2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Reengarenk Amim teşekkür ederim canım. Aynen benimki de deliksiz 2 saat uyumaya başladı. Bu arada sütün ne durumda? Ben arttırıcı çay ve malt içecek aldım baya düzelme var
1 tane olsaydı yeterdi herhalde 2 taneye yetmiyor
zaten oğlumda da sütüm öyle çok gelmemişti bunda da elimdem geldikçe emziriyorum doymazlar ise mama veriyorum şuan her biri 1 cc içiyor yetiyor süt arttırıcı damla ve rezene çayı aldım bende bol su içiyorum inşallah daha çok çoğalır..

Çok serum verildi bnce ödemde fazla şuan şiş hala vücudum bi iki haftaya iner daha gibime geliyo. Şimdilik bu bile iyi bnce

Kizlar selam;
Anakucagin icinden cikan minderi kullanim klavuzuna gore elde yikayin diyor.. bunu sadece silsem olur mu sizce? Pusetin icinde de cikan minderi de ayni sekilde silsem olurmu sizce? Siz naptiniz yikadiniz mi?

Eklentiler

• 32807A7F-5F67-4A76-B363-6BA8B581095C.jpeg
    121,2 KB · Görüntüleme: 21
Zaten 6 kilo aldım ben 10 bekliyodum en az 5 az tabi çok cnm sıkıldı boşuna mı almadım

Kizlar selam;
Anakucagin icinden cikan minderi kullanim klavuzuna gore elde yikayin diyor.. bunu sadece silsem olur mu sizce? Pusetin icinde de cikan minderi de ayni sekilde silsem olurmu sizce? Siz naptiniz yikadiniz mi?
Ben onu değil de pusetin içinden çıkanı attım makineye. Ne yıkiycam elde yaw. Kısa programa at diğer bebek şeyleriyle yıkansın çıksın az sıktır. Ben öyle yaptım hep

Valla bn hiç beğenmedim bu dikiş işini hiç bişey yapılmıyomuş ne zaman geçer bu acaba. İki yerden dikiş kanamış doktor normal dedi de taktım. Bende hala unutup karnımda hareket ediyo mu diye bekliyorum aklıma geliyo sonradan yanımda bide ağlama çok başladı bende her şeye ağlıyorum

Ayy bende 4 kg olacak diye dusunuyorum ama dr ne kadar beklerse okadar iyi dedi:) evlatlarimiz saglikla gelsin insallah Gerisi onemli degil:)
Beklemesinin kilodan daha onemli sebebpleri var,durabildigi kadar durmali cnm.
Sonucta kilolu olmasinin gelisimine cok faydasi yok,38i doldursa iyi olur seninki

doğum sonrası sıkıntımı oldu neden o ladar kaldın hastanexe? geçmiş olsun çok

doğum sonrası sıkıntımı oldu neden o ladar kaldın hastanexe? geçmiş olsun çok
Kombo anestezi yapıldı bana mecburen hem spinal hemde epidural... Epidural için katater takılan kısımdan daha önce operasyon geçirdiğimi söylememe rağmen anestezi doktoru atlamış bunu.. Sonuç tam 4 defa anestezi için işlem gördüm uyuşma da yeterli olmayın ilaç yüklendi kateterdende meğersem sızıntı oluyormuş çok fazla bos kaybı olmuş... Zaten Bi dünya kronik hastalık var birde ilk defa yüksek tansiyon gördük yani ufak bir hata ama benim şu anda bebeğime hasret kalmama neden oluyor toparlayınca elimden çekecekleri var

aa geçmiş olsun çok. tüh yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…