2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bence de geçmiştir canım için rahat olsun. Diyelim ki alalım dicek kaçıncı hafta der tahminen? Yani en erken 37 mi bekler sence
Hiç bilmiyorum ki nörolog ile beyin cerrahının görüşlerini aldıktan sonra karar verecek o yüzden eski sonuçlarımı da götürecem mr emg vs. Şu anda hiç yaptırmak istemiyorum...İlk başta söylemişti ama doktorum ciğerleri geliştikten sonra anneyi riske atmam diye eşim de sağolsun çok pimpirikli bakalım

Gunaydin kızlar herseyin cok guzel geçtiği birgun olsun insallah günler yaklaşıyor dogum tarihi alan var mi aramizda sezaryan olacak olan yoksa herkes belirsiz bekliyormu kontroller ne zaman benimki pazartesi insallah
Selam canım bana da söylemiyordu ben kendim sordum. Eşimin şehir dışına gitmesi gerekiyor çakışmasın diye soruyorum dedim. 5-10 Ekim arası alırız dedi. Gerçi baya aşağı inmişti bakalım haftaya kontrolde ne diyecek. Sende sor bence artık

Hadi inşallah hayırlısı olsun canım hakkında

İnsallah canim bebis nasıl oldu sen iyilestinmi
Ben iyileşemedim beş gün oldu hala hareketlerim çok ağrılın ama ameliyat filan olunca oğlum hiç dinlenemedim yara yerim şişti filan ayakta durmaktan kendimi unuttum tabi şimdi biraz daha dikkat ediyprum
Oğlum da daha iyi ama riskler devam ediyor hala

İnşallah bütün riskler ortadan kallacak, ikiside sağ salim evlerine gelecek inşallah sen kendini yorma canım iyi beslen ve dinlen onların sana ihtiyacı var biran önce toparlan..

Rapor verirken 20 ekim tahmini dogum tarihi demisti canim 37. Haftada bebegin kilosu ve benim cati yapima göre karar veririz demisti normal mi sezaryan mi diye daha beklemedeyim ben seninki sezeryanmi olcak canim

Allah bebişlerine şifa versin, en kısa zamanda toparlansınlar inşallah. Sen kendine iyi bak hazır bebekler yokken dinlen iyileş ki geldiklerinde onlarla iyi ilgilen. Tek bebek bile zor ki senin maşallah 2 tane Allah yardımcımız olsun, tüm annelere...

Rapor verirken 20 ekim tahmini dogum tarihi demisti canim 37. Haftada bebegin kilosu ve benim cati yapima göre karar veririz demisti normal mi sezaryan mi diye daha beklemedeyim ben seninki sezeryanmi olcak canim
Normal olsaydı benimde 17 ekim olacaktı canım ama benim sezaryen olacak. Epidurale ikna etmeye çalıştı doktorum, hep öyle yaptırıyormuş ama panik atağım var benim dedim deliririm öyle yatamam yumurta toplatma da bile bayılana kadar nefesim kesildi kalp krizi geçiriyorum sandım. Peki merak ettiğim bir konu sen tüp bebek doktoruna mı devam ediyorsun? Benim doktorum normali önermiyoruz demişti mesela gerçi her doktorun fikri farklı oluyor ama merak ettim

moonlovers nasılsın canım ben artık taşımakta zorluk çekiyorum sende durumlar nasıl
Ben cok iyi degilim canim ,2haftadir alerji sinuzitten dolayi surekli bas agrisi ,goz agrisi yasadim ,buara dis agrim var ama disci dogumu bekle diyor.
Onun disinda havalar cok sicak hic keyfim yok sicaktan ,hic hazirlik yapasim yok allahtan annem var o yapiyor.
Agirlasma kismina gelince bu hafta agirlastim ya,kaburgalarim batiyor ,1ay nasil gecer bilmiyorum

Allah acil sifalar versin cocuklarina ,sana canim.
Insallah en kisa surede hep birlikte evinize donersiniz.

Geçmiş olsun canım benimde bebek kaburgalarıma baskı yapıyor sırtım ağrıyor ben tekmi öyleyim acaba dedim sen benden betermişsin

Surekli pozisyon degistiriyorum cnm.
Gobegim cok buyudu ,doguma kadar nasil olacagim meraktayim
Bende geçen eşime dert yanıyorum ama ilk hamileliğimin son aylarını çok rahat geçirdim bunda niye böyle diyorum, kolaymı iki can taşıyorsun dedi benim eşim bile bunu diyorsa demekki dışardan çok belli oluyor taşıyamadığım
Birde beni her gören bana acıyarak bakıyor psikolojimi alt üst ettiler karmaşık duygular içindeyim

Yok canim ona ayda 1 gidiyorum bulundugum yerde baska bir doktora gidiyorum ama 2 hafta sonra tup bebek doktorunada gitcem hem oksapar kullaniyorum onu ne zaman bırakacam onu soracam hemde dogum konusunu detayli gorusecem normalde bende cok korkarim ama burdaki doktorum epidural yapiyormus mecbur kalmadıkça genel anestezi vermem dedi

Ikiz erkek bebek oldugunu duyan da bana aynisini yapiyor.Basliyorlar yandin ,allah yardimcin olsun ah vahlara .Insanlar nekadar negatif ya .Oyle olsa bile birsey demezsin demi
Ben basima gelecekleri zaten biliyorum ,ama 8yol beklemisim her anne bebege icim eriyerek bakmisim ,yani yasadigimi bir ben bilirim .Iyi kotu herseye raziyim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…