2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Panik atak biriyim aslında o yuzden sikinti sanirim bende birde kan sulandırıcı iğne kullanıyorum yapmazlar galiba o karnımı acma hissi bile kotu yapar bence beni. Ama korkum su genel anestezi istiyorm aslında ama ondada ac olmak lazim anı bir durum olursa felan

Canim dun dogum yaptim. Bebekler cok iyi ama benim agrim cok fazlamoralim cok bozuk oyuzden ,nasil duzelecegim bilmiyorum
Gözün aydın sağlıcakla büyütün. Ağrıların da geçmiştir umarım

Benim de panik atağım var o yüzden genel anestezi oldum. Şimdi kızım 20 günlük çok iyi düşünmek gerekiyor operasyon sırasında dayanamayıp genele dönen panik atak hastaları duydum. Ben bayılana kadar bile nabzım 160a filan fırlattım. Nefes alamıyormuş gibi hareketler filan görsen rezalet

Cok kotu bir durum canım yasayan bilir bende de var o ortam beni mahveder. Hayırlı olsun bu arada..plânlı sezaryen di dimi yani acil bir durum olmadi. En iyisi beni uyutup hic bir sey hatirlamamak sirf varya bu panik atak yuzunden fobi oldu bu dogum

Sagol cnm

Benimki aniden gelişti spinal oldum, onun içinde açlık gerekiyor en son 2 buçukta su içmiştim sabah 8 de aldılar ameliyata..
Şimdiden böyle şeyleri düşünme herşey olacağına varır.. Birde ben son anda spinal dedim tamamen anlık gelişti benim ameliyatım..

Tesk ederim canim allah razi olsun annelik cok farklıymış gercekten yaşamak lazimmis anlatmakla olmuyormus

Canim dun dogum yaptim. Bebekler cok iyi ama benim agrim cok fazlamoralim cok bozuk oyuzden ,nasil duzelecegim bilmiyorum
Hayirli olsun canim bebislerin sanada cok gecmis olsun ilk 3 gun cok zor geciyor cok agri oluyorda azaliyor sonra bizim 6. Günümüz halen agri var ama ilk gune gore cok iyiyim

Spinal anestezide de ac gitmek gerekecek.. size bu bilgiyi vermediler mi?

Spinalde de aç olmak zorundasın aslında bütün anestezilerde aç olmak lehimize oluyor

Spinal anestezide de ac gitmek gerekecek.. size bu bilgiyi vermediler mi?
Canım biliyorum tabi ama bu dogum ne zaman olacağını allah biliyor ani bir durum olursa acaba genel yada spinal ac olmak lazim .epidural yapamayiz dediler .. o zaman korkuyorum iste ne yapilir diye bunu sormadım

Allah rast getirsin ins ac olurum ani bir durum olur diye korkuyorum tok olursam diye
Yok olsan dahi o kadar korkma açıkçası çok ameliyat olmuş birisi olarak fena halde tecrübeliyim mide doluyken anestezi alırsan sadece mide bulantısı ve istifra etme isteği oluyor onun içinde hemen serumuna bulantı için ilaç veriyorlar öyle büyük bir komplikasyon oluşmuyor aslında ama benim en büyük önerim doğuma birkaç gün kala kabız yapacak besinler tüketme son gün sıvı ağırlıklı çorba vs. İçmen de sonrasında seni oldu rahatlatır.. İnşallah bir avazda ne tür alırsın sende bebeğini kucağına

Çok teşekkür ederim canım darısı başına, bu arada ben o kadar ataklandım ama benim sonrası inanılmaz kolay geçti. Ameliyathaneden çıkmadan kendime geldim. Odaya gidişimi herşeyi hatırlıyorum. Kendime gelemiycem çocuğumu hemen emziremiycem diye çok korkmuştum. Yatıp kalkma dışında ağrımda olmadı çok şükür.İnşallah şeninde öyle rahat geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…