2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Canım doğum yapmışsın herhalde gözün aydın güle güle büyüt bebeğini zaten burada yorumlarını görünce doğurdu doğuracak diyordum

Sagol cnm,insallah planlanan zamanda gelirler.
2800_2900 dendi bugun ama ben ultrason olcumlerine inanmiyorum
Aynen canım hiç alakası yok ölçümlerin ikizlerinki hele hiç tutmuyor sadece kilo olarak küveze girme riski azaldığını anlıyorsun bu ölçümlerden..

Aynen canım hiç alakası yok ölçümlerin ikizlerinki hele hiç tutmuyor sadece kilo olarak küveze girme riski azaldığını anlıyorsun bu ölçümlerden..
Onemli olan saglikli dogmalari cnm ,kiloyu disardada alirlar.
Senin bebisler nasil ?Alisti mi abi bebislere?

Onemli olan saglikli dogmalari cnm ,kiloyu disardada alirlar.
Senin bebisler nasil ?Alisti mi abi bebislere?
Öyle deme canım anne karnında aldıkları kilo da çok önemli şükür risk gurubunu aşmışsınız ondan sordum biraz daha sık dişini sonra gelseler de sıkıntı olmaz..
Benim büyük olan mesela daha güçlü emiyor gelişimi de diğerine daha iyi onun için bol bol ye bu günşer çok önemli..

Abi alıştı çok şükür gidip gelip kardeşlerini öpüyor beni fazla kıskanmıyor artık sedece babasının bebeklere yaklaşmasına müsade etmiyor

Evet onemli cnm kilo ama icerisi cok karisik olunca inanmasi zor oluyor
Abici seni kiskansa zor olur isiniz ,babayi neden yaklastirmak istemiyor

Evet onemli cnm kilo ama icerisi cok karisik olunca inanmasi zor oluyor
Abici seni kiskansa zor olur isiniz ,babayi neden yaklastirmak istemiyor
Babasının sevgisini paylaşmıyor benden bile kıskanır..
Babasıda kıyamıyor ona yanımıza bile yaklaşmıyor daha doğru düzgün kucağına almadı onları..

Babasının sevgisini paylaşmıyor benden bile kıskanır..
Babasıda kıyamıyor ona yanımıza bile yaklaşmıyor daha doğru düzgün kucağına almadı onları..
Çünkü seni mecburen paylaşması gerektiğini fark etti yavaş yavaş kabulleniyor ama babasını paylaşmasına gerek yok gibi görüyor. O yüzden. Biz de yeğenimde yaşamıştık bunu. Hatta yatakta çişini yapmayan çocuk tekrar çişe başladı kıskançlıktan. Babası eve gelince her hareketini sözünü çaktırmadan izleyecektir. Bence gerekirse profesyonel yardım bile alınabilir yaklaşım hususunda.

Miğde yanmaları ile başım dertte geceleri uyutmuyor gündüzleri biraz yatayım desem yine aynı...rennie şurup ve hap var ama bebeğe zararı dokunur diye içmemeye çalışıyorum. Birşey yiyemiyorum 1 kilo vermişim. Umarım bebek alıyordur kilo. Doğum sonrası geçiyordur bu yanmalar dimi? Geceleri bazen adet sancısı gibi sancım oluyor ama uzun sürmüyor geçiyor. Birde göğüslerimde sancı olmaya başladı bugün şu gümüş kapakları deneyeyim dedim iyi geldi gibi. Amaannn ne dertliymişim yaa

Taze anneler sizin günleriniz nasıl geçiyor? Çevremdeki herkes aman iyi uyu bunlar iyi günlerin yakında bu günlerini çok arayacaksın..vs. Demeye başladı. Beni de dayanabilecekmiyim acaba diye düşündürmeye başladı Allah gücünü veriyordur diye düşünüyorum. Siz de durumlar nasıl alışılıyor mu uykusuzluğa da?

ya ben hiç mide sorunu yaşamadım bulantı dışında. o yüzden birşey diyemiyorum. benim de ağrım sancım oluyor arada. ben kapak almadım mustela sürüyorum 2 günde 1

ilk zamanlar isyan edesin geliyor ama sonra alışıyorsun. çok söylenmişliğin oluyor o uykusuzlukta bebeğe ama yapacak birşey yok. hayat düzenin tamamen değişiyor. hep bebek uyuyunca uyuyun diyorlar ama o kısa vakitte bile insan hemen ev işlerine girişiyor. belli bir süre sonra tüm düzenini bebeğine göre kuruyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…