2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Hayırlısı olsun canim bebegin ve senin sagligin daha onemli suan riske atmaya hic gerek yok bol bol dinlen bebisin büyüsün

Bide bilen arkadaşlar doğumdan sonra kanama çok yoğun oluyomuş, ne kadar sürüyor o ilk yoğunluk. Sonra adet gibi mi oluyor?
kişiden kişiye değişiyor. ilk birkaç gün yoğun olup sonra adet kanamasına dönmüştü benim. bir de aniden geliyor o gıcık oluyor. bakıyorsun birşey yok bir anda patttdependle ilk günler rahat ediliyor sonra ped kullanırsın. öle böle 40günü buluyor ama.

hayırlısı olsun bazen planlar tutmuyor işte. bende uzaktan çalışmasam kesin ayrılırdım

Hayırlısı olsun canim bebegin ve senin sagligin daha onemli suan riske atmaya hic gerek yok bol bol dinlen bebisin büyüsün

aynen haklisin canim artik bende yatayim evde:)bitek canta hazirlqmasi kaldi butun isleri de hallettim:) uzun uzun yatayim sonra onumuzdeki birkac yil boyle yatamicakmisim gibi geliyor:)

Aynen ben geçen yaz düşükte de 40 gün çekmiştim sürüyomuş o kadar sağlıkla gelsinler de çekicez o kadarını

Günaydın kızlar, bu gün minnoşumla ilk buluşmamız olacak. İlk defa kucağıma alıp emzirmeye çalışacağım . Henüz oral beslenemiyormuş ama deneyeceğiz. çok heyecanlıyım .
Masallah canim rabbim sizi ayirmasin bir daha miss kokusunu doya doya cek annesi insallah emerde kac günlük oldu simdi canim

Son ayın icindeyim doktor 37den sonra hazir ol dedi kaldı 2 hafta ama ortada hicbisey yok sen cok gec kalma canim benim gibi sonra agirlasinca daha zor oluyor
Sınavım var pazar günü onu atlatmayı bekledim bende. İnternetten bebeğin eksiklerini almaya başladım ama büyük eşyaları önümüzdeki hafta içi alacağız. P.tesi bende hemen önce halıları yıkamaya vercem. Sonra artık parça parça hergün eşimle yapcaz. Şuan temizlik için kimseye güvenemiyoruz eşim de evde bu ara ben yaparım dedi ona güveniyorum bir yandanda buzluğa börek sarıp atma, köfte yapıp atma gibi şeyler düşünüyorum bakalım ne kadarını yapabilicez

Bende bir yandan yapiyorum buzluk işini yavas yavas temizlikte haftaya kaldi artik kafin tutucam esim yogun calisiyor mecburen uzak durcam artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…