2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Hayirlo dogumlarin olsun cnm

Gözünüz Aydın kızlar Tarcinen ve Glutensiz beslenen anne inşallah tez zamanda toparlarsınız. Glutensiz beslenen anne kaç demişlerdi de 1800 doğdu canım ne kadar oynadı?
Teşekkür ederiz canım darısı başına
Canım kendi heyecanımdan seni de tebrik ettim mi hatırlamıyorum gözünüz aydın, sağlıkla büyütürsün inşallah
o daha cok degisir canim rengide 1 haftaya belli olur hep korkmusumdur ya bebegim karışırsa diye ultrason ölçümlerinde ilk defa yanilan senin doktor cikti galiba herkese soruyorum ama ortalama en fazla 100 grm oynamis
Valla o yanılma da benim gibi panik paranoyak birini denk gelmese şaşardım boy 2 cm, kilo 400gr eksik çıktı. Yada son hafta küçüldü benim ki
sizindir sizin
biberon mu verdiniz canım?o sebeple biraz memeye direnebilir
Biberon medela almıştım canım ondan olduğunu düşünmüyorum süt gelmiyo diye sinirleniyor bırakıyor

İnşallah canım benim.
Saate bakınca direk sen geldin aklıma inşallah herşey sorunsuz geçmiştir 10:30 su sanırım saatin. Şimdiye bebişin kucağında bile olabilir güzel haberlerini bekliyoruz

hım o zaman sinirleniyordur. neyse toparlarsınız birkaç güne. sütün bollaşınca da memeden ayrılmaz bu sıpalar

Sağ salım doğdu oğlum kızlar. 51cm 3880gr tombik yanak sapsarı bişey ilk emzirdim geldi süt şükür. Sadece ağrım var şimdilik inşallah geçer. Sıramı savdım herkese hayırlı doğumlar

Hayirli ugurlu olsun canim.. saglikla buyut evladini insallah Sanada gecmis olsun insallah en kisa surede agrilarin gecer.. darisi basimiza insallah

Sağ salım doğdu oğlum kızlar. 51cm 3880gr tombik yanak sapsarı bişey ilk emzirdim geldi süt şükür. Sadece ağrım var şimdilik inşallah geçer. Sıramı savdım herkese hayırlı doğumlar
Gözün aydın canım Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah

1 ay sonraya inşallah azcık büyüsün oğlum

Hayirli olsun canim cok sevindim rabbim hayirli evlat etsin insallah masallah tombilik oglana canim insallah iyilesirsin sende hemen masallah sütun de hemen gelmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…