2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Çok teşekkür ederim canım darısı başına, bu arada ben o kadar ataklandım ama benim sonrası inanılmaz kolay geçti. Ameliyathaneden çıkmadan kendime geldim. Odaya gidişimi herşeyi hatırlıyorum. Kendime gelemiycem çocuğumu hemen emziremiycem diye çok korkmuştum. Yatıp kalkma dışında ağrımda olmadı çok şükür.İnşallah şeninde öyle rahat geçer🙏
Insalllah canım benim allah razı olsun valla bak ayniymisiz aynı korkular bende de var suan:KK43:

Hiç birşey 😔
İki tane aslanlar gibi evlat verdim bir çiçek bile almadı alayımmı diye soruyor birde alma dedim😭
Senin öküzgilin arkadaşı da bende. 8 sene ve onca emek üstüne doğum yaptım ulan insan bi çöp alır. Neymiş hastaneye çiçek sokmuyolarmış. Eve geldi birsürü çiçek. Namazda gözü yok ki ezanda kulağı olsun. Ama bunu ona ödeticem o kadar çok söylenicem ki. Pişman olacak. Gördüğüme söylicem görmediğime haber yollicam kocam bana doğum hediyesi almadı diye. Bin pişman edicem. Boktan memeden başımı kaldırabilirsem planım bu 😂😂😂😵

Senin öküzgilin arkadaşı da bende. 8 sene ve onca emek üstüne doğum yaptım ulan insan bi çöp alır. Neymiş hastaneye çiçek sokmuyolarmış. Eve geldi birsürü çiçek. Namazda gözü yok ki ezanda kulağı olsun. Ama bunu ona ödeticem o kadar çok söylenicem ki. Pişman olacak. Gördüğüme söylicem görmediğime haber yollicam kocam bana doğum hediyesi almadı diye. Bin pişman edicem. Boktan memeden başımı kaldırabilirsem planım bu 😂😂😂😵
Kızzz sabah sabah ne güldüm yaa 😂😂😂😂

Doğum için hastaneye giderken yanımızda yiyecek birşeyler götürmelimiyiz? Kahve için ısıtıcı yada hoşaf tarzı içecek değilde yiyecek olarak soruyorum yoksa hastane yemeği yeterli mi oluyor?

Doğum için hastaneye giderken yanımızda yiyecek birşeyler götürmelimiyiz? Kahve için ısıtıcı yada hoşaf tarzı içecek değilde yiyecek olarak soruyorum yoksa hastane yemeği yeterli mi oluyor?
Bize yetti sanki ama işte humana nescafe kuru üzüm, kuru dut atıştırmalık alabilirsin canım

Ben yanima cerez ,atistirmalik seyler aldim .
Sen yemezsen bile yanindakiler yer cnm

Banada başkalarından çiçek geldi ama benim öküz ders alacağına, zaten birsürü çiçek var hem içeri almıyorlar almama gerek varmı diye soruyor 😵
aynı aynı benim öküz de senin öküzün kopyası..
Birde bana küsmüş neymiş kimse onunla ilgilenmiyormuşta kimse onu takmıyormuş ta valla bende atlicam üstüne az kaldı boşuna 3+1 demiyorum ben..
3'ün bakımı + 1'in kaprislerinden daha kolay..

Banada başkalarından çiçek geldi ama benim öküz ders alacağına, zaten birsürü çiçek var hem içeri almıyorlar almama gerek varmı diye soruyor 😵
aynı aynı benim öküz de senin öküzün kopyası..
Birde bana küsmüş neymiş kimse onunla ilgilenmiyormuşta kimse onu takmıyormuş ta valla bende atlicam üstüne az kaldı boşuna 3+1 demiyorum ben..
3'ün bakımı + 1'in kaprislerinden daha kolay..
Ya almama gerek var mı diye sorduktan sonra alma zaten 😒 ay bu erkekler tribe mi giriyor kıskanıyor mu ben

X