2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kizlar size bi sorum olucak ben subat 15 de transfer olmusdum 27 subatta hamile oldugumu ogrenmisdim. Turkiyedeki doktorum hesaplamasina gore 37 haftalik oluyorum ama hollandadaki doktorlar 36 haftaliksin diyorlar nasil bir sey anlamadim sizce ben ben kac haftalik hamileyim ..... matematik sorusu gibi oldu ayni

kaçıncı gün embriyosu? transfere göre 36+3günlük hamilesin. yani 37.hafta içindesin şu an.

Bende 15 şubatta transfer oldum kader, 3.gün embriyosu 27 ocakti son adet tarihim ama tup bebek merkezinin hesaplamalarında son adet tarihim transfere göre 02.02.2020 kabul ediliyor, bu durumda bugün 36+0. 36. Hafta bitti 37.haftaya girmiş oluyoruz

İnşallah biran önce geçer umarım uykuyla ilgili bende böyle düşünürüm

14 subatta transfer oldum,suan 36+5 haftalik hamileyim,yani 36 hafta bitti 37.haftanin 5.gunundeyim
Adet tarihimi 28 ocak olarak hesapladi doktor (oncesi 3ay gecici menopozdaydim)

Çok geçmiş olsun canım ben de yataktan resmen ağlayarak kalkıyordum ama bi anda geçti sonra bir haftada rahatlanıyor birkaç güne daha iyi olursun güle güle büyüt bebeğini

Canim bende 37 diye hesapliyorum 5 .gun embriyosuydu benimkide adet tarihimde 28 ocakdi ama burasi eksik hesapliyo

Allah analı babalı büyütsün,kaça yaptırdınız doğumu aret hocada acaba.

selam kızlar;
bırsey sorucaktım belime adet sancısı gıbı sancı gırdı bu agrı normal mı yoksa endişelenmelimiyim

selam kızlar;
bırsey sorucaktım belime adet sancısı gıbı sancı gırdı bu agrı normal mı yoksa endişelenmelimiyim
Canim devam eden sancilar agrilar dogum belirtisi degil diyorlar aralikli sancinin girip çıkması ve siddetini artirmasi lazimmis suan nasilsin devam ediyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…