2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bana bşy demediler soramadım da zaten ya tam olarak. Sabah 9da aç gel dedi sadece inşallah lavman yapılmaz.
Aç gidersen lavman yapılmaz canım..
benim doğum saatinide 11 de yazmışlar heyecan korku karmaşık duygular içindeyim belli olunca bir değişik oldum

Aç gidersen lavman yapılmaz canım..
benim doğum saatinide 11 de yazmışlar heyecan korku karmaşık duygular içindeyim belli olunca bir değişik oldum
9da yatış dedi anca hazırlık filan tahminim 10.30 11 bulur. Çünkü geçen biri geldi yatışa. Sabah muayenelerini yaptı hemen çıktı yukarı doktor. Bana kalsa daha erken olsun ya anestezi 4 saate geçer, ayağa kaçta kaldırırlar acaba

Kişiden kişiye değişiyor beni 4, 5 saat sonra kaldırdılar inşallah kolay doğum olur hepimizinki

Kişiden kişiye değişiyor beni 4, 5 saat sonra kaldırdılar inşallah kolay doğum olur hepimizinki
Hepimize inşallah sağ salim gelsinler artık. Dün kahve al dediler birine dinledim hep noluyo bitiyo diye nescafe türk kahvesi farketmez şekersiz olsun dediler. Kahve makinasını alsam mı hastaneye diye düşündüm

Hepimize inşallah sağ salim gelsinler artık. Dün kahve al dediler birine dinledim hep noluyo bitiyo diye nescafe türk kahvesi farketmez şekersiz olsun dediler. Kahve makinasını alsam mı hastaneye diye düşündüm
Evet ya kahve iyiymiş ama ben hiç sevmiyorum iyi olmak için katlanıcam artık..

Benimde kahve makinam yok nescafe yerine türk kahvesi daha iyi olur bende alsammı acaba cezve tarzında bir makina

Evet ya kahve iyiymiş ama ben hiç sevmiyorum iyi olmak için katlanıcam artık..

Benimde kahve makinam yok nescafe yerine türk kahvesi daha iyi olur bende alsammı acaba cezve tarzında bir makina
Ben zaten nescafeyi sade içemiyorum, türk kahvesi daha tatlı gelir bende onu alıcam zaten canım.

Dimi bende bir bakayım ucuzlar galiba..
hem mama için su lazım olacak onda kaynatırım..
Sinbonunki vardı bende yazlıkta kalmış su kaynatıyodum onda valla hem de çok hızlı bi tane eşim almış markası bile yok onu alcm zaten bende canım hem küçükler de

Sinbonunki vardı bende yazlıkta kalmış su kaynatıyodum onda valla hem de çok hızlı bi tane eşim almış markası bile yok onu alcm zaten bende canım hem küçükler de
Bende sinbonunkine bakıyordum
Hangi modeli acaba atabilirmisin canım..

olsun cnm. usg yanıltabilir zaten söylüyorduk. Allah analı babalı büyütsün

Geçmiş olsun canım bebeğiniz hayorlı olsun
ben ilk günden beri söylüyorum usg ölüçüleri pek doğru çıkmıyor aynısı oğlumda oldu doktor 4 kiloya yaklaşmış dedi 3500 doğdu..

Bu arada kızlar benim bildiğim bi gün yatılıyo sezaryende sizinkiler de öyle mi?
Genel anestezi de 2 gün kalıyorlarmış genellikle ama virüsten dolayı 1 güne inmiş.. Bana epidural yasa spinal büyük ihtimalşe yarın kurula girecem orda karar verecekler bende sorayım gitmişken kaç gün kalırım diye merak ettim.. Gerçi bebeğimi orada bırakıp gelmektense aynı çatı altında kalmayı daha çok isterim

Hastane çantamı hazırladık eşyaları fermuarlı buzdolabı poşetine koydum bazı arkadaşlar öyle yapmıştı. Öyle yapan arkadaşlar kokusu oldu mu poşetlerin ?
Benimkiler Bahadır poşette Hala mis gibi
rossman SAN almıştım kilitli poşet olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…