2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

GEri sayım başladı desene ah biz omuz omuza hamile kaldık destekleyerek birbirimizi şimdi doğumlarımız oluyor çok şükür
Aynen canim ilk gunden bugünlere geldik cok şükür neler yaşadık neler geçirdik insallah evlatlarimizi kucagimiza alip buyuttugumuz günleri de görürüz canim

Canım çok sıkıldı. Annem doğumuma gelemeyecek 😞 Abimlerle yaşıyor bugün abimin testi pozitif çıkmış 😞 anneme de test yapmışlar yarın çıkacakmış sonucu inşallah negatiftir 😞 bir yandan onlara çok üzülüyorum bir yandan doğumda yalnız olacağıma. Eşim olacak sadece yanımda nasıl olacak yapabilirmiyiz bilmiyorum. Yarın sabah 9 da doktor kontrolüm var doğumla ilgili bişey söyler sanırım artık.
Canım çok geçmiş olsun inşallah negatif çıkar hiç canını sıkma evet annenin yerini kımse tutmaz ama hiç stres yapma yapabilirsiniz ben annemle gittim ama eşim ilk zaöanlarımda yanımdaydı 1 kişi aldıkları için annem dışarda kaldı eşim birden herşeyi biliyor gibi altını değiştirdi benimle ilgilendi hatta annemi götürdüğüme pişman oldum kadını dışarda perişan ettim diye için rahat olsun sende inşallah sezeryan olsan bile agrı kesıcıler rahatlatıyor allah gücünü veriyor kendime geldikten sonra hep ben ilgilendim bebeğimle

Ben kontrolden geldim canim salı günü sezaryan olcam

Hayirli ugurlu olsun canim saglikla bebegini kucagina al insallqh🙏🏻 Bende simdi kontrolden geldim haftaya tekrar kontrol dedi ve eger hersey guzel guderse 27 ekimde dogum gorunuyo:) bebislerimiz arasinda 1 hafta olacak insallah🙏🏻

Hayirli ugurlu olsun canim saglikla bebegini kucagina al insallqh🙏🏻 Bende simdi kontrolden geldim haftaya tekrar kontrol dedi ve eger hersey guzel guderse 27 ekimde dogum gorunuyo:) bebislerimiz arasinda 1 hafta olacak insallah🙏🏻
Insallah canim rabbim sag salim kucagimiza aldirsin insallah ben bu sali sen haftaya salı insallah seninkide mi sezaryan olcak

X