2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

hastaneden aşı kartını falan verecekler. ilk aşıyı hastanede olacak bebeklerimiz. yalnız topuk kanı hastanede de alınıyor. iki kere alınmış olacak
Bir de tarihini unuttum ama 1 ay sonra mı dedi acaba, doktordan randevu alacaksın işitme testi filan yapılacak dedi.

Kızlar bende 36. Hafta için gittim sağlık ocağına aradı ebe gel diye. Topuk kanı için buraya gelceksin dedi hastane almicak dosyalarını al hayırlı doğumlar dilerim dedi bi tuhaf oldum valla
Hastanede almiyorlar mi topuk kanını saglik ocagimi alcakmis git gide sona yaklastik canim son ayımız hayirli olsun

Hastaneden bilgi verirler herhalde beni arayan soran yok saglik ocagindan
Bana geçen sefer 36. Haftada gel demişti de aradı dün işte. Zaten hastanede yönlendirir ona göre hareket edicez artık. Uzun zamandır ilk defa ağdaya gittim kendime gelemedim hala ya

Bana geçen sefer 36. Haftada gel demişti de aradı dün işte. Zaten hastanede yönlendirir ona göre hareket edicez artık. Uzun zamandır ilk defa ağdaya gittim kendime gelemedim hala ya
Benimde gitmem lazım aslinda lazerliyim ama hamilelikte tek tük cıktı cok degil ama mecburen alinmasi lazim zormuydu

Benimde gitmem lazım aslinda lazerliyim ama hamilelikte tek tük cıktı cok degil ama mecburen alinmasi lazim zormuydu
Benim de lazerli sözde ama hamilelik başından beri jiletle beter oldu coştular resmen. Bunca zaman sonra kan fışkırdı kıl köklerinden o derece :s

Benim de lazerli sözde ama hamilelik başından beri jiletle beter oldu coştular resmen. Bunca zaman sonra kan fışkırdı kıl köklerinden o derece :s
Offf keşke demeseysin korkudan gidemem de şimdi bende arada jilet vurdum ama cok degil özel bölge biraz hassas ya en sıkıntılı orasi zaten ağrın falan oldumu sonrasinda dogumu tetikleyebilir yazmışlarda birkac yerde

Ebe Bi arkadaşa da sordum 40. Haftaya kdr gittim dedi. Bide o gün randevu alcam derken sağlık ocağını aramışım yanlışlıkla ağda filan deyince konu açıldı git dediler bişey yok Ama benim canım da tatlı biraz ondn acıyo benim ki, krem sürdüm o derece kötü oldu benim ki sen arada vurmuşsundr ben hamilelik başından beri devam

Inşallah sıkıntı olmaz gideyim bir ara yaklaştıkça korkuyorum valla hazırlıksız yakalanacam diye

Inşallah sıkıntı olmaz gideyim bir ara yaklaştıkça korkuyorum valla hazırlıksız yakalanacam diye
Bende onu düşündüm canım en kötü 38de alır diye düşünüyorum iki haftaya çıkanlar da toplanır bari. Yarın randevuda var bu haftalarda sancısı çıkıp doğuma alınanlar olmuş ondn ddm çıksın aradan. Bu hafta 3 kere yokladı beni sancılar

günaydın herkese

ya bence de en temizi ağda. sezeryanda alt taraf açılmıyor jiletle git diyorlar ama sonda takılıyor açılıyor yanigidebilirseniz gidin ağdaya ben gidiyorum ara ara. ama temiz olmasına dikkat edin.

Günaydın canım valla son zamanlar ne olcaz belli değil çatı muayenesi olsa yine aynı sorun jiletle bi yere kadar iki günde bir jilet de yapılmaz ki

Günaydın canım valla son zamanlar ne olcaz belli değil çatı muayenesi olsa yine aynı sorun jiletle bi yere kadar iki günde bir jilet de yapılmaz ki
Kızlar ben jilet yapıyordum dediği gibi iki güme bir filan ama sonra hastaneye yatınca birden bir gün önce yapmama rağmen bir gün kasılmalar için kaldım ertesi gün Doğum iki gün sonra taburcu o arada sürekli kanama kontrolü filan diye pede bakılıyor çıktığımda baya çıkmıştı kıllar artık ağda daha temiz acil durumda kimse 2 mm kılın derdine düşmüyor da Baya orman gibi gelenler bile oluyormuş bırak ameliyatı normalde Nası bu kadar uzatılır diyeceğimiz kadar
Benim de uzadılar şimdi dikiş yeri de aşağıda tam bittiği bölgede Nası alacağım ki baya bi süre alamam mı lazım yoksa alayım mı diye bi soracağım doktoruma

Orası şimdi daha hassas jilet üstüne zor valla ağda dün ağdacıda diyo sezaryenden sonra da geliyolar bana bn şimdi zorla yaptırdım da o zamanı bilemicem hiç.

Günaydın kızlar,
Benim de lazerli olmasına rağmen tekrar çıktılar. Ben malesef jiletliyorum her duşta. Ekim annelerinde covid pozitif çıkan bir arkadaş ağdacıdan kaptığını düşünüyordu ki ikisi de işlem boyunca maskeliymiş. Ben sanırım o korkuyu yaşamaktansa jilete devam edeceğim

Ayyy saka maka sona geldik gaz sancisi oluyor bendede surekli her seferinde ahanda doguruyorum diyorum haklısın ilk firsatta gitmeliyim bu istende kurtarmam lazim bugun randevunmu var bebisini görde gel insallah benimde pazartesi var

Günaydın kızlar kontrolu olanlar hayırlı haberlerle gelsin insallah gece rüyamı tam hatirlamiyorum ama ruyamda doguma 20 gün kaldigini duydum ne alaka bilmiyorum ama bu bana isaret diye herseyi önümüzde ki hafta halletmeye karar verdim bebegimin odasi halen gelmedi adamlar oyalayip duruyor cok sinirliyim oda gelmedi yerlesmedi temizlik yapilmadi cantami bile hazirlamadim aglayacam düşündükçe

Neden oyalıyorlar yani bunca şeyin arasında odayı mı düşündürüyorlar sana . Benim de 1 ay da geldi . Senin kaç zaman oldu sipariş vereli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…