2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Şükür canım bu günlere geldik kiloya takılma hiç haftası çok erken olmicak çok durmaz küveze girse bile. Lor kaşar filan güzel kilo aldırır bi hafta ye olduğu kadar artık sağlıklı olsun da kilo mühim değil.

KIZLAR MERHABALAR....ACABA SIZ TUO BEBEK DE TRANSFER GÜNÜN DE INTRAPILID SERUM ALDINIZ MI?TUTMASI IÇIN?3.GÜN EMBRIYOSU 2 TANE GAYET İYİ EMBRIYO TRANSFER EDILDI...

Cnm senin kaçıncı gün embriyosu ve kaç tane transfer edildi?Idrar tahlil yaptın mı hiç?ben yaptım 3.gün embiryosu 9.günüm. ama çıkmadı

Ayy bu doktorlardaki rahatlik beni öldürüyor daha 1 hafta var yani sonkez bak demi neyse hersey yolundaysa sıkıntı etme sakin sakin gününü bekle bebisine odaklan insallah

Ayy bu doktorlardaki rahatlik beni öldürüyor daha 1 hafta var yani sonkez bak demi neyse hersey yolundaysa sıkıntı etme sakin sakin gününü bekle bebisine odaklan insallah
İkinci nstde de hareketsizse gel bakalım dEdi de şükür bşy çıkmadı. Olsun sağlıklı olsun da hareketleri ben kendim takip ediyorum zaten. Bide ecopirini kestik bi hafta onun evhamı sürcek bende uyusam da uyansam gelse şu doğum

Cok şükür canim aslında kilosu az degil ama keske 2.5 kg olsaydida kuveze girmeseydi gerci bellide olmaz son dk olabilir daha zamanin var sonucta bide ultrason tam olcmeyebilir saglikla gelsin insallah annesi gerisi onemli degil

Allahin izniyle bisey olmaz canim bende oksaparkullaniyorum daha kes diye bişey demedi suanlik normal dogum bekliyoruz ya aniden nasil kesecek bilmiyorum

sesli güldüm

Allahin izniyle bisey olmaz canim bende oksaparkullaniyorum daha kes diye bişey demedi suanlik normal dogum bekliyoruz ya aniden nasil kesecek bilmiyorum
Doğumdan bi gün önce kesiliyormuş iğne ama hap bi hafta önceden diye okudum ondn kesti benim ki anca geçiyomuş etkisi

Bende kilo sorun değil diyordum ama çarşamba günü detaylı konuşacam doktorlar 2 hafta önce 2 hafta geriden geliyor demişti iki haftadır da hiç büyüme yok şimdi 4 hafta geriden mi dedim Doğduğunda kesin görecez hareketleri takip et en ufak bir sancıda gel dedi... Kaşar ve et ağacı çıkacak midemde artık

Çok yürekten çağırdın annesi
7 senelik hasret kuzum bakalım yarın sabah gideceğiz kayseriye son kontroller yapılacak ve inşallah kucagıma alacagım yarın evin içinde saçma sapan dolaşıyorum aklımda bir sürü iş var ama ben hiç bir şey yapamıyorum çok duyguluyum biri yanımda bi aglasa bırakacam kendimi

Bu duygu bambaşka birşeymiş bende saatlerdir birisi birşey dese de ağlasam modundayım.. Sağ salim gelsinler hasret bitsin

Benim kendime sözüm var 1 gün öncesinde oryantal açıp oynacağım

Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.. doğduktan sonra bir güzel alır kilosunu, sen şimdi pozitif düşün Beslenmeye devam gün doğmadan neler doğar

Dayan sabret az kaldı yeter ki sağlıklı gelsin napalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…