2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

En çok doktoruma güveniyorum zaten bu bölgenin en iyi perinatoloji uzmanı cam kemik hastası arkadaşımın da bebeğini kucağına verdi... Başka bir arkadaşımın hamileliğinde iki bebeği almamız lazım imkansız diyen doktorlara inat dördüzünü kucağına sapasağlam verdi. Bana da bir diğer mucizemsin diyor İnşallah hepimiz alacaz kucağımıza ben hher an doğurabilirim gerçi ilk size yazarım doğurursam

bu haftaya kadar gelsin ya takma artık. dışarda toparlar. belki ölesi daha iyi olur.

Bende pazartesiden itibaren başladım temizliğe ama karınca hızında yapıyorum halıları verdim yıkamaya yarın gelecekler, hergün bir parça yapıyorum eşim de yardım ediyor ama bazen beğenmeyip ben tekrar yapıyorum birde 1 litrelik şişelere meyve suyu yapıyorum doğum zamanı ve sonrası rahat olur diye

Bende kayısı suyu yapacaktım ama yapamadım
Hastaneye giderken meyve hoşafı ve kuru kayısı hoşafı yaparım artık..

Çok haklısın daha doğum şeklimde belli değil ansızın geliverirse diye düşünüyorum 3 hafta daha içerde durman lazım diye konuşuyorum kızımla
Ptesi prematüre sınırını aşmış olucam artık 37den sonrasını korkmam. Buralara kadar geldik görücez hepimiz inşallah sabır

Ben kayısı hoşaflarını hazırladım, lohusa şerbeti malzemelerim hazırdı zaten kuzene yapmıştım kolonyalar çikolatalar da hazır gelen olursa diye ki gelicekler sanki. Bu arada refakatçi bi kişi illa eş değilmiş ama anneler babalar geliyomuş yani bizde. Doğum fiyatı da 3 bin, şirket indirimi var normalde doğumda geçmiyomuş o da

Oh oh maşallah lohusa şerbeti nasıl yapılıyor kuzum tarifini verirmisin?
ondan da 1 şişe götüreyim hazır meyve suyundan daha güzel olur hem sütte yapıyormuş

Ohh ne güzel bitmiş hazırlıklar umarım bende bu hızla doğuma yetiştiririm bizim hastane de refakatçi 1 kişi imiş ama doğum anında anneler gelebiliyor mu onu sormayı unuttum. Benim doğum şeklim belli değil. Normalde sezeryande 3.100 imiş. Ama normalde epidural istersem artı 1000 vermek gerekiyormuş. Birde bebeğin ilk kıyafetini hastane giydiriyormuş.

Oh oh maşallah lohusa şerbeti nasıl yapılıyor kuzum tarifini verirmisin?
ondan da 1 şişe götüreyim hazır meyve suyundan daha güzel olur hem sütte yapıyormuş
Netten buldum bende bi tarif lohusa şekeri, şeker, çabuk tarçın, karanfil kafama göre kaynattım ben. Baya içti kuzen o zaman süt yaptı diyodu bide süslemiş bardakları çok hoştu. Üstüne de fındık ufaladık biz çok güzel oluyo

Aynn artık her yerde aynıymış fiyat normal sezaryen diye duydum şaşırdım bende. Daha önce spinal oldum ben çok rahat epidurali bilemiyorum. Bizde kıyafet De yok

canım çekti vallahi
Kayısı suyu kuru kayısıdan da oluyormuş ben tazesini kaçırdım diye üzülüyordum.. Biraz daha geçsin hazırlayıp şişelere koyacağım birazda taze şeftaliden şeftali suyu yaptımmı baya gider bana

Aynn artık her yerde aynıymış fiyat normal sezaryen diye duydum şaşırdım bende. Daha önce spinal oldum ben çok rahat epidurali bilemiyorum. Bizde kıyafet De yok
Spinal ile epiduralin farkını tam olarak bilmiyorum biri sinire biri omuriliğe yapılıyor gibi bişey okumuştum ama his olarak yada sonrasında farklı bir etkisi var mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…