2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

32+6yı niye bekliyorsun. gerçi doktor yazarken sat a göre yazacak sıkıntı olmaz.
biz özel sigortaya bağlı olduğumuz için benim doktor muayenehaneden yazıp verdi hemen. o yüzden sorun hakkında fikrim yok😁
Yaa 32+6 olunca sorun olur mu? O zaman devlette sat ı daha sonraki bir tarih olarak mı söyleyeyim

Gece olunca zor bide bizim plana göre yatak odaları bitişik sadece. Geçen yıl 5 tane gence vermiş kiraya gece 4 bi uyanıyoduk son ses müzik alkış kıyamet. Sabaha kdr uykusuzduk şükür çıktılar bu sene valla yoksa krize girerdim. Bazı insanlar bilmiyo toplum içinde yaşamasını
Şikayet etseydin canım gecenin 4'ü insan biraz düşünür🤔

Günaydın hanımlar bir hafta içini daha bitirdik. Gün geçtikçe bebeklerimize yakınlaşıyoruz♥🧿
Gunaydin canim evet gittikce yaklaşıyoruz dün bir arkadasla sohbet ettim kız cocuklari 38den itibaren dogar 40.haftayi cok azı bekler dedi göbeğin inmiş diyorlar sanırım az kaldi dedim 20 günüm varmis gibi bakiyorum artik dur bakalim hayırlısı

Günaydın hanımlar 😍 bende yarın kontrol için sabırsızım sanki bu ay pek şişmedi karnım pskolojik ya da çözemedim artık yarın belli olck. İki kilo aldım bu ay :KK43:

Günaydın... Bende dün kontrole gittim önce nts dediler ama bizim ufaklık o küçücük alanda bir türlü izin vermedi 15 dakikalık olay bir saatten uzun sürünce hemşire pes etti 😁 ben zaten en son kontrolden bu yana sadece protein bazlı besleniyordum ona rağmen 2 kilo 100 gram olmuş iki buçuk olunca hemen alırız dedi doktorum o an eşim de bende öyle bakakaldık.. Normal doğuma basınçtan ve son nöbetten dolayı olmaz dedi epidural için diğer doktorlarımın onay vermesi gerekiyormuş sanırım şu saatten sonra bebekten çok benim durumum önemli onlar için haftaya perşembe yine gel bakalım kilosuna tamamsa alırız dedi biraz erken gelecek ama olsun bakalım.. Bir de boyunu sordum doktora kilosunda yanılma payımız %30 ise boyu için yapılan hesaplamalarda %60 olur hiç takma dedi minik bir Bebeğimiz olacak sanırım hepsi sağlıkla gelsin de daha çantasını dahi hazırlamadık bu hafta onun telaşım olacak

Günaydın... Bende dün kontrole gittim önce nts dediler ama bizim ufaklık o küçücük alanda bir türlü izin vermedi 15 dakikalık olay bir saatten uzun sürünce hemşire pes etti 😁 ben zaten en son kontrolden bu yana sadece protein bazlı besleniyordum ona rağmen 2 kilo 100 gram olmuş iki buçuk olunca hemen alırız dedi doktorum o an eşim de bende öyle bakakaldık.. Normal doğuma basınçtan ve son nöbetten dolayı olmaz dedi epidural için diğer doktorlarımın onay vermesi gerekiyormuş sanırım şu saatten sonra bebekten çok benim durumum önemli onlar için haftaya perşembe yine gel bakalım kilosuna tamamsa alırız dedi biraz erken gelecek ama olsun bakalım.. Bir de boyunu sordum doktora kilosunda yanılma payımız %30 ise boyu için yapılan hesaplamalarda %60 olur hiç takma dedi minik bir Bebeğimiz olacak sanırım hepsi sağlıkla gelsin de daha çantasını dahi hazırlamadık bu hafta onun telaşım olacak
Hayirlisiyla olur o zamana kadar annesi büyür allahin izniyle tabiki senin sagliginda hem bebisin hemde senin icin cok önemli herseyini hazırla hazir ol annesi bu zamana kadar geldin cok şükür riske atmaya gerek yok

Günaydın herkese 🌸 benim de bugün kontrolüm vardı 32+5 teyiz kilosu tam 2 boyu 43 cm dedi. Baş aşağı yatıyormuş. Normal doğuma engel bir durum yok dedi😬 Tekrar 36+3 te gidicem. 36. Yada 37. Hafta da alttan muayene ederim duruma göre doğuma karar veririz dedi 😬
Masallah canim cok şükür hersey yolunda halen ayda 1 gidiyorsun demi kontrole iyi dayaniyorsun valla

Masallah canim cok şükür hersey yolunda halen ayda 1 gidiyorsun demi kontrole iyi dayaniyorsun valla
Aslında doktor 9 ekime randevu verdi. Sonradan o tarihte gidemeyeceğimiz için eve gelince ben arayıp değiştirdim boş yer de 14 ekim de bulabildim yani 5 gün sonrası oldu inşallah sorun olmaz. Extra bir ağrım yada durumum olmazsa dayancam inşallah 😊

Kızlar bende 36. Hafta için gittim sağlık ocağına aradı ebe gel diye. Topuk kanı için buraya gelceksin dedi hastane almicak dosyalarını al hayırlı doğumlar dilerim dedi bi tuhaf oldum valla

Bende dün gittim canım. Tahlillerimi verdim. Kalp atışlarını dinledik. Doğumu nerde yapacağımı filan sorgular sisteme girdiler. Doğumdan 5 gün sonra gel topuk kanı alıcaz dedi bana da. Bende 5 günlük bebekle sezaryenlı ben korona paranoyasıyla nasıl gideceğimi düşündüm.Bana dosya filan demedi, ne dosyası istediler?

Bende dün gittim canım. Tahlillerimi verdim. Kalp atışlarını dinledik. Doğumu nerde yapacağımı filan sorgular sisteme girdiler. Doğumdan 5 gün sonra gel topuk kanı alıcaz dedi bana da. Bende 5 günlük bebekle sezaryenlı ben korona paranoyasıyla nasıl gideceğimi düşündüm.Bana dosya filan demedi, ne dosyası istediler?
Doğum dosyası heralde bebeğin bilgilerinin olduğu. Bana 4. Gün gel dedi ara zaten biz yönlendircez bebeğin kaydını açmamız lazım dedi aşılar için

hastaneden aşı kartını falan verecekler. ilk aşıyı hastanede olacak bebeklerimiz. yalnız topuk kanı hastanede de alınıyor. iki kere alınmış olacak

X