2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

günaydınlar

işk gebeliğimde gidiyordum 2 doktora. ama 3 doktor birqz fazla. tedirginliklerinizi anlıyorum ama sürekli usg de iyi değil.
Doktorlar aylık çağırıyor canim daha onceki dusuklerimde kalbi durmus ben kac hafta sonra ogreniyordum böyle icim daha rahat 10 gunde bir gidip görüyorum bebisimi

Doktorlar aylık çağırıyor canim daha onceki dusuklerimde kalbi durmus ben kac hafta sonra ogreniyordum böyle icim daha rahat 10 gunde bir gidip görüyorum bebisimi
söylesen 2 haftada 1 çağırmaz mı? ben öyle yapıcam. farklı doktor olunca da insanın kafası karışıyor. hepsi ayrı şeyler söyleyebiliyor. kaybın varsa tedirginliğin normal canım. Allah gönlüne göre versin

Gunaydin bayanlar,6 .haftada mide rahatsizligim vardi gecti sadece koku hassasiyeti kaldi normal mi acaba?herseyden korkar oldum.
Sizdeki belirtiler neler?

PeKi neden ne dedi o zaman kalbi durmasına bide hiç mi belirti vermiyor agri sizi yapmıyor mu kalbi durunca belirtiler mesela noluyo

söylesen 2 haftada 1 çağırmaz mı? ben öyle yapıcam. farklı doktor olunca da insanın kafası karışıyor. hepsi ayrı şeyler söyleyebiliyor. kaybın varsa tedirginliğin normal canım. Allah gönlüne göre versin
Amin canim hepimizin gonlune gore versin insallah söyledim ama pek orali olmadi doktor tüp bebek doktorum uzakta ayda 1 gel dedi özeline genel durum normal cok şükür hepsi ayni suan ilerlerse azaltirim insallah

PeKi neden ne dedi o zaman kalbi durmasına bide hiç mi belirti vermiyor agri sizi yapmıyor mu kalbi durunca belirtiler mesela noluyo
Hicbir belirti yoktu canim 11.haftada kalbi durdu ben 2 hafta sonra ogrendm kanama ağrı sızı hicbirsey olmadi kontrolume gitmiştim orda ogrendim hicbir sebebi yok kalbi durmasinin

Hicbir belirti yoktu canim 11.haftada kalbi durdu ben 2 hafta sonra ogrendm kanama ağrı sızı hicbirsey olmadi kontrolume gitmiştim orda ogrendim hicbir sebebi yok kalbi durmasinin
O zaman kan sulandirici kullanıyor muydun peki o zama.

K

Kullanmıyordum vermediler pihtilasmam cikmadi diye ilk defa kullaniyorum
Ah bu doktorlar ya. Benimde ilk dusukten sonra test istedi trombofili paneli temiz çıktı ikinci de düşük olunca dedi vereyim bu sefer kilo var Dusuklerin var dedi ama yine de kalbi durur diye korkuyorum çok hep bsy olck gibi his var içimde Allaha dua etmekten başka da çarem yok koruyordur o 🙏

Kızlar gerçekten hiç hissedilmiyor mu kalbi durunca. Benim de en çok korktuğum şey bişey olursa anlamazsam

Allah kimseye vermesin. Benim kuzenim yaşadı ama kanaması oldu onun. Şimdi burda belirti olmuyor yazınca daha çok korkum oldu
Onun sebebi genetik rahim anomalisi veya pıhtılaşma oluyormuş. Rahimde bsy yok genetik testler imiz temiz ama bilemiyorum. Kan sulandrciya güveniyorum şuan ben ama korkum çok yine de

Onun sebebi genetik rahim anomalisi veya pıhtılaşma oluyormuş. Rahimde bsy yok genetik testler imiz temiz ama bilemiyorum. Kan sulandrciya güveniyorum şuan ben ama korkum çok yine de
Ben kan sulandırıcı kullanmıyorum ki. Peki 3 aydan sonra bu risk ortadan kalkıyor mu bilgin var mı ?

Kızlar acaba sağlıklımı kalbi atıyor mu hala endişesi benim de sık sık aklıma geliyor. Allah korusun birşey olsa belirtiler azalmaz mı? Örneğin benim göğüslerim çok şiş ve hassas, belimde sürekli bir ağrı var, birde aç kalınca midem çok yanıyor bayılcak gibi oluyorum, sürekli de uykum var. Bunlar da bir değişiklik olur herhalde öyle bir durumda dimi? Ben kesemi çarşamba gördüm içinde bebekte görüldü kalp atımı da ekran da vardı ama çok küçük diye kalp sesi için 15 gün sonra tekrar gidicem.

Kizlar korkutmak istemem sizi ben 5 kez düşük yaptim 3 tane kürtaj 2sinin kalbi durdu doktorlar hicbir sebep bulamadi hatta 2 hafta önceden kalmis gelismemis dediler hicbir belirtim kanamam agrim sızım olmadi bende cok korkuyorum o yüzden 10 gunde bir gidiyorum allah kimseye yasatmasin cok zor gunler yaşadım birinde 11 haftalik bebegim karnimda kendi kendini parcalamis dedi birkac gun sonra gittigimde doktor bana direk sen hamilemisin ki bebek de yok kesede dedi kurtaj oldum 8 parçaya bölünmüş genetige bile gönderemedik patoloji temiz geldi hicbir sebep bulamadilar 5 dusukten sonra kan sulandırıcı verdiler sabah aksam vuruluyorum ogleyin coraspirin aliyorum bebislerimiz allaha emanet ne desek ne yapsak bos tevekkul edip bekliyoruz

Kizlar korkutmak istemem sizi ben 5 kez düşük yaptim 3 tane kürtaj 2sinin kalbi durdu doktorlar hicbir sebep bulamadi hatta 2 hafta önceden kalmis gelismemis dediler hicbir belirtim kanamam agrim sızım olmadi bende cok korkuyorum o yüzden 10 gunde bir gidiyorum allah kimseye yasatmasin cok zor gunler yaşadım birinde 11 haftalik bebegim karnimda kendi kendini parcalamis dedi birkac gun sonra gittigimde doktor bana direk sen hamilemisin ki bebek de yok kesede dedi kurtaj oldum 8 parçaya bölünmüş genetige bile gönderemedik patoloji temiz geldi hicbir sebep bulamadilar 5 dusukten sonra kan sulandırıcı verdiler sabah aksam vuruluyorum ogleyin coraspirin aliyorum bebislerimiz allaha emanet ne desek ne yapsak bos tevekkul edip bekliyoruz
Öyle canım Allah a emanet nasibinde yaşamak varsa yaşayacaktır zaten. Tabii insan korkuyor yinede. Allah sana da kimseye de yaşatmasın inşallah bir daha. Benim merak ettiğim belirtilerinde hiçbir değişiklik olmamış mıydı? Yoksa zaten herhangi bir belirtin yoktu o yüzden mi anlamadın?

X