2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kuzu hiç iş kalmadı ya her şey bitti. Uyuyabilirsem bol bol uyuyaym diyorum hazır havalar serinken. Testleri verdim ekg nst bitcek şimdi sonra bekleyiş başlick
Herşey yolunda cikar insallah canim bebise bakmayacak mi sonkez doktorun en son ne kadar cikmisti ultrason dogru cikacak mi bakalim

Herşey yolunda cikar insallah canim bebise bakmayacak mi sonkez doktorun en son ne kadar cikmisti ultrason dogru cikacak mi bakalim
Her şey yolunda şükür testler temiz. Nstde hareketsizdi sabah yeniden istedi hareketlendi bu sefer haftaya yarın aç gel dedi ultrasona koymadı yeniden ama ebeler filan çok iri dediler bu bebek hatta biri ikiz mi diye sordu sanki iri iri 4 filan doğcak işte. Neyse atlattım gün saycaz artık kızlar

Merhaba kızlar şunun şurasında cumaya ne kaldı demi ama geçmiyorrrrr son 4 gün kızıma kavuşmaya düşündükçe heyecandan ölüyorum agrı sızı iğne ilaç hiç biri aklıma gelmiyor hep kendimi masada yatarken bebeğimi gögsume koyacakları anı düşünüyorum
Eyyy yüce yaradanım herkese tatdır bu dıyguları kimseyi kucagı boş bırakma inşallah

moonlovers ekg ameliyata girerken mutlaka isteniyor sadece doğumda değil. ben histeroskopiye gireceğimde de istenmişti. kalpte ritm bozuklu vs varnı diye bakılıyor. anesteziyi etkiler çünkü
Ben de iki kez histereskopi oldum hic istenmedi ekg.Sadece soruyorlar bir rahatsizligin var mi diye.
Gorumcemde gecen hafta sezeryan oldu ona soracagim cok merak ettim neler istendi

Size bunları yazarken parça gibi şeffaf akıntı tarzı bişey oldu dk aradım nişan gelmiş olabilir dedi kızım cumayı beklenmeyecek galiba dua edin doktora gidiyoruz

Olabilir cnm,bende oyle dusundum
Sirtlarim ,kaburgalarim felaket durumda
Bunlar dogum belirtisi degildir dimi
Değildir bel ve kasık ağrısı doğum habercisi sırt değil..
benimde dün gece ödüm koptu bebekler dönüyormuydu napıyorlardı anlamadım biri karnımın az aşağısını şişirdi diğeri göğsümün altını karnım öyle bir şekil aldı ki korkmamak mümkün değildi
birde ağrı oldu yolumu bulmaya çalışıyorlar ne yapıyorlar anlamadım

Bende de sabaha karsi cok hareketlilik oldu,sanirim kafalari asagiya cevirmeye karar verdiler
Sag kasikta agri var bugun hareketlerinden olabilir diye dusunuyorum, insallah oyledir.
Bi uc hafta daha dayansak baska birsey istemiyorum,saglikla gelsin ogluslar

Size bunları yazarken parça gibi şeffaf akıntı tarzı bişey oldu dk aradım nişan gelmiş olabilir dedi kızım cumayı beklenmeyecek galiba dua edin doktora gidiyoruz
Aaa nasıldı akıntı bende altıma kaçırıyo gibiyim de ebeler normal dedi büyük ihtimal çiş benim ki hatta kanlı bşy mi diye gidip bakıyorum hemen. Hadi inşallah güzel haberle gel kuzum

Cuma mııı ay ilk ben giricem sanıyordum sezaryene, çok heyecanlı
Ay tam diğerine cevap yazım bunu gördüm hayırlı haberlerini bekliyoruz

Kuzu hiç iş kalmadı ya her şey bitti. Uyuyabilirsem bol bol uyuyaym diyorum hazır havalar serinken. Testleri verdim ekg nst bitcek şimdi sonra bekleyiş başlick

Canım ne kadar sürdü hastanede işin, bu sabah baktım benimki trafikte 1 saat sürüyor yol. Orda da uzarsa açlıktan kocamı yerim heralde midem kazınarak uyanıyorum sabah. Anestezi ile görüşebildin mi peki?

Zaten gider gitmez kan verdim sekreter orda ya giriş yaptı 8 bucuk gibi gittim ben. Sonra kahvaltı dedi yedik orda bşyler ekg nst sonra anestezi uzmanı ile görüştüm zaten tanıyorum onu da alerji hastalık sordu spinal olcak dedi hepsini aldık yine doktorla görüştük. Açlık 72 çıktı sabah ondan acıktırıyo o kadar işte. Bi sıkıntı yok başka nabzım yüksek sadece o zaten hep öyle hamilelikten beri benim başka da bşy çıkmadı şükür. Haftaya yarın aç gel dedi 9da yatış. Bugün çok doğum vardı nstdeyim biri geliyo diyo bebeği uyandıramıyoruz diğeri diyo emmiyo biri diyo 5ten beri uyuyo ay dedim bizde böyle olcaz

Yaa ne güzel inşallah haftaya bizde öyle olucaz Şekerim benim de 68 filan çıkmıştı en son. Nabzın kaç çıkıyor? Benim de yüksek çıkıyor genelde 95 in altına hiç düşmedi. Bir de sigarayı sordu mu anestezi merak ediyorum?

Evet sigara ve alerji sordu zaten sadece. Daha önce narkoz aldım diye üstünde durmadı pek. Benim de 95 100 arası nabız ama iki dk yürüyeyim 120leri görüyo bide ekgde genç bi çocuk vardı elbiseyi çıkardım mecbur sütyenle kaldım kötü hissettim kendimi sağda solda muskalar da vardı sütyende çocuk demiştir büyücü müdür nedir

Kullanmadıgınız eşyaları Atarmısınız ihtacı olan kişilere yardım edelim instagram adresi bebekkiyafetyardim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…