2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kız bizimkiler garanti kardeş falan. Çiçekler bana geliyomuş zaten bebek yasemin diyolarmış. Bunun hiç adı yokmuş. Dedim sen de doğur senin de olur. Lohusa şerbetime kadar içti dedim senin bebek nerde ben aldırdım benimkini diyo

İkiz ikiz ruh öküzü bizimkiler böyle devam etsinler bakalım bizim içimizdeki canvarı uyandırana kadar şansları var

Maşaallah. İnşaallah ağrılarınız geçer . Sizin de çikolata kistiniz vardı değil mi . Kist kaybol muydu , bu ağrıların kistle ilgisi var mı
Benim cikolata kistim cok kucuktu.17mm di ,gecici menopoz ile de kaybolmustu.
Agrilarim bugun 5.gun cok azaldi ,sezeryan agris kist ile alakali oldugunu dusunmuyorum

İkiz ikiz ruh öküzü bizimkiler böyle devam etsinler bakalım bizim içimizdeki canvarı uyandırana kadar şansları var
Yaw bi de benimkinin anası geldi. Bi gör bi şımarmalar bi şımarmalar. Çok pis bileniyorum sana bi. Patlicam diyorum. Du bakam ne zamana. Q

Benim de ilk Doğum ama 39+2 gibi dursun dedi kodlanıyorum Şafak’larınızı gördükçe de
benimde ilk dogumum ve 39+2 de yani bu sali sezeryanla dogum olacak insallah ne kadar durursa okadar iyidir bosver beni su hamilelik reflusu cok yoruyor insallah bu reflu dogumdan sonra geciyor degil mi??? lutfen gectigini soyleyin birde son 2-3 gundur artik asagiya ciddi baski yapmaya basladi bacaklarim agriyor yurumekte zorlaniyorum

Geçiyor cnm şıp diye hem de. Allah kolaylıkla hayırla sağlıkla kucağına alabilmeyi nasip etsin bebişini inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…