2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Arkadaşıma söyledim zaten herşeyi hemşireler yapıyo nolucak diyo da ben boğarım sanırım eşim kalırsa çünkü benden daha fazla panik yapıyor
Hahaha eşlerle zor o iş bence neyse bi daha gittiğimde bende net öğreneyim. En son gittiğimde bi sezaryen vardı iki tarafın da annesi babası ordaydı mesela yatışı yapılıyodu

Hepimiz aynı durumdayız zorluyolar artık ama geçicek az kaldı diye teselli ediyorum kendimi bende

Gunaydin kızlar bu gece daha rahat uyudum şükür gaviscon mideme iyi geldi 3 4 kez uyaniyorum ama o normal geliyor artik her uyandigimda koca bir bardak su iciyorum tuvalet uyandırıyor zaten belim agrimasa doguracak gibi hic hissetmiyorum kendimi şafak belirsiz 26

Maşallah kızına. Sancılar normal artık hissediyo musun peki nasıl vuruyo sancılar

Maşallah kızına. Sancılar normal artık hissediyo musun peki nasıl vuruyo sancılar
Belden giriyor canım 1dk bile sürmüyor ama o arada çok zorluyor birde adet sancısı gibi geliyor ama daha şiddetli o 1dk içinde ter içinde kalıyorum bide alt tarafta çok değişik bi his oluyor agrı değil ama çok rahatsızlık veriyor tarif edemiyorum çok farkılı yanma gibi sanki o an hemen idrara çıkmak istiyorum ama bişey yok

Zormuş öyle ya benim bşyler oluyo ama sanki alttan baskı gibi sadece. Onun dışında bşy yok bel ağrısı filan. Bence bi hafta daha dayanırsın ne kalmış şunun şurasında :)

ne guzel sana fayda etmis bana artik o da fayda etmiyor artik soguk yogurt yiyorum

Kizlar selam;
Bugun kontrolum vardi.. bebiste sadece 10 gr bi kg artisi olmus normalde 1-2 hafta onden giderdi ama bu sefer haftasiylw uyumluymus... bu beni uzdu tabii suanda 2400 gr civarinda..sizde de boyle bir durum oldumu? 2 hafta sonra tekrar gidecegim.. tahmini dogum tarihinide 20-21 ekim olarak verdi.. sonra da grip oldugum icin dahiliyeye gittim serum taktilar birde covit testi yaptilar aksama sonucu cikacakmis umarim negatif cikar

Benim de hep onde giderdi ,artik gunuyle uyumlu digeri 1 2 gun geri cikiyor ama olcumlere takilma bence bebek buyudukce olcumlerde sapma oluyor.
Gorumcemin bebegine cumertesi 2700 gr dedi,bugun 3100 dogdu

Üzülme canım benimki de öndeydi doktorum böyle önde gidip sonra duruyorlar dedi. Şimdi bu hafta normaldi benimde. Ayrıca ben 2500 doğmuşum 1 ayda tombiş bebek olmuşum fotolarımı görsen inanmazsın. Sağlıklı olsunlar da boydu kiloydu çok değişecek daha

Kızlar bu arada benim duygu durumum inanılmaz değişti. 1 haftadır fark ediyordum da bugün top yaptı. Herşeye ağlıyorum inanamazsınız ya o stresli sinirli halim gitti küçük Emrah gibi kaşlarla dolanıyorum evde. Depresyona filan mı girdim acaba var mı sizde böyle şeyler?

ufaktan lohusa depresyonu başlangıcıben de öleyim.instagramda organizasyon sayfasına denk geldim. geline kuşak bağlama merasimi yapılıyor ona bile ağladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…