2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

benimki de çok ittiriyor bugün karnımı😵eşimin babaannesini kaybettik. gündüz gitmedim ama şimdi aile arası kuran okunuyor ona geldim. hayat bir garip işte birileri doğacak birileri ölecek

benimki de çok ittiriyor bugün karnımı😵eşimin babaannesini kaybettik. gündüz gitmedim ama şimdi aile arası kuran okunuyor ona geldim. hayat bir garip işte birileri doğacak birileri ölecek
Allah rahmet eylesin canım.
Aman dikkat et kalabalıkta durma.

Tabudcu oldular canım ama ameliyat olanın sorunları devam ediyor şnşallaj iyileşecek büyüdükçe tetkikler bitmedi prematüre diye hala bir sürü teste giriyorlar kalp ağrısıyla bekliyorum valla iyi olsunlar diye
Allah sifa versin insallah canim en kısa zamanda düzelir allahin izniyle

Bant açıldı Bugün şükür kanama iltihap yok rahatladım biraz. Sağ solda göbekten tahriş olmuş biraz ondan canın acıyodur dedi ama kas ağrım bitti zaten şükür. Sağ salim iyileşmel istiyorum artık. Sıradaki doğumlar ne zaman 😍
Gecmis olsun canim tekrardan gecer insallah bütün ağrıların

valla maskeyi takıp balkonda oturdum. aile arasında oldu. aslında gitmeyecektim ama diğer gelin gitmiş laf olmasın dedim uğraşamam sonra çok takıyorum kafaya laf söz edilince.
Hiiiiçççç takamam valla . Bence sen de takma senin özel durumun var . İsteyen istediğini söyleyebilir valla

Canım çok sıkıldı. Annem doğumuma gelemeyecek 😞 Abimlerle yaşıyor bugün abimin testi pozitif çıkmış 😞 anneme de test yapmışlar yarın çıkacakmış sonucu inşallah negatiftir 😞 bir yandan onlara çok üzülüyorum bir yandan doğumda yalnız olacağıma. Eşim olacak sadece yanımda nasıl olacak yapabilirmiyiz bilmiyorum. Yarın sabah 9 da doktor kontrolüm var doğumla ilgili bişey söyler sanırım artık.

Canım çok sıkıldı. Annem doğumuma gelemeyecek 😞 Abimlerle yaşıyor bugün abimin testi pozitif çıkmış 😞 anneme de test yapmışlar yarın çıkacakmış sonucu inşallah negatiftir 😞 bir yandan onlara çok üzülüyorum bir yandan doğumda yalnız olacağıma. Eşim olacak sadece yanımda nasıl olacak yapabilirmiyiz bilmiyorum. Yarın sabah 9 da doktor kontrolüm var doğumla ilgili bişey söyler sanırım artık.
geçmiş olsun çok. her işte bir hayır vardır takma kafana. sonuç negatif çıkar inş. belki yetişir süresi dolarsa

Cok cok gecmis olsun oncelikle insallah abinler hayirlisiyla saglikla atlatirlar🙏🏻Annende insallaj negatiftir🙏🏻 Onemli olan saglikli olmalari.. panik yapma halledersiniz esinle insallah.. velevki annen olmasaydi hic ozaman zaten tek basina kalacaktin.. Allah saglik sihhat versin insallah gerisi onemli degil hallolur🙏🏻🙏🏻

Cok cok gecmis olsun oncelikle insallah abinler hayirlisiyla saglikla atlatirlar🙏🏻Annende insallaj negatiftir🙏🏻 Onemli olan saglikli olmalari.. panik yapma halledersiniz esinle insallah.. velevki annen olmasaydi hic ozaman zaten tek basina kalacaktin.. Allah saglik sihhat versin insallah gerisi onemli degil hallolur🙏🏻🙏🏻
İnşallah canım çok iyi geldi msjın 😌 Rabbim bir kolaylığını verecektir inşallah elden gelen birşey yok.

X