2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Akıllı uygulama desene 38 gecsem yine rahatlayacam ne zaman gelmek isterse diyede sancı yaşadım ama ondada anlamamistim o zamanda sadece belim agriyordu
Geçen okudum erkek bebekle kız bebek sancısı farklı oluyomuş. Kız genelde belden vuruyomuş diyolar, erkek karından bele doğru. Bi arkadaşımın da oğlu var o da diyo karnımdan arkaya vurdu diye ama insan bilemiyo işte. Son 10 gün kaldı benim dayanamıyorum

Kuzucuk yeri dar geliyor demekki bide artik büyüdüler masallah 4 e yaklaşmıştır seninki kontrolun var mi bu ara
Ptesi testler için gidicem aç karnına ama kontrol eder mi bilmem. Geçen sefer nstye bile bağlamadı daha gelmez bu dedi zaten elle muayene ediyo karnımı bacaklarımı

Günaydın kızlar,
Kontolü olanlardan güzel haberler bekliyoruz🤗 Bende büyük bir başarı bu saate kadar uyumayı başardım ama dayak yemiş gibiyim. Bünyeye uyku fazla geldi heralde😂
canım ben hem biberon hem kaşık almış oldum ikisi de medelanın. bende ikinci el sitesinde hiç kullanılmamış aldım. yani oralarda bulunuyor. yoksa bir biberona kaşığa 300-400vermem😂oralara bak mutlaka alacaksan.

canım ben hem biberon hem kaşık almış oldum ikisi de medelanın. bende ikinci el sitesinde hiç kullanılmamış aldım. yani oralarda bulunuyor. yoksa bir biberona kaşığa 300-400vermem😂oralara bak mutlaka alacaksan.
Ben baktım 90 100 liraya bar ama güvenemiyorum kullanılmış gibi geliyor bana çok titizim bu konuda 🤔
Olmazsa daha uygun bir markanınkini alırım..

benim kızın ayakları aşağıdaydı ilk gebelikte. onda olmayan ağrı sızı bunda var. o da kafanın baskısından bence. yani ağrılar ondan kaynaklı bence.
Benim de karnım sanki düştü kanala girdi heralde diye düşündüm ayakta biraz durunca ağrı oluyo acaba ddm ondan mı

Gunaydin canim uyumak iyidir uzun sureden sonra vucut kendine gelmistir bence
Gerçekten öyleymiş enerjim yerindeydi, bugün bir dünya iş yaptık. Dolabını kurduk içini yerleştirdik. Hastane çantamı 1 hafta kala şükür bitirdik 😂 Resmen üstümden yük kalktı, darısı hazırlıkları bitmeyenlerin başına

Gunaydin canim uyumak iyidir uzun sureden sonra vucut kendine gelmistir bence
Gerçekten öyleymiş enerjim yerindeydi, bugün bir dünya iş yaptık. Dolabını kurduk içini yerleştirdik. Hastane çantamı 1 hafta kala şükür bitirdik 😂 Resmen üstümden yük kalktı, darısı hazırlıkları bitmeyenlerin başına

Ptesi testler için gidicem aç karnına ama kontrol eder mi bilmem. Geçen sefer nstye bile bağlamadı daha gelmez bu dedi zaten elle muayene ediyo karnımı bacaklarımı
Niyeki anlamadim odememi bakiyor bacaklarini niye kontrol ediyor sonkez kontrol edebilir etmezsede sen rica et baksın sanki ne olcak

Niyeki anlamadim odememi bakiyor bacaklarini niye kontrol ediyor sonkez kontrol edebilir etmezsede sen rica et baksın sanki ne olcak
Evet canım bacaklarıma parmakla bakıyo ödem şişlik var mı diye, karnımı bastırıyo yanlardan filan. Geçen dedi mesela bebek irileşmiş rahmin boyutundan anlıyo heralde. Günaydın bu arada yine uykusuz bi geceden

günaydın herkese mutlu pazarlar

chagiless chagiless benim doktor da ayaj bileklerim açıksa parmağıyla bastırıp ödem olup olmadığına bakıyor.
Şişlik çok olur diyodum ama olmadı bende annem de gelince pıt pıt parmakla kontrol ediyo o da şaşıyo 😂 aman olmasın tansiyon demek sanırım o. Dünden beri yine 8 5le geziyorum ben acayip mide bulantısı yapıyo

Hastaneden çıkarken puset mi yoksa portbebe kullanmak mı daha sağlıklı? Biz bebek arabasını daha sonra alacağız diye sadece puset aldık ama ablamın doktoru bebeği puaetle kontrole götürünce ilk 40 gün bebeğin omurgası düz olmalı portbebe kullan demiş. Kafam karıştı birde portbebe mi alsam diye. Siz nasıl yaptınız?

X