2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

İnşallah tez vakitte çıkar yavrun sütün geliyorsa çabucak toparlar. Şekerden korkuyorum ben annem de şekerli su vercem deyip duruyo çok kavga etcez kesin. Kahve makinası aldım türk kahvesi içerim diye düşündüm. Gaz çıkar umarım inşallah. Uyku da tutmaz beni inşallah sabah olsun bi an önce stres tavan bende
Hayirlo dogumlarin olsun cnm

Gözünüz Aydın kızlar Tarcinen Tarcinen ve Glutensiz beslenen anne Glutensiz beslenen anne inşallah tez zamanda toparlarsınız. Glutensiz beslenen anne Glutensiz beslenen anne kaç demişlerdi de 1800 doğdu canım ne kadar oynadı?
Teşekkür ederiz canım darısı başına🌸💖
Bebek yoğun bakımda birkaç tanıdık vardı onlarla konuştuk tek derdimiz düşük kilo doğması onun haricinde kıpır kıpırmış benim minik şükür şeker vs. De çıkmadı kesin belli değil ne zaman çıkacağı ama bence sütüm de varken çok bırakmazlar yani inşallah.. Bu arada bol kafeinli filtre kahve candır gaz için birebir
Canım kendi heyecanımdan seni de tebrik ettim mi hatırlamıyorum 🙈 gözünüz aydın, sağlıkla büyütürsün inşallah
🤣🤣🤣🤣🤣 o daha cok degisir canim rengide 1 haftaya belli olur hep korkmusumdur ya bebegim karışırsa diye ultrason ölçümlerinde ilk defa yanilan senin doktor cikti galiba herkese soruyorum ama ortalama en fazla 100 grm oynamis
Valla o yanılma da benim gibi panik paranoyak birini denk gelmese şaşardım😂 boy 2 cm, kilo 400gr eksik çıktı. Yada son hafta küçüldü benim ki 😂😂
sizindir sizin😁
biberon mu verdiniz canım?o sebeple biraz memeye direnebilir
Biberon medela almıştım canım ondan olduğunu düşünmüyorum süt gelmiyo diye sinirleniyor bırakıyor 😑

Sağlıklı olsun da canım bizde düşünüyoruz ikimizde sarıyız kap kara bişey çıkar mı diye 😂😂 sen emzirmeyi öğrencen o emmeyi öğrencek böyle böyle alışcaksınız. Evinde daha rahat edersin inşallah analı babalı büyüsün
İnşallah canım benim.
Saate bakınca direk sen geldin aklıma😍 inşallah herşey sorunsuz geçmiştir 10:30 su sanırım saatin. Şimdiye bebişin kucağında bile olabilir 💖 güzel haberlerini bekliyoruz 🙏🙏🙏

Canım kendi heyecanımdan seni de tebrik ettim mi hatırlamıyorum 🙈 gözünüz aydın, sağlıkla büyütürsün inşallah

Valla o yanılma da benim gibi panik paranoyak birini denk gelmese şaşardım😂 boy 2 cm, kilo 400gr eksik çıktı. Yada son hafta küçüldü benim ki 😂😂

Biberon medela almıştım canım ondan olduğunu düşünmüyorum süt gelmiyo diye sinirleniyor bırakıyor 😑
hım o zaman sinirleniyordur. neyse toparlarsınız birkaç güne. sütün bollaşınca da memeden ayrılmaz bu sıpalar😁😁😁

Sağ salım doğdu oğlum kızlar. 51cm 3880gr tombik yanak sapsarı bişey ilk emzirdim geldi süt şükür. Sadece ağrım var şimdilik inşallah geçer. Sıramı savdım herkese hayırlı doğumlar 🥰

Hayirli ugurlu olsun canim.. saglikla buyut evladini insallah🙏🏻 Sanada gecmis olsun insallah en kisa surede agrilarin gecer.. darisi basimiza insallah🥰🙏🏻

Sağ salım doğdu oğlum kızlar. 51cm 3880gr tombik yanak sapsarı bişey ilk emzirdim geldi süt şükür. Sadece ağrım var şimdilik inşallah geçer. Sıramı savdım herkese hayırlı doğumlar 🥰
Gözün aydın canım😍 Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah🙏🌸

1 ay sonraya inşallah 😍 azcık büyüsün oğlum ☺️

Hayirli olsun canim cok sevindim rabbim hayirli evlat etsin insallah masallah tombilik oglana canim insallah iyilesirsin sende hemen masallah sütun de hemen gelmis

X