2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Sacol xnm allah razi olsun.Hastaneden ciktik bugun ,hastanede oldugum surece yapildi igne.
Ama omuz agrim var benim cok ,birde iki buklum yuruyorum kesi yerimde cok agrim var.
Bebekler iyi cok sukur.biri 3360 50 cm,biri 2900 51cm dogdu

Ameliyatta aci oluyor mu kuzum sonrası malum oluyodur illaki
Amrliyattan önce 2 kere iğne var biri el bileği üstünden damar yolu açılması. Bi debeline uyuşturucu iğne. İkisi dr 3 5 daniyelil acılar. Ameliyatta ben baskı falan hiç hissetmedim. Sadece ilk anlarda hafif bi gıdıklanma oldu. Onun dışında bebekten sonra uyutun beni de. Duymuyosun hiçbişey.

Sacol xnm allah razi olsun.Hastaneden ciktik bugun ,hastanede oldugum surece yapildi igne.
Ama omuz agrim var benim cok ,birde iki buklum yuruyorum kesi yerimde cok agrim var.
Ahhh omuz. Bende sancı oldu ağrıdan çok. Allah kolaylık versin bacım. Bebişlerimize uzun hayırlı sağlıklı başarılı mutlu ömürler olsun bu acılar sancılar

Saol canım benim sorunsuz bir sekilde kucagimiza aliriz insallah

Maşallah kiloları da iyi niye 1 gün kaldın bana 2 gün tutacağız seni dediler Hiç hayır demedim ilk iki gün çok ağrı oluyor zaten..

Maşallah kiloları da iyi niye 1 gün kaldın bana 2 gün tutacağız seni dediler Hiç hayır demedim ilk iki gün çok ağrı oluyor zaten..
En bastan doktorum 1gun kaliniyor dedi .dogumdan sonraki gun taburcu etti.2gun kalsam daha iyi olurmus,hastane ev arasi 1saatten fazla surdu yolda cok agrim oldu

Ilk gunler nasil besledin cnm,birde sut hemen geldi mi? Mama versin mi? Kac gun sonra sut gelir?mama kac cc verdin? Kac saatte bir besledin? Reengarenk

Ilk gunler nasil besledin cnm,birde sut hemen geldi mi? Mama versin mi? Kac gun sonra sut gelir?mama kac cc verdin? Kac saatte bir besledin? Reengarenk
3 gün sonra süt geldi 2 saatte 1 her birine bir göğüs verdim 2 emme den sonra her birine 30 cc mama verdik eve gelince de böyle devam ettik ama kilo almadılar artık her emmeden sonra 60 cc mama veriyorum..

Cok saol canim ya hissetme oluyor felan diyenler olunca korktum. Birde bu karnıma bastırdı diyen birini gördüm doğrumu bunlar
Benim doğum kombo anestezi şeklinde oldu.. Hem epidural için kateter takıldı hemde spinal oldum. Faha önce de genel anestezi ile birkaç ameliyat geçirdiğim için aradaki farkları ayırt edebiliyorum..
Epidural yada spinal genel anesteziden daha avantajlı çünkü beynin anestezi altında olmadığı için olaylara hakimsin bu yüzden Daha çabuk toparlıyorsun.. Epidural avantajı ağrın oldukça takılan kateterden sürekli ilaç veriyorlar ve anında kesiliyor ağrın.. Spinal de aynn ı ama doğum sonrası ağrı kesiciyi ya serumla ya da da kalçadan yapıyorlar.. Ağrı sızı gerçekten kişiden kişiye değişir karnına hafif bir baskı yapıyorlar ki acı hissetmen imkansız sadece o anda hissediyorsun o kadar. Panik atağın vs. Gibi kronik sorunların Yoksa genel anesteziden daha diyebilirim

O anda hissettiğin acı değil ama sadece dokunduklarını hissediyorsun yazarken ablam düşüklüğü olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…