2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Günaydın Kızlar
Doğurdum sizi unuttum sanmayın. Bizim fıstık memeden ayrıldığı an basıyor çığlığı, tekrar almazsam katıla katıla ağlıyor bütün geceyi uykusuz geçiriyordum ki bu gece şu tulum kundaklardan denedim. Size tavsiyem mutlaka bir tane bulundurun. Yavrum meğerse kendi elinden kolundan korkuyormuş sürekli. Tulum kundak almazsanız da müslin örtüyü yarım kundak yapıp kullanabilirsiniz. Vallahi o kadar kitap yazı makale okudum, ne kadar okursan oku uykusuzluk ve bebeğin susmadığı an o çaresizlikle insan bildiğini de unutuyor. Bildiğim halde aklıma gelmedi. Sizin aklınızda olsun

Guzel bir sürpriz olacak desene her yıl anda kutlarsin masallah kilosu bence cok iyi canim 3 haftaya kadar 4 kilo olur sezaryan olcan demi

Masallah canim büyüyor minnosun bende kundak deneyecem bircok kisi ayni tecrübeyi edinmis hersey bebisler icin

Masallah canim hemen oyle sütun geldimi cok iyi valla 1 gün yatiriyorlar galiba bugun cikartirlar evine gider rahatca dinlenirsin
Valla kuzum ebe hemen geldi zaten doğumdan sonra başladı süt bende geç gelir sanıyodum şaşırdım. Yan odalarda gelmedi çoğunun mama verdiler neye göre oluyo bilmem gelmese mecbur vercektik hazırlamıştım her şeyi. Gümüş kapaklar olmasa yanmıştım ama almayan alsın kesinlikle çok sert çekiyo oğlan. Yara olmadı ama değince acıyo tahrişten. Pompa biberon fln boşuna geldi hastaneye. Bez bağlamayı da dün eve geldi öğrendim bide tartıldım 5 kilo gitmiş dün. O kadar serum vardı bide haftaya yine bakcam bklm ödem gitcek mi

Yaaa çok şükür güzel bitmiş gecenin sonu Allah analı babalı büyütsün kuzucuklarını Haftası prematüre olmasına rağmen küveze almamışlar maşallah Bu arada isimleri ne oldu

Teşekkür ederim canım darısı sizin başınıza az kaldı evinizi misler gibi bebek kokusu saracak
Canim gunde kac kiyafet lazim oluyor

Benim de adet olacakmis gibi karin agrim var ama oyle gidip gelen bi agri degil,agriyinca 1 2 saat agri oluyor

Cok şükür canim en büyük sıkıntı bence sütun gelmemesi sen kurtarmisin ben gümüş kapak almadim ama ihtiyac olursa hemen alirim artik ogreniriz bezi mamasi banyosu yasayarak ogrenecegiz 5 kilo az gitmis sende ama sen zaten cok kilo almamistin sıkıntı bile etme 1 2 haftaya ödem de gider ben 14 kilo aldim

gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün
Bebde kundak yapıyorum daha uzun yatıyorlar..
Tarcinen bende kararsızım kundak konusunda ama ucuzlarından edinicen sanırım bir tane
müslin örtülerde iş görüyor canım ben bazen penye battaniye ile de kundak gibi yapıyorum..
oh oh maşallah canım löp löp et olsun paşaya
5 kilo daha azmış benim 10 gitti az gitmiş diye üzülüyordum
Yaaa çok şükür güzel bitmiş gecenin sonu Allah analı babalı büyütsün kuzucuklarını Haftası prematüre olmasına rağmen küveze almamışlar maşallah Bu arada isimleri ne oldu
teşekkür ederim canım aynen sonu güzel bitti çok şükür rabbim bebeklerimizi bize bağışlasın

Kontrollerini aksatma canım sık sık git benimde adet ağrısı gibi başladı düzenli sancıya döndü.. Son günlerin dikkat et..
Dun yazdim doktora bugun geleyim doye,cuma gel dedi,sanirim normal oldugunu dusundu.bakalum yarin ne diyecek, cok zorlaniyorum artik

Tarcinen bende kararsızım kundak konusunda ama ucuzlarından edinicen sanırım bir tane
Bende kararsızdım çocuğu kısıtlamak gibi geliyor bi taraftan ama öyle saatlerce ağlaması bitiriyor insanı.Bu arada bende e-bebekten almıştım 25 liraya, şimdi birkaç tane daha sipariş vericem
Masallah canim büyüyor minnosun bende kundak deneyecem bircok kisi ayni tecrübeyi edinmis hersey bebisler icin
ay büyüsün lütfen hamileyken içerde 3kg olsun diye dua ediyordum şimdi dışarda 3 kg olsun diye dua ediyorum

Ay iyi hatırlattın bende tartılayım bakalım hiç aklıma gelmedi. Bu arada karnımızın boş hali ne komik ya pelte gibi sallanıyo bir de gülünce boş boş zıplıyo dikiş yerlerim acıyor. Eşime diyorum güldürme şu dikiş yerim iğleşene kadar espri yapman yasak tamam diyor garibim

Reengarenk Amim teşekkür ederim canım. Aynen benimki de deliksiz 2 saat uyumaya başladı. Bu arada sütün ne durumda? Ben arttırıcı çay ve malt içecek aldım baya düzelme var

Merhabalar bende daha yeni taburcu oldum sadece wc için yataktan kalkmama izin verildi bugün o yüzden bebeğimi göremedim ama güçlüdür benim kuzum annesi burda iyileşecek kuzum orda ve biz evimize gidecez diyorum sürekli..doğum yapanlar hayırlı olsun bekleyen arkadaşlarım vaktinde ve güzel doğumlarınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…