2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Benim kendi doğal bi göbeğim var olduğu için hamilelik göbeğim cikmaya başladı mı bilmiyorumzaten normal göbeğim 4 aylık görüntüsü var
Aynen kuzum bnm de öyle doktora da ddm anlamıyorum fln güldü. İçeride eski kan kahve yapıyor crinone u bir kaç güne geçer merak etme o geliyor öyle.

Kızlar geçen doktora gittiğimde karnın sismeye başladı mı hissediyor musun fln ddi ama göbekten anlamıyorum ben pek bir şişkinlik var ama gaz gibi duruyor dha çok szde nasıl belli oluyor mu azcık
Kuzum altta elinde dokun hemen rahmin üstünde hafif şişlik hissedersin

Aynen bi an önce büyüsün karın bölgesi zayıf olanlarda daha çok belli olur benim karnım var zaten top gibi önümde alttan dokununca anlaşılıyor
Bnde onu ddm doktora göbek var zaten ddm nasıl anlaym nette bakıyorum zayıfların baya belli oluyor

Aynen bi an önce büyüsün karın bölgesi zayıf olanlarda daha çok belli olur benim karnım var zaten top gibi önümde alttan dokununca anlaşılıyor
Benimde biraz göbüşüm var sezeryan dan kalma
İlkinde sıfır göbeğim vardı 4 aydan sonra çıktı benimki bunda şimdiden hamile gibi duruyorum

Benimde biraz göbüşüm var sezeryan dan kalma
İlkinde sıfır göbeğim vardı 4 aydan sonra çıktı benimki bunda şimdiden hamile gibi duruyorum
ayyy bakalım ne zaman çıkacak belli olacak göbişlerimiz yaaa çok heyecanlı 3aydan sonra başlar herlde

ayyy bakalım ne zaman çıkacak belli olacak göbişlerimiz yaaa çok heyecanlı 3aydan sonra başlar herlde
Çıkar çıkar 3 aydan sonra göbeğin ilk çıktığı zaman çok tatlı oluyor
Benim ilkinde eşim biraz göbeğim çıksa bebek mi bu diyordu bende yok sıkıştığım için çıkmış diyordum hevesimi kursağımda bırakmasan olmaz diyordu
Buseferde ikiz heyecanı tutmuş onu ben bu hamilelikten sonrada tekrar çocuk yapalım desem hiç hayır demez o derece seviyor cocuklari

hemen sen kilo aldın sanki diyor benimkide en başından beri bizden çok heyecanlılar hoşlarına gidiyor karın çıkınca bebeğin varlığını görmek benimkide aynı 3üz olsa hayır demez hoşuna gider

Aynen kuzum bnm de öyle doktora da ddm anlamıyorum fln güldü. İçeride eski kan kahve yapıyor crinone u bir kaç güne geçer merak etme o geliyor öyle.
Ben uzun süre göbek çıktığını anlamam herhalde ay insallah kuzum ya gereksiz fazla taktım galiba bu durumu ben

Ben uzun süre göbek çıktığını anlamam herhalde ay insallah kuzum ya gereksiz fazla taktım galiba bu durumu ben
Bende ne akıntı ne kanama var şükür buna bile takıyorum mesela. Bulantilarim bitti bir göğüs ağrılarım oluyor insan korkuyor en ufak Bsyden aliscaz İnş ya

Bende ne akıntı ne kanama var şükür buna bile takıyorum mesela. Bulantilarim bitti bir göğüs ağrılarım oluyor insan korkuyor en ufak Bsyden aliscaz İnş ya
Bende akıntı biraz var işte ama göğüs ağrım resmen durdu bulantı zaten pek çok yoktu
Ay biran evvel alışsak iyı olacak yoksa ben paronoyak olcam

Bende akıntı biraz var işte ama göğüs ağrım resmen durdu bulantı zaten pek çok yoktu
Ay biran evvel alışsak iyı olacak yoksa ben paronoyak olcam
Farklı farklı işte bulantı bnde bnde yok denick kadar azdı 3 4 günde bir bulandırdı hatta o da yok şuan kafamda kuruyorum çünkü kendimi çok dinliyorum napcm bilmiyorum

Ay keşke bendede bulantı bitseydi yaaa bitik haldeyim

benim de boğazım şiş yutkunmak eziyet. tuzlu suyla gargara yapayım dedim ağzıma almamla öğürmem bir oldu

benim de boğazım şiş yutkunmak eziyet. tuzlu suyla gargara yapayım dedim ağzıma almamla öğürmem bir oldu
Ballı sütle atlattım iki kere gribi kaç gündür de dondurma yiyorum boğazım şişer gibi olck hemen aliyo mikrobu

Farklı farklı işte bulantı bnde bnde yok denick kadar azdı 3 4 günde bir bulandırdı hatta o da yok şuan kafamda kuruyorum çünkü kendimi çok dinliyorum napcm bilmiyorum
Ay bende aşırı dinliyorum sürekli karnıma dokunuyorum sertleşme var mı diye ya bide şimdi iğne sorunum başladı hergün iğneye gidiyodum bugün sağlık ocağım burası çok riskli senin için. İmkanın varsa evde yaptır dedi özel kliniğe gittim mecbur hasta sayısı en azından devletten daha azdır ekstra korku girdi içime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…