2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Himmm ara ara kesiliyorsa mi dogum sancimi? Bu stabil devam etti gece uyudum uyandim simdi yine var.. bakalim carsamba kontrol var ne diyecek doktor.. 27 sinde alalim demisti 27 yi beklicekmi benim kiz:)
Hayırlısı olsun canim insallah bekler sag salim kucagina alırsın allahin izniyle carsamba benimde kontrol var doktor duruma gore karar verecgiz

Ben de korkmuştum 1 hafta da %50 on günde %80 2 haftada tamamen normale döndüm diyebilirim canım bir hafta bitince sorun olmuyor
İnşallah ya kiloda var ya iltihap olmuş gibi iyice evham yaptım ağlayıp duruyorum bu geçmez ölcem ben diye diye ağlıyorum. Gerçi kas ağrısı geçti ama solda bi yerde yanma var yarın görcez bakalım nolmuş

Benim de çarşamba sabah kontrol var alttan muayene edecek ona göre doğumla ilgili konuşacakmış çok heyecanlıyım 😊

bugun halamla konuştum kuzenımı dr alttan muayne etmış o muayne doğumu hızlandırmıs bebek 2 hafta once gelmış.. oyuzden doğumu hızlandırabılır dıkket et☺️ sımdıden hayırlısı olsun ınsallah🙏🏻

Hayırlısı olsun canim insallah bekler sag salim kucagina alırsın allahin izniyle carsamba benimde kontrol var doktor duruma gore karar verecgiz

inşallah hayırlı guzel haberlerle gelırsın🙏🏻🙏🏻 dunden berı bel agrısı vardı bugunde adet sancısı gıbı ara ara agrı gırıyo ve gerı gıdıyor.. bu doğum sancısımı sendede bı ara bel agrısı oluyodu boyle adet sancısı gıbı sancıda oluyor muydu? doğum sancısımı acaba bu ya☺️ korkudan valizi vs kapıya koydum bekliyorum🙃

inşallah hayırlı guzel haberlerle gelırsın🙏🏻🙏🏻 dunden berı bel agrısı vardı bugunde adet sancısı gıbı ara ara agrı gırıyo ve gerı gıdıyor.. bu doğum sancısımı sendede bı ara bel agrısı oluyodu boyle adet sancısı gıbı sancıda oluyor muydu? doğum sancısımı acaba bu ya☺ korkudan valizi vs kapıya koydum bekliyorum🙃
Yok canim bende sadece bel ağrısı olmustu nstde sancilarim çıkmıştı şiddetli ama ben hissetmedim senin anlattigin dogum sancisina benziyor genelde gruptaki kizlar adet sancisi gibi geldi sanci diyor çünkü sen yinede hazır ol bekle canim

Yok canim bende sadece bel ağrısı olmustu nstde sancilarim çıkmıştı şiddetli ama ben hissetmedim senin anlattigin dogum sancisina benziyor genelde gruptaki kizlar adet sancisi gibi geldi sanci diyor çünkü sen yinede hazır ol bekle canim

Benimde iste gelip gidiyor agri ama suan birsey yok mesela.. herhalde cok basinda hala.. bakalim bekleyip gorucez:)

Bant açıldı Bugün şükür kanama iltihap yok rahatladım biraz. Sağ solda göbekten tahriş olmuş biraz ondan canın acıyodur dedi ama kas ağrım bitti zaten şükür. Sağ salim iyileşmel istiyorum artık. Sıradaki doğumlar ne zaman 😍

Bant açıldı Bugün şükür kanama iltihap yok rahatladım biraz. Sağ solda göbekten tahriş olmuş biraz ondan canın acıyodur dedi ama kas ağrım bitti zaten şükür. Sağ salim iyileşmel istiyorum artık. Sıradaki doğumlar ne zaman 😍
Gozun aydin canim tez zamanda daha iyi olursun insallah.benim var daha doguma bekliyorum ama cok kasiliyo karnim gece yatamiyorum persembe kontrolum var ne diycek bakalim doktor.

Gozun aydin canim tez zamanda daha iyi olursun insallah.benim var daha doguma bekliyorum ama cok kasiliyo karnim gece yatamiyorum persembe kontrolum var ne diycek bakalim doktor.
Benim de çok kasılıyodu nst temizdi hep bnce bi şey yoktur daha sağ salim zamanında gelsin inşallah bebişin 😍

Tabudcu oldular canım ama ameliyat olanın sorunları devam ediyor şnşallaj iyileşecek büyüdükçe tetkikler bitmedi prematüre diye hala bir sürü teste giriyorlar kalp ağrısıyla bekliyorum valla iyi olsunlar diye
Cok gecmis olsun cnm.insallah buyudukce duzelir .Sen pozitif ol,iyi dusun ,insallah hersey cok guzel olacak

X