2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Geçmiş olsun canim insallah negatiftir rabbim sifa versin banada 20 ekim dedi normal dogum tarihine seninkisi sezaryan mi bebisin kilosu icinde hic stres yapma bazen ultrasonlar bile doğru olcmuyordur sen beslenmene dikkat et stres yapma toparlar allahin izniyle suan gayet iyi zateb kilosu

Arada benimde oluyor canim degisken haldeyim bazen gun boyu agliyorum bazen cok mutlu ve sakin

Benim de hep onde giderdi ,artik gunuyle uyumlu digeri 1 2 gun geri cikiyor ama olcumlere takilma bence bebek buyudukce olcumlerde sapma oluyor.
Gorumcemin bebegine cumertesi 2700 gr dedi,bugun 3100 dogdu

ayneen bencede sapma olmus olabilir:) neyse zaten dr normal dedi ama grip oldugum icin kizdi cunku butun enfeksiyonlar bebegide etkiliyor dedi sanirim grip oldumda bebegi etkiledim diye uzuldum.. bide benim normal hamile olmadigimi plesentaya kan yavas gittigi kan sulandirici fln kullandigimi bunlari neden unuttun diye kizdi..haklida iste bebek benim yuzumden gelismicek diye korktum birden iste

Bende her şeye ağlıyorum eşim çok gülüyo normalde de çok duygusaldım da son zamanlarda ufacık şeyler bile ağlatıyo ağlak bşy oldum

Bence kilosu çok çok güzel canım hiç sıkma canını bile ama kendine de dikkat et havalar da bi öyle bi böyle zaten çarptırıyoruz

masallah ya bende aslinda 2800 gr dogmusum ama ben bugun artmistir diye gittim hayal kİrikligina ugradimm ama doktor normal gidiyor dedi..ben bide grip oldugum icin cocugu etkiledim diyr dusundum insallah saglikla sihhatle dogsunlar Son 1 ay kaldi hayirla bi dogsaydi

Bence kilosu gayet iyi kafana takma.1ayda tosun gibi olur
Ben de hasta oldum belki etkiledi bebeklerin gelisimini ama yapacak birsey yok, isteyerwk hasta olmuyoruz ki

sukur negatif cikti sonucum.. benimkine sezeryan 20 ekim dedi canim doktor bobrek hastaligi oldugundan dolayi sezeryan dedi bana normal hic dusunmedi bile.. ya bugun zaten burnum gozum akiyodu kulahim agriyoru oyuzden muaynede ne oldu bitti anlamadim bile.. yuzunu de gorseydik bile diyemedim yani dusun oyle karambole geldi.. neyse sukur rahim agzi acikligi yokmus suyu iyiymis kgsu artmamis ama ben o anda kendime bagladim
Uzuldum ama haklisin kg si iyi yani..

Bence kilosu gayet iyi kafana takma.1ayda tosun gibi olur
Ben de hasta oldum belki etkiledi bebeklerin gelisimini ama yapacak birsey yok, isteyerwk hasta olmuyoruz ki

Gripmi oldun canim? Kac gunde gecti? Normalde serum taktirirdim hemen gecerdi bugun serum taktirdim ama cok etkilemedi dr 3-4 gunde gecer dedi yatmam lazimmis

Bence kilosu çok çok güzel canım hiç sıkma canını bile ama kendine de dikkat et havalar da bi öyle bi böyle zaten çarptırıyoruz

ya normalde asiri usuyen bi tipim ama camlari acip yatiyodum oyle sicakliyodum.. simdide iste fena sekilde carpti malesef Allah kimseye hamileyken gribi yasatmasin Nane limon bile icemiyosun

ufaktan lohusa depresyonu başlangıcıben de öleyim.instagramda organizasyon sayfasına denk geldim. geline kuşak bağlama merasimi yapılıyor ona bile ağladım
vallahi nolucaz böyle, korkuyorum ya doğumdan sonra abarırsa
Arada benimde oluyor canim degisken haldeyim bazen gun boyu agliyorum bazen cok mutlu ve sakin
Yani bugün bende full öyle sabah 6 da hortladım o saatten beri yemin ediyorum ağlamaya doyamıyorum. Arkadaşım aradı, kuzenim aradı, nasılsın diyene böhö böhö ağlamaya başlıyorum. Umarım bebişimi kötü etkilemiyorumdur
Bende her şeye ağlıyorum eşim çok gülüyo normalde de çok duygusaldım da son zamanlarda ufacık şeyler bile ağlatıyo ağlak bşy oldum
Benimkinin ödü kopuyo görünce öyle cenazeden cenazeye ağlayan bi tipim

Cok şükür canim sonucuda iyi cıkmış sezaryan daha iyi olmus o zaman riske atmaya gerek yok bu hafta biraz dikkat et protein agirlikli beslen bak nasil kilo alıyor bebisin hic stres yapma

ya normalde asiri usuyen bi tipim ama camlari acip yatiyodum oyle sicakliyodum.. simdide iste fena sekilde carpti malesef Allah kimseye hamileyken gribi yasatmasin Nane limon bile icemiyosun
Süt yap kendine bende olcak gibiyim akşam biraz boğazım ağırdı sıcak süt çok iyi geliyo hem bebişe gider

Gripmi oldun canim? Kac gunde gecti? Normalde serum taktirirdim hemen gecerdi bugun serum taktirdim ama cok etkilemedi dr 3-4 gunde gecer dedi yatmam lazimmis
Benim biraz uzun surdu ,balgamli oksurukle basladi ,sonra burun etim sisti ,sinuzite cevirdi ama asil sorun alerjim var benim alerji mevsimi geldigi icin oldu 3hafta falan surdu

Canım çok geçmiş olsun hamileyken çok zor. İlaçta kullanamayınca. Bol bol meyve ye ve küçük bir tencerede 2-3 soğan kaynat gece yatarken başucuna koy sabaha kadar koklamış olursun. Bana çok iyi geliyor hep yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…