2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

İyi geceler kızlar, benim gene bir sorum var. Ben özel muayenehanesi olan bir doktora gidiyorum. Kamuda çalışıyorum, çalışabilir raporu alıcam 32+6 da özel muayenesi olan doktorumdan alsam geçerli oluyor mu yoksa illa ki hastane mi gerekli? _seastar_ CeReN_with E kızlar bu konuda da bilginiz var mı acaba?

Canim sgk ile anlaşması olanlarin verdigi rapor gecerli özel muayeneler degil ozel hastane yada devletten alabilirsin bide tam 32+0 da alcaksin 32 in son hastasını neden bekliyorsun ki

İlla hastane olması lazım

32+6yı niye bekliyorsun. gerçi doktor yazarken sat a göre yazacak sıkıntı olmaz.
biz özel sigortaya bağlı olduğumuz için benim doktor muayenehaneden yazıp verdi hemen. o yüzden sorun hakkında fikrim yok

Gunaydin canim uykusuz biride ben gece 4 de gözüm açıldı uyuyamiyorum kac gecedir bu gecede gaz sancisi vardi kivrandim durdum nefes alamamakta artısı bide sicak
Erken uyuyorum aslında ama sitede bi çocuk iki akşamdır basket oynuyo pat pat topu vuruyo bölünüyo uykum. Tam yine dalıyorum bu sefer fıskiyeler açılıyo. Bi daha uyu uyuyabilirsen. Sabaha karşı uyursam uyuyorum kaç gecedir ya

Sese karşıda duyarlisin canim gece gece derdi neymis basket oynuyor saygisiz insanlar ya

Deli mi dürtmüş gece gece.
Yönetime şikayet et. Belli saatten sonra top mu oynanır sitede

Yürüyüş cok onemli canim cok da iyi geliyor ama artik ben cok yürüyemiyorum hemen tuvaletim geliyor karnim kasiliyor

Deli mi dürtmüş gece gece.
Yönetime şikayet et. Belli saatten sonra top mu oynanır sitede
Kaç kere ettik valla yine aynı aynı geçen kadının biri çıktı söylendi gece gece gidiyo ertesi gün yine aynı kış gelsin artık istiyorum

ben de gürültüden hemen etkilenirim. şu an yeni aldığımız dairenin olduğu bina da çok fazla boş daire var. ben 6.kattayım.altlar hep boş. üstlerde de birkaç daire boş. inşallah doldukça salak saçma insanlar gelmez

Bizde taşındığımızda bina boştu hep dua ettim inşallah kalabalık aile gelmez diye şükür üst katlar sakin ama bizim alt kata taşınanlar felaket gürültü yapıyorlar tek güzel yanı gece yapmıyor olmaları yoksa kafayı yerdim..

Gece olunca zor bide bizim plana göre yatak odaları bitişik sadece. Geçen yıl 5 tane gence vermiş kiraya gece 4 bi uyanıyoduk son ses müzik alkış kıyamet. Sabaha kdr uykusuzduk şükür çıktılar bu sene valla yoksa krize girerdim. Bazı insanlar bilmiyo toplum içinde yaşamasını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…