2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kizlar selam;
Bugun kontrolum vardi.. bebiste sadece 10 gr bi kg artisi olmus normalde 1-2 hafta onden giderdi ama bu sefer haftasiylw uyumluymus... bu beni uzdu tabii suanda 2400 gr civarinda..sizde de boyle bir durum oldumu? 2 hafta sonra tekrar gidecegim.. tahmini dogum tarihinide 20-21 ekim olarak verdi.. sonra da grip oldugum icin dahiliyeye gittim serum taktilar birde covit testi yaptilar aksama sonucu cikacakmis umarim negatif cikar
Canım normal hiç üzme kendini 35 ve 36. Haftalarda 2600 gr olarak geçirdi 1 gr bile almadı bende çok takıldım bişeyler yoluna gitmiyor bişeyleri yanlış yapıyorum diye ama bugun kontrolum vardı 2 hafta duraklamadan sonra 400 gr aldı 1 haftada şuan 3 kğ içini rahat tut yemene içmene dikkat et allahın izniyle 2 hafta sonra bizim gibi bi anda yükselir

Canım normal hiç üzme kendini 35 ve 36. Haftalarda 2600 gr olarak geçirdi 1 gr bile almadı bende çok takıldım bişeyler yoluna gitmiyor bişeyleri yanlış yapıyorum diye ama bugun kontrolum vardı 2 hafta duraklamadan sonra 400 gr aldı 1 haftada şuan 3 kğ içini rahat tut yemene içmene dikkat et allahın izniyle 2 hafta sonra bizim gibi bi anda yükselir

insallah benimkide oyle olur🙏🏻🙏🏻Belkide birden hizlica kilo almasi yavaslamistir..insallah saglikla gelisirler🙏🏻🙏🏻

İyi geceler herkese kiloya çok takılmayın kızlar ben de 32+5 te son gittiğimde 1850 grdı bebeğim. Gelişiminde çok gerilik yoksa doktorunuz sorun yok diyorsa yoktur ben son zamana kadar durmama rağmen 2600 doğmuşum zayıf bir bebek olacaktır belki benim bebeğim de öyle düşünmek lazım :)

günaydın herkese

temizlik günü bugün. artık düzenli 2haftada 1 gelecek abla. eski düzene dönüyoruz napalım. ben yetişemiyorum çünkü
Şu sıralar benim de hep aklımda bebiş gelcek ev yeteri kadar temiz olur mu korkusu. Kışın da olsa havalandırcaz mecbur ama hava makinası alsam mı diye düşünüyorum bende

gerek yok bence. odadsn odaya alır havalandırırsın. herkese önerilmiyor o makinalar
Havalandırcaz da bizim burası soğuk olur ne biliyim sanki daha iyi gelir gibime geliyo. Bu hafta kombi bakımını filan yaptırcam termostat takılcak kış birden gelirse diye çok takar oldum böyle şeyleri

Havalandırcaz da bizim burası soğuk olur ne biliyim sanki daha iyi gelir gibime geliyo. Bu hafta kombi bakımını filan yaptırcam termostat takılcak kış birden gelirse diye çok takar oldum böyle şeyleri
Hemende o kadar sogumaz canim ya ekimsonu ancak üşünecek duruma geliyor havalar ama herseyi önceden yapmak daha iyi tabi

Hemende o kadar sogumaz canim ya ekimsonu ancak üşünecek duruma geliyor havalar ama herseyi önceden yapmak daha iyi tabi
Ya hazır olsun 4 yıldır bakım yapılmadı sıfır diye sorun çıkmasın durduk yere. Ben bide balkanlardayım sert oluyo bizim burası

Şu sıralar benim de hep aklımda bebiş gelcek ev yeteri kadar temiz olur mu korkusu. Kışın da olsa havalandırcaz mecbur ama hava makinası alsam mı diye düşünüyorum bende
Ben oğlumda kışın ortasındada evi düzenli havalandırıyordum kv üşütecek falan diyordu ama hiç birşey olmadı şükür en gğzeli havalandırmak..

Gunaydin kızlar durumlar nasil gidiyor şafak 25 diyorum günü belli olanlar safaklarini yazsin 😍😍😍 sonlara yaklasiyoruz allahin izniyle ben daha kızıma isim bulamadim eşimle anlaşamıyoruz isim konusunda
Şafak 18, 22 aralığında hangisi olacağı belli değil😁

Gunaydin kızlar durumlar nasil gidiyor şafak 25 diyorum günü belli olanlar safaklarini yazsin 😍😍😍 sonlara yaklasiyoruz allahin izniyle ben daha kızıma isim bulamadim eşimle anlaşamıyoruz isim konusunda
Keşke bende şafak sayabilsem sabah kontrol vardı benim sıpa yine nst krizi yaşattı 40'ar dakikadan 80 dakika sadece nst için uğraştılar sancım varmış meğersem ağrıyı az hissedince yaşadıklarım sancıymış.. bebeğimde hala aynı 2.100 gram ben kilo kaybetmişim saha ne yapabilirim beslenme de diyorum senlik birşey değil diyor doktor. Kontroller 3 güne bir olacak haftaya da büyümezse alacam diyor kafa karışık bakalım ne olacak bir yanım üzülüyor tedirgin bir yanım yine de olsun buralara kadar geldi diyor... Sende durumlar nasıl diye sorunca bir güzel döktüm içimi ☺️ millete kalsa ee sen zaten bir sürü hastalık yaşadık ne bekliyorsun diyor da ahh bir anlasalar neler yaşadığımızı artık can sıkan kimseyle konuşmayacam içimi size dökerim kızlar beni en iyi siz anlarsınız

Keşke bende şafak sayabilsem sabah kontrol vardı benim sıpa yine nst krizi yaşattı 40'ar dakikadan 80 dakika sadece nst için uğraştılar sancım varmış meğersem ağrıyı az hissedince yaşadıklarım sancıymış.. bebeğimde hala aynı 2.100 gram ben kilo kaybetmişim saha ne yapabilirim beslenme de diyorum senlik birşey değil diyor doktor. Kontroller 3 güne bir olacak haftaya da büyümezse alacam diyor kafa karışık bakalım ne olacak bir yanım üzülüyor tedirgin bir yanım yine de olsun buralara kadar geldi diyor... Sende durumlar nasıl diye sorunca bir güzel döktüm içimi ☺ millete kalsa ee sen zaten bir sürü hastalık yaşadık ne bekliyorsun diyor da ahh bir anlasalar neler yaşadığımızı artık can sıkan kimseyle konuşmayacam içimi size dökerim kızlar beni en iyi siz anlarsınız
Valla haftan çok iyi hepimiz neler yaşayıp buralara geldik şükür tek kucağımıza almak kaldı. Geçen okudum 40. Haftada 2 kilo doğuranlar var senin ki haftasına göre iyi ama doktorun doğru diyo iyi beslenemiyosa dışarda çok iyi beslenir. Kan akışıyla alakalj kuZu bende veriyorum ama bebek alıyo hepimiz farklıyız. Doktoruna güven sen :)

X