2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ay deme öyle ya şimdi evham yapcm ben

maşallah chagiless . baya bebek olmuş cidden. tarih de belli hadi bakalım
A Aysira46 sen çamaşırları yıkayıp ütüledin mi? onlardan başla istersen. yaptıysan ilk çantana koyulackları ayarla. baya ilerledi haftan ne olur ne olmaz

Neden oyalıyorlar yani bunca şeyin arasında odayı mı düşündürüyorlar sana . Benim de 1 ay da geldi . Senin kaç zaman oldu sipariş vereli
Surekli arıyoruz canim su hafta bu hafta diye diye 1.5 ayı gecti dedim dogum yapacam nerdeyse beşik yok 2 taksitinide ödedim daha pandemiden dolayi gec kaldi diyorlar sürekli bir bahane

Mecburen gidicm zaten canim jiletle alamiyorum ki görmüyorum çünkü temizliginden şüpheliyim o yuzden

Hersey alindi yikandi utulendi canim bir yerleşecek onda usengeclik yapiyorum insallah bugun onuda halledeyim

Masallah tosuncuga annesi o nasil tatli olmustur doguma 4 kilo olur allahin izniyle 6 ekimmi cok az kaldı yaaa heyecan yaptim bak simdi
Bide doktor dedi normal istiyosan bekleyelim eşim dedi benim karım normal doğuramaz kana bakamaz siz bize gün verin 28inde kan tahlili için çağırdı anestezi uzm ile görüşcen dedi sonraki hafta işte alcak ama şu iki hafta nasıl geçicek bilmem bugün moralim bozuldu bi panik oldum ben

Banada riske atmayalim sezaryan yapalim dedi de bilmiyorum normal doguramazsam düşünecem artik 37. Haftada belli olacak artik kocalar bizden cok korkmuyor niye panik oldun ki

Banada riske atmayalim sezaryan yapalim dedi de bilmiyorum normal doguramazsam düşünecem artik 37. Haftada belli olacak artik kocalar bizden cok korkmuyor niye panik oldun ki
Ya bilmiyorum böyle kararsızlık güzelmiş birden iş ciddiye bindi gibi oldu her şey netleşti ya sanki panikledim o yüzden gözlerim doldu başka bi can giriyo hayatımız baştan sona değişicek bi tuhaf oldum sevinç korku arası.

Ay gözün aydın canım benim Darısı başımıza inşallah görelim o günleri

Çıktım kızlar kontrolden 3450 olmuş benim ki bebek olmuş bugün doğabilir dedi iki hafta sonra 6sına sezaryen günü verdi
Maşallah kuzuya bu arada Bana da 5-10 ekim arası demişti. Salı gidicem,bana hangi günü verecek sabırsızlanıyorum. Transferimiz aynı gündü bakalım doğumlarımız da denk gelecek mi

Maşallah kuzuya bu arada Bana da 5-10 ekim arası demişti. Salı gidicem,bana hangi günü verecek sabırsızlanıyorum. Transferimiz aynı gündü bakalım doğumlarımız da denk gelecek mi
Aynı hesap olcak canım bana 5-6-7-8-9-10 seç birini dedi ben 6 dedim direk demek ki günleri var ona göre söyledi.

Aynen katılıyorum. El yordamıyla alıyorum jiletle. Yıllardır haritaaını ezberledik ne de olsa. Arada bir ufak kazalar da oluyor ama olur o kadar

Günaydın ☀ doktor randevusu olanlar bizi unutmayın ♥
Ben beeen
Geçen kontrolde 3 haftada 1 kg alan kızım bu 3 haftada 400 gr almış ama en azından önden gitme durumu biraz normale dönmüş. Bu sefer de kafası 2 hafta önden gidiyo
Karnı dursa başı durmuyo. Neyse dr normal dedi ama inşallah öyledir. 2 haftaya tekrar çağırdı. Sezeryan günü belirleriz artık. Bizde durum bu tamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…