2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Masallah canim gunaydin iyimisin bebis nasil keyfini cikar anin
Bebiş iyi iki saatte bir emziriyoruz, şükür lök lök içiyo ağzımız sütlü dolaşıyoz o hoşuma gitti. Her şey yolunda şükür ama ne yalan söyliyim sezaryen zorladı beni zaten canım tatlı onun dışında yok sıkıntı eve gitmek istiyorum

Günaydın hanımlar. Allahım biz de sağ sağlim yavrularımıza kavuşalım aminnnnnn Dün doktora gittim. Bebeğim 2.5 kg olmuş çok şükür. Bi 3 ü de geçse dün doktorumla hafiften Doğum hakkında konuştuk. Her bebek kıymetli ama senin bebeğin daha kıymetli dedi bana. Normal Doğum da her zaman bir risk vardır dedi. Sezeryana yönlendirdi beni ama tabi bana bıraktı. Ama öyle bir konuştu ki içim burkulmadı değil. Doğru diyordu her bebek kıymetli ama bizim ki daha kıymetli. Normal Doğum vardı aklımda ama bebeğim sağlıklı olsun diye sezeryan yapacağım galiba. Fikre alışmaya kendimi hazırlamam lazım.

her doğumun riski var sezeryanında kendine göre riskleri mevcut. ama dediğin gibi tüp bebekte doktorların çoğu sezeryana yönlendiriyor. daha az stres oluyor bebek sanki bilemiyorum. hakkımızda hayırlısı olsun.ben hiç normal doğum düşünmedim ilk gebeliğimde de aynı şekilde. sağsalim kucağımıza alalım inş.
belirsizlikler biraz endişelendiriyor insanı. bizde A Aysira46 var sanırım normali bekleyen. başka aklıma gelmedi.mesela onun da bebeğinin kilosu önde gidiyor sanırım. ben normal riskini alamazdım işte o durumda başıma gelseo yüzden cesaretini takdir ediyorum A Aysira46

Tünaydın herkese ben bu ara çok uyuyorum haftaya bugün 37. Haftamda doktora gideceğim alttan muayene edecek ve doğum şekline karar verecek. İkisinden de korkuyorum sanırım ama bu çocuk bi şekilde çıkacak

Masallah canim hemen oyle sütun geldimi cok iyi valla 1 gün yatiriyorlar galiba bugun cikartirlar evine gider rahatca dinlenirsin

Canim doktoruma sordum kackez o da neden normal dogurabiliyorken ve hersey yolundayken sezaryan olasinki dedi sanirim benide doktorum cesaretlendirdi suan icin normal dogum bekliyorum ama ne bir sanci ne bir hareketlilik var haftaya kadar dogmazsa mecbur sezaryana alacak az daha kilo alırsa önermiyorum dedi bu gidisle bende sezaryan olcam gibi duruyor kendimi hazirliyorum ben ikisindende korkuyorum valla

Doğum yapan annişler bebekleriniz hayırli olsun
Benim bebekler değil büyük oğlum beni çok yoruyor kıskançlığı bitirdi bizi
Aniden doğum olunca neye uğradığımızı şaşırdık beşiği dahi kurmamıştım sağolsun ablam kardeşim bugün beşikleri kurdular ana kucaklarını çıkardık evi temizliyorlar Allahtan onlar.var yoksa ben nasıl bu kadar iş ile başa çıkacaktım

Hepsi hallolur inşallah canım sağlık afiyet olsun yeter. Hem senin minnoş abi merhametli belli ki sadece kardeşleriyle biraz zaman geçirmesi bağ kurması lazım o kadar.

Hepsi hallolur inşallah canım sağlık afiyet olsun yeter. Hem senin minnoş abi merhametli belli ki sadece kardeşleriyle biraz zaman geçirmesi bağ kurması lazım o kadar.
Sende sağlıcakla kucağına alırsın inşallah doğum sonrası yorucu geçiyor ama hafifleme olduğu için daha rahatsın sonuçta en az 10 kilo azalıyorsun

Gözün aydın gelmiş bebişler Abi de alışacaktır zamanla kardeşlerine ve yeni ortamına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…