2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ne güzel ya kesesiydi, kalp atışıydı, hareketiydi derken şimdi sıra doğuma geldi hepimiz sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah 😍🥰
Yakında emmelerinden, gazından, kakasından bahsedicez inşallah..

Bu arada doğum yapan annelerden ses yok çok tempolu geçiyor herhalde😀

Cnm senin kaçıncı gün embriyosu ve kaç tane transfer edildi?Idrar tahlil yaptın mı hiç?ben yaptım 3.gün embiryosu 9.günüm. ama çıkmadı 😭
Canım benim 5. Gündü. Sabret günü gelince yap şimdiden kendini strese sokma dua et. İnşallah bebegin seninledir. Olumsuz bir sonuç olsa bile moralini bozup kendini sıkıntıya sokma hayırlısı neyse o olsun hep iyiyi düşün

😍😍😍😍😍 7 senelik hasret kuzum bakalım yarın sabah gideceğiz kayseriye son kontroller yapılacak ve inşallah kucagıma alacagım yarın evin içinde saçma sapan dolaşıyorum aklımda bir sürü iş var ama ben hiç bir şey yapamıyorum çok duyguluyum biri yanımda bi aglasa bırakacam kendimi 😢😢😢🙏🙏🙏🙏😭😭😭
7 yıllık hasret bitiyor canim cok şükür bin şükür verene layık görene bol bol dua et sadaka ver kuran oku bu gece icinden geliyorsa agla yarina enerjik ol ama kuzun seni bekliyor olacak canim

Inş böyledir kubacık inş bnmledir yavrum🤲🏻😌
İnşallah canım inşallah.. dediğim gibi aksi olsa dahi sakın kendini karamsarlığa kaptırma. Benim 3 kerede oldu. İnsan üzülüyor ama benim gönlüm hep rahattı. Hep Allah im hayırlıysa nasip diye dua ettim her zaman demek ki hayırlısı 3üncüdeymis. Gönlünü hep ferah tut.

İkinci nstde de hareketsizse gel bakalım dEdi de şükür bşy çıkmadı. Olsun sağlıklı olsun da hareketleri ben kendim takip ediyorum zaten. Bide ecopirini kestik bi hafta onun evhamı sürcek bende uyusam da uyansam gelse şu doğum

Selam canim bende bu cuma ecoprini kesicem ve 2 hafta kullanmicam bende baya tedirginim insallah birsey olmaz🙏🏻

İnsan ister istemez korkuyo ya sanki onun sayesinde içim rahattı. Bol su bide yürüyüş yapcm bu hafta içim rahat etsin napiyim

Benimki doguma 2 hafta kala kesiyor seninki yine 1 hafta kala kesmis🤦🏼‍♀️ Bende bol su ve yuruyus yapayim umarim iyi gelir ama ayaklarim okadar siski ayakta zor duruyorum birak yuruyus yapmayi🤦🏼‍♀️ Ecoprini kesince ne olur bilmiyorum.. buarada ecoprin 150 likmi kullaniyosun yoksa 100 luk mu?

Benimki doguma 2 hafta kala kesiyor seninki yine 1 hafta kala kesmis🤦🏼‍♀️ Bende bol su ve yuruyus yapayim umarim iyi gelir ama ayaklarim okadar siski ayakta zor duruyorum birak yuruyus yapmayi🤦🏼‍♀️ Ecoprini kesince ne olur bilmiyorum.. buarada ecoprin 150 likmi kullaniyosun yoksa 100 luk mu?
150lik benim ki gece içirtiyodu ama etkisi uzun sürüyomuş diye okudum inşallah sağ salim atlatırız ya

Günaydınlar şafak 20 kızlar her geçen gün heyecanim biraz daha artiyor rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah 2 3 gündür elim ayagim acayip şişti 40 numara bile olmuyor ayağıma korkuyorum bisey olcak diye tansiyonumda biraz yüksek insallah 2 hafta daha sorunsuz geçiririm

Günaydınlar şafak 20 kızlar her geçen gün heyecanim biraz daha artiyor rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah 2 3 gündür elim ayagim acayip şişti 40 numara bile olmuyor ayağıma korkuyorum bisey olcak diye tansiyonumda biraz yüksek insallah 2 hafta daha sorunsuz geçiririm
sen alttaki çizelgene göre mi şafak sayıyorsun. bence daha erken olacak senin🤣

Kızlar iki gündür sapsarı akıntı geliyo rahim mi hazırlanıyo normal mi bu korktum kan filan yok ama yoğun

Benimde 1 haftadır falan bu şekilde . Doğum yaklaştığı içindir muhtemelen. Bugün doktora gittim bir sıkıntı yoktu çok şükür
Sancı dün 9-10 gitti geldi aslında ağrı filan da yok enfeksiyon olduğunu da sanmıyorum. Kanlı değil en azından diye rahatım da ardından pat diye gelir mi korkusu da var şuan

X