2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bu arada aç gidicez ya sabah aç karnına ilaçlarımızı içicez mi ki?

Sabahtan beri boğazım şiş burnum akıyo üşüttüm heralde akşam fırtına vardı cam açıktı ondan büyük ihtimal ama ağdacı corona aklımdan çıkmıyo evham yaptım :s

Canim nezle olmus olabilirsin benimde bogazim sisti burnum gozum akiyodu dr a gittim dahiliyeye gonderdi orada tedbir amacli corona testide yaptilar serum taktilar ama antibiyotik vermediler.. kendini kotu hissedersen mutlaka doktora git ihmal etme

Cok dikkat et canim sona geldin grip falan olmamaya çalış benide ateş basıyor ayaklarim yaniyor ama acmiyorum cogu zaman pencereyi gidip gelip yıkıyorum

Canim pazartesi mi senin sezaryan 1 hfta kaldı yani şaka gibi yolun sonuna geldik koskoca 9 ayı devirdik demi
Ya sorma hala inanamıyorum ilk başlarda nası hiç geçmiyordu zaman. Şimdi de akıp gidiyor resmen gelmesin istiyorum pazartesi, sürekli ameliyathane girerken elim ayağım titreyerek hayal ediyorum kendimi

Ya sorma hala inanamıyorum ilk başlarda nası hiç geçmiyordu zaman. Şimdi de akıp gidiyor resmen gelmesin istiyorum pazartesi, sürekli ameliyathane girerken elim ayağım titreyerek hayal ediyorum kendimi
Yok canim öylede hissetme miss kokulu bebisini kucaklarinda düşün doya doya öptüğünü düşün sabirsizlaniyor insan yinede sag salim kucagina al insallah

Canim nezle olmus olabilirsin benimde bogazim sisti burnum gozum akiyodu dr a gittim dahiliyeye gonderdi orada tedbir amacli corona testide yaptilar serum taktilar ama antibiyotik vermediler.. kendini kotu hissedersen mutlaka doktora git ihmal etme
Bugün dha iyi zaten burnum akıyo şimdi gidicem bklm canım

Bütün hazirliklar bitti demi canim hersey hazir mi temizlik falan bittimi senin bir hafta kendine is bul yoksa düşün düşün geçmez valla benim bu hafta cok yogun gececek haftayada doktor ne derse artik
Kuzu hiç iş kalmadı ya her şey bitti. Uyuyabilirsem bol bol uyuyaym diyorum hazır havalar serinken. Testleri verdim ekg nst bitcek şimdi sonra bekleyiş başlick

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…