaldı dokununca sızlıyor dün gece uykudan uyandıracak derecede 2 defa kasıklarıma bıçak saplandı sanki. Bugün crione jel kahve tortu şeklinde çok az gelmiş bu adet belirtisi mi? Aranızda bunu yaşayan var mı?

bu bahsettiklerin hepsi transferden sonra gorulebilecek etkiler.. benimde transferin 2. gununden itibaren goguslerim acimaya basladi.. ara ara kasiklwrima adet sancisi gibi sanci giriyodu.. crinole jel bazen pembe bazen siyah bazen kahverengi olarak geliyor o kanama degil merak etme.. benimki 5. gun dondurulmus embriyosuydu ve transferden sonraki 9. gun test gunumdu.

Hemen hemen herkes yaşıyor canım bunları zaten korkulacak bsy yok pozitif görürsün inşallah

İlk defa duyuyorum o aşıyı maalesef o yüzden yorum yapmak zor bilen birileri yardımcı olur bunun için de topic aç derim bence canım. Estrofem kanama yapmaz diye biliyorum bence aşıdan olmuştur kanama ondan dinlendirecektir bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum ertelemek daha iyi

Kızlar çok rahat uyuyorum unutuyorum hamile olduğumu hc bsy hissetmiyorum ağrı sızı şişkinlik kaç gündür böyle szde nasıl durumlar

Kızlar çok rahat uyuyorum unutuyorum hamile olduğumu hc bsy hissetmiyorum ağrı sızı şişkinlik kaç gündür böyle szde nasıl durumlar
Günaydın güzel anneler aynı durum bende de var. Zaten mide bulantısı canımın birşey istemesi gibi şeyler hiç olmadı bende.. Uyanır uyanmaz gögüslerden anlıyorum sanki benim değil gibi kocamanlar şişkinliğim 3 gündür yok sanırım ilaçlar yapıyordu normal minik hamile göbeğine döndü karnım

Benimde goguslerimden belli ama eskisi kadar acımıyor onlarda azaldı onun dışında bulantı fln bnde de çok yoktu. Karnım da sis mi değil mi anlamıyorum ne zaman çok sisicek acaba ya anlarız ordan buyuyo mu böyle korkuyorum bsy olck diye buyuyo mu diye çokta var randevuma bilmiyorum nasıl gecick

Gunaydin kizlar,
Evden cikmiyorsunuz degilmi? İsyerim 12 gun ucretsiz izin verdi hamileyim diye.. evden cikmiyorum.. bakalim ne kadar evde kalabilecegim:) dusundumde 2020 evde kalma yilim olacak herhalde.. tup beben basladi yok ilaclar var yok ilaclarin etkisi var diye cikmadim evden.. sonra transfer oldum yine 1 haftaya yakin evde cikamadim simdide corona belasindan evdeyiz.. Allahim hayirla saglikla kucagimiza almayi nasip et yarabbim

Ben zaten gezmeyi pek sevmiyordum dışarı da çıkmam pek ama beni bile yordu evde olmak bu kdr süre 12. Hafta dolsun İnş virüs fln yavaş yavaş gider gezeriz ya çok sıkıcı böyle kndimi dinliyorum evde olunca. Ne güzel izin de almışsın bnce yat dinlen keyfini çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…